Zey TV Diss Savaşları - Özel Bölüm ( Başvuru)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
En son ki bölümümüz şu linkte ? Diss Savaşları 8. Bölüm - Oyun İçinde Oyun

1 yıllık aradan sonra Diss Savaşları -Özel Bölüm başvurusu için karşınizdayız.

Bir zamanlar eğlencesine ben @MasacRE ve @MEnes 'in tatlı rekabetiyle mesaj olarak başlayıp zamanla konuya ve yarışmaya dönen bu etkinlikte sıra Özel bir bölüme geldi.

Herkesin bildiği gibi Şubat 2019'dan itibaren forumumuz yenilenince artık diss sayılarımız sıfırlanıp,başkasının diss sayılarını da göremediğimiz için yarışmamıza mecburi ara vermiştik. Yeni yıla özel bir bölümle tekrar karşınızda olacağız.

Diss yemeyi seven herkesi yarışmacı olarak bekliyoruz :Z
Tek yapmanız gereken, başkalarının damarına 'tatlı' yoldan basıp diss kapmak ve zamanı gelince vereceğim tarihte bana ekran resmi ile diss sayınızı özelden belirteceksiniz. Yeni bölümde hepimizin diss sayılarını açıklayıp birinciyi açıklayacağım.

Şimdiden yarışmada olacak isimler şunlar:
kemik kadromuzdan
@Dosi
@MasacRE
@MEnes
@denizz19

Aramıza yeni katılacak belli olan yarışmacılarımız:
@Sherlock
@Turkuazz
@Silinmiş Üye
@MayısKralı ?

Ocak ayının ilk haftası yeni bölümle karşınızda olmaya çalışacağız :Z

Son düzenleme:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
En son ki bölümümüz şu linkte ? Diss Savaşları 8. Bölüm - Oyun İçinde Oyun

1 yıllık aradan sonra Diss Savaşları -Özel Bölüm başvurusu için karşınizdayız.

Bir zamanlar eğlencesine ben @MasacRE ve @MEnes 'in tatlı rekabetiyle mesaj olarak başlayıp zamanla konuya ve yarışmaya dönen bu etkinlikte sıra Özel bir bölüme geldi.

Herkesin bildiği gibi Şubat 2019'dan itibaren forumumuz yenilenince artık başkasının diss sayılarını göremediğimiz için yarışmamızda mecburi ara vermişti. Yeni yıla özel bir bölümle tekrar karşınızda olacağız.

Diss yemeyi seven herkesi yarışmacı olarak bekliyoruz :Z
Tek yapmanız gereken, başkalarının damarına 'tatlı' yoldan basıp diss kapmak ve zamanı gelince vereceğim tarihte bana ekran res.i ile diss sayınızı özelden belirteceksiniz. Yeni bölümde hepimizin diss sayılarını açıklayıp birinciyi açıklayacağım.

Şimdiden yarışmada olacak isimler şunlar:
kemik kadromuzdan
@Dosi
@MasacRE
@MEnes
@denizz19
@DarkLegenD ?

Aramıza yeni katılacak belli olan yarışmacılarımız:
@S.G.A.T.
@Sherlock
@Turkuazz
@Forumdash
@Silinmiş Üye

Ocak ayının ilk haftası yeni bölümle karşınızda olmaya çalışacağız :Z
diss atılmalarında ekran fotoğrafımı paylaşıyoruz? :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Böyle bir format hiç hatırlamıyorum. Aktif olmadığım dönemde varmış demekki. :D
Maalesef hala pek aktif değilim yoksa güzel formatmış. Göz atarım bölümlere.
Hayırlı olsun canım. :Z

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Silinmiş Üye diğer konidaki cevabını burada vereyim. @MEnes ve @Turkuazz 'dan daha fazla dissin olabilir yani sonuncu olmazsın bence, Menes ise sonuncu olmak için can atıyor :A o bize destek amaçlı, süs olarak katılan bir yarışmacı ama bir keresinde kensisi bir gecede 40 küsür diss almıştı :F neredeyse kalpten gidecekti :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: MEnes and blacklion

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
@Silinmiş Üye diğer konidaki cevabını burada vereyim. @MEnes ve @Turkuazz 'dan daha fazla dissin olabilir yani sonuncu olmazsın bence, Menes ise sonuncu olmak için can atıyor :A o bize destek amaçlı, süs olarak katılan bir yarışmacı ama bir keresinde kensisi bir gecede 40 küsür diss almıştı :F neredeyse kalpten gidecekti :A
Bu arada konuların hepsi sayılıyor mu diss almak :A

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Böyle bir format hiç hatırlamıyorum. Aktif olmadığım dönemde varmış demekki. :D
Maalesef hala pek aktif değilim yoksa güzel formatmış. Göz atarım bölümlere.
Hayırlı olsun canım. :Z
Sadece özel bir bölüm olacak şuan. 2018'de düzenli ayda bir yapıyorduk ama sonra forum yenilenince bizim yarışma bitti :( ama demokraside çareler tükenmez. ben Ss yoluyla bu özel bölümü yayınlayacağım :Z İstediğimiz şeyler olunursa devamını getiririz. Konudaki linkten önceki bölümü görebilirsin. Her konuda bir önceki bölümün linki var.
Şuan katılmak istersen tek yapacağın 2 hafta somra bana diss sayını ss alıp vermen. Gerisi bende :A Bence itiraflar sayesinde diss kapmışsındır illaki :F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Hayırlı olsun. Yani eski mesajlardan ziyade yeni mesajlardan alacağımız diss mi önemli? ? @Dosi Bir de sana mı atacağız ekran görüntüsü alıp aldığımız diss kadar. :A
Forum Şubat 2019'da yenilendi dissler sıfirlandı.
Yani şuanki mevcut dissleri hesaplayacağız. 2 hafta sonra haber ederim o anki disslerin toplamına bakacağız.
Sonrasinda yeni bölümle devam edince program Ocak 2020'den sonrakiler hesaplanır :D

• Beğendim
Reactions: blacklion

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Sadece özel bir bölüm olacak şuan. 2018'de düzenli ayda bir yapıyorduk ama sonra forum yenilenince bizim yarışma bitti :( ama demokraside çareler tükenmez. ben Ss yoluyla bu özel bölümü yayınlayacağım :Z İstediğimiz şeyler olunursa devamını getiririz. Konudaki linkten önceki bölümü görebilirsin. Her konuda bir önceki bölümün linki var.
Şuan katılmak istersen tek yapacağın 2 hafta somra bana diss sayını ss alıp vermen. Gerisi bende :A Bence itiraflar sayesinde diss kapmışsındır illaki :F
Ben de aynen itiraflar sayesinse dissler oluyordu. Yoksa sakin sessiz insanım. :F
Ahaha yok ben katılmayayım, amma okurum eski bölümleri format ilgimi çekti. :Z :Z

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben de aynen itiraflar sayesinse dissler oluyordu. Yoksa sakin sessiz insanım. :F
Ahaha yok ben katılmayayım, amma okurum eski bölümleri format ilgimi çekti. :Z :Z
2018'de ben @MasacRE ve bir kaç kişi daha bile bile bilerek insanların damarlarına basıyorduk diss almak için :A Aslında ben diss yerken trip atıyordum :F sonra 'En iyi Ben Seçerim' isimli bir yarışmam vardı. orda puan açiklarken bol bol diss yiye yiye hoşuma gitti ve bu format başlamadan önce 200 bile dissim yokken bu yarışmayla 600 küsür yapmıştım. Konudaki ilk linke tıkla ordaki puan tablosu ve içeriği daha aydınlatıcı olur :A
Son programda oyun oynayarak ve iddialara girerek destere sayesinde 100 diss kapmıştım :F

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: MasacRE and Ahmed

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Diyelim bir dizi konusunda yada müzik konularında diss atıldı satılıyor mu onlarda anlatmaya çalıştığım forumun konularının hepsini mi kapsıyor diss yollamak :A
Hepsi sayılıyor hepsi :A ben nerden bileceğim hangi konuda kaç diss alındığı :F
eski dissler sıfirlandıği için şuanki mevcut toplam disslerimizi yarıştıracağız :A :A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Hepsi sayılıyor hepsi :A ben nerden bileceğim hangi konuda kaç diss alındığı :F
eski dissler sıfirlandıği için şuanki mevcut toplam disslerimizi yarıştıracağız :A :A
Diss kapma konusunda başarılı değilim ama tek umudum Aleynayı eleştirip senden diss kapmaya çalışmak :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Diss sayılarını biz nerden görüyoruz peki? @Dosi :rolleyes:
Şuradan ama sakın bize ifşa etme sayısını şuan :A
20191215_232810.png