Diriliş ''Ertuğrul'' İle Gaza Gelen Minik Çocuk!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Önceki dayının konusunda söylediğimi tekrar söylüyorum bu videolar çok basit gibi görünebilir hatta gülüp geçilebilir ama bu insanların verdiği sıcak tepkiler dünyanın en iyi eleştirmenlerinden gelecek övgülerden daha kıymetlidir. Zaten Dirilişin çizgisinden dolayı hiçkimsenin eleştirisi bizi bağlamaz. Ancak halk sevmez, istemezse bu iş biter. Umarım sonuna kadar bu coşku, istek, destek sürer ki eminim sürecek.. Diriliş milletin dizisi olmaya devam edecek bazıları kabullense de kabullenmese de..

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Önceki dayının konusunda söylediğimi tekrar söylüyorum bu videolar çok basit gibi görünebilir hatta gülüp geçilebilir ama bu insanların verdiği sıcak tepkiler dünyanın en iyi eleştirmenlerinden gelecek övgülerden daha kıymetlidir. Zaten Dirilişin çizgisinden dolayı hiçkimsenin eleştirisi bizi bağlamaz. Ancak halk sevmez, istemezse bu iş biter. Umarım sonuna kadar bu coşku, istek, destek sürer ki eminim sürecek.. Diriliş milletin dizisi olmaya devam edecek bazıları kabullense de kabullenmese de..
Aga çok iyi yazmışsın be içimdekileri yazıya dökmüşsün çok iyi dokunuş sonuna kadar katılıyorum.:ok::ok:
Yav hehe :D Birde tufegim vardi :A Annem sonra kirmisti ama :D
Hahaha :F kardeşimin hepsinden var oda bunlara meraklı resimlerinide çiziyor aynı benim gibi :F :A :cool:

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Açacağın konu mu kalmadı @EFE UYSAL , bu ne ? :F
Antilere dizimizi göstermek için açıyorum yoksa açacak kişi var baya başkasına söylerdim açardı :D Emrede böyle şeyler yapardı zamanında ona laf atıyormuydunuz acaba bizde açıyoruz Diriliş forumuna katkısı olsun diye :D

Son düzenleme:

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Bunun şike ile bağlantısı nedir ? :D
Reyting şikesi hiç kimse izlemiyor diyorlar bizde bu videoları buluyoruz yayınlıyoruz kimse izlemiyor falan diyen çok oluyor reyting konularında görmüşsündür belki :D Aslında çok bağlantısı yok ama insanlar görsün diye açtım :D Senin dizin için böyle videolar yayınlasalar sen severek açmaz mısın benimkide o hesap :D Dizimizi çok seviyorlar yaşıyorlar diye övünüyoruz :X

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,462
Puanı
1,061

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Taklitmiş biz dizimizin ne kadar sevildiğini göstermek için açıyoruz bu konuları seni alt edelim diye değil umrumuzda değilsin zaten :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060