"Dila Hanım" Tekrardan Final Yapmaktan Vazgeçti!

nestroyers

Favori Üye
Reaksiyon puanı
76
Puanı
159
haha bende şmdi yeni ögrendm forumdash demsti bitmdn konu acmayın bu dızıye dıye :D:D
dogru..bu dizi bitmz bence daha reytng artrsa hele 100 bolumu vurrr dılosss

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

gidip diloşla rızayı kurşuna dizseler o zaman kurtuluruz işte hatta o zaman dizi bitmesin bir iki yıl daha devam etsin azerle fatma başrole geçer :))

haha bende şmdi yeni ögrendm forumdash demsti bitmdn konu acmayın bu dızıye dıye :D:D
dogru..bu dizi bitmz bence daha reytng artrsa hele 100 bolumu vurrr dılosss
Şimdi sevindin mi, üzüldün mü? :D

sevincinden taklalar atıyor nestro? o kadar mutlu olduki o da benim durumumda sevinçten diloşu kucağa alasımız var:))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
daha fazla uzatmanın bir anlamı yok bence erken petekkaya gibi bir adamın bu dizide harcanmasına üzülüyorum :T bir an önce kurtarsın kendisini yeni güzel yapımlarda görmek istiyoruz onu :Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
daha fazla uzatmanın bir anlamı yok bence erken petekkaya gibi bir adamın bu dizide harcanmasına üzülüyorum :T bir an önce kurtarsın kendisini yeni güzel yapımlarda görmek istiyoruz onu :Z:Z:Z

bence petekkayadan bir cacık olmaz tek tip oynuyor kişilik olarak sempatik biri iyi aile babası ama her rolün altından kalkacak biri değilmiş, bunuda dilada gördük tipleme olarak ÖBGZ deki ali kaptan karakterinin aynısını oynuyor bir gramlık fark yok ..:)

kesin @destere izlemeyi bıraktı)))

yoo arada bir bakışıyoruz diloşla :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bence petekkayadan bir cacık olmaz tek tip oynuyor kişilik olarak sempatik biri iyi aile babası ama her rolün altından kalkacak biri değilmiş, bunuda dilada gördük tipleme olarak ÖBGZ deki ali kaptan karakterinin aynısını oynuyor bir gramlık fark yok ..:)

yoo arada bir bakışıyoruz diloşla :))
senaristlerde suç var cnm ısrarla kadir inanır ve türkan şorayın filimlerini batırmaya yemin etmişler ayolll o ikiliyi şuan canlandırıcak yetenekte oyuncular yok
önce alyazmalımda türkanın yerine özgeyi kadirin yerinede seçkini getirip dizinin içine ettiler
şimdide dila hanımda bunu yapıyorlar türkan şoray ve kadir inanırın yapımlarını başka oyuncularla asla iyi yerlere getiremezler ;););)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
:mad::mad::mad:

En nefret ettiğim diziler arasında geliyor. Bir hafta A/B`si 4 aldı diye hemen vazgeçtiler. Gelecek hafta tekrar A/B`de 2`ye düşünce görecem ben sizi.

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Koçan torpille sürüne sürüne devam ederken koçan'ı sollayan Diloş'un devam etmesi gayet mantıklı. :F