Zey TV Diss Savaşları - Özel Bölüm ( Başvuru)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Hain @Turkuazz nasıl yedi o kadar diss'i? :A
Basacak damarı bulunca bırakmadı, ki @Turkuazz çok konuşkan da değil, kimseyle tartışması da olmaz ama artık yarısmanın büyüsünden mi bilemem ama sanki en az 10 diss yedi :A Analizini yapacağım sonuç gecesi :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yorucu? :eek: Tek yapacağın şey bana özelden diss sayını göstermek olacaktı. Bu mu yorucu? :A Aman olmaman işime geliyor. diss sayın benimkinden fazlaydı en son :A @MasacRE

Sen kalabalık görünmesini sağlayacak Cast adamlarından birisin sadece :A 0 diss olsada işimi görürsün :A
Hayır diss almak için ugraşmak:A yıllardır diss tarişması yapıon ben nasıl çok oldum? İşine gelir tabi yarişmaya katılmadıgım halde senden çoksa :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Hayır diss almak için ugraşmak:A yıllardır diss tarişması yapıon ben nasıl çok oldum? İşine gelir tabi yarişmaya katılmadıgım halde senden çoksa :A
Yalnız eski disslerimiz hep 0'landı. Biz ozaman kapışmıştık. Bu sene hiç kapışmadık. Daha bu konuyu açınca başladı ve ben de tam tersi giremedim pek foruma. Çabalayamayacağım dissler için. Artık şuana kadar neladar kapabildiysek hakkımızla, onu yarıştıracağız :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yalnız eski disslerimiz hep 0'landı. Biz ozaman kapışmıştık. Bu sene hiç kapışmadık. Daha bu konuyu açınca başladı ve ben de tam tersi giremedim pek foruma. Çabalayamayacağım dissler için. Artık şuana kadar neladar kapabildiysek hakkımızla, onu yarıştıracağız :A
Niye sıfırlandı? Öncekıler durmalıydı. :A

• Sinir Bozucu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Diss Savaşları'ında 5 Ocak tarihinde saat 20.00'da en geç diss rakamlarınızı istiyorum. Sevgili @denizz19 bana rakamlarını ulaştırdı. Kendisi pek yorum yapmadığı için şimdiden yollaması en doğrusuydu.
Kemik kadromuzda bulunan DarkLegenD yarışmadan çekildiğini belirtti. Büyük olasılıkla az dissi olduğu için utandı :A

Forumdash ve S.G.A.T. başvurularını geri çekti.

@MayısKralı istekliydi ama yarışmada olacak mı belirsiz.
@MasacRE @Dosi @Sherlock @MEnes @Turkuazz @Silinmiş Üye ve Deniz'in performanslarını haftaya analiz edip yeni bölümü yayınlayacağım. Sürpriz bir yarışmacımız daha olabilir. Beni geri çevirme lüxü olmayan biri :A ve yüksek ihtimalle diss rakamı fazla olan biridir ama olsun, yinede kendisini yarışmaya almayı düşünüyorum olası bir azalma durumumuz olursa yine :A

Bu aralar giremem diyen veya, o tarihe kadar zaten diss alamam diyen varsa şimdiden de bana özelden ekran resmi ile bildirebilirler.

20191229_163557.png

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Diss Savaşları'ında 5 Ocak tarihinde saat 20.00'da en geç diss rakamlarınızı istiyorum. Sevgili @denizz19 bana rakamlarını ulaştırdı. Kendisi pek yorum yapmadığı için şimdiden yollaması en doğrusuydu.
Kemik kadromuzda bulunan DarkLegenD yarışmadan çekildiğini belirtti. Büyük olasılıkla az dissi olduğu için utandı :A

@MasacRE @Dosi @Sherlock @MEnes @Turkuazz @Silinmiş Üye ve Deniz'in performanslarını haftaya analiz edip yeni bölümü yayınlayacağım. Sürpriz bir yarışmacımız daha olabilir. Beni geri çevirme lüxü olmayan biri :A ve yüksek ihtimalle diss rakamı fazla olan biridir ama olsun, yinede kendisini yarışmaya almayı düşünüyorum olası bir azalma durumumuz olursa yine :A

Bu aralar giremem diyen veya, o tarihe kadar zaten diss alamam diyen varsa şimdiden de bana özelden ekran resmi ile bildirebilirler.

Ekli dosyayı görüntüle 74462
diss atılan konuyu konu içindemi yolluyoruz yoksa sağ üst bildirimden caps yeterlimidir :A

• İlginç

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Ekli dosyayı görüntüle 74462
Bu yarışmada daha önce bulunduğum için utandım. :A

• Güldürdün