"Dila Hanım" Tekrardan Final Yapmaktan Vazgeçti!

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Show TV'de Cuma akşamları ekrana gelen ve başrollerini Erkan Petekkaya, Hatice Şendil ve Hülya Darcan'ın paylaştığı Dila Hanım dizisinin önümüzdeki haftalarda final yapması bekleniyordu.

Gold Film'den Faruk Turgut'un yapımcılığını üstlendiği dizi, final bölümüyle 7 Mart Cuma akşamı ekrana gelecekti. Ancak Show TV ve Gold Film diziyi devam ettirme kararı aldı.

Dila Hanım yepyeni bölümleriyle sezon sonuna kadar devam edecek.

6d6hm1NTahplu01kJTOKbFRm.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yuh.. :D Iyi oldu ama, Cuma günü gibi zorlu bir günde ilk 5'i zorluyor.. :)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Yok artık :eek: Bir karar devamlı karar değiştiriliyo Show'u idare edicek oranlar alıyo @destere gözün aydın :lol:

sMt45

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
342
Puanı
164
Haha bu hafta biraz iyi gidince kanal sevinçten ne yapacağını bilememiş :F :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
BHUV içinde böyle haber çıksa keşke ama Final fragmanı çıktı. :T

bhuvun tekrar bölümlerinden birine rastlamıştım o gün güzel bir diziye benziyordu bazı dizileri çöp diye hiç açmıyoruzda, umudumuza kar yağdıran dizilerden daha kaliteli çıkabiliyorlar :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
bhuvun tekrar bölümlerinden birine rastlamıştım o gün güzel bir diziye benziyordu bazı dizileri çöp diye hiç açmıyoruzda, umudumuza kar yağdıran dizilerden daha kaliteli çıkabiliyorlar :)

Güzelmiş ama Umut ve Ozan olunca FOX'a geçince senaristler Umut ve Hakan yaptılar reyting düştü geçen hafta düzelttiler ve reytinglerde gözle görülür artış oldu ama geç.. Harcadılar diziyi. :(

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Çok iyi karar olmuş
Show TV için önemli reyting silahlarından:)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Güzelmiş ama Umut ve Ozan olunca FOX'a geçince senaristler Umut ve Hakan yaptılar reyting düştü geçen hafta düzelttiler ve reytinglerde gözle görülür artış oldu ama geç.. Harcadılar diziyi. :(
Kesinmi bitirdiler belki bitirmezler bu hafta yükseldi :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

zaten bugüne kadar katlanmamın sebebi azerdir gerisi yalan, azer dizideki tek kaliteli oyuncu :)

yani bundan sonra hiçbişey kurtaramaz diziyi diyorsun :)

dediğim gibi o gün 15 dakikalık bir sahnesine rastladım zengin kız duvara tırmanırken düştü ustabaşı oğlanın kucağına orda sanki kız benim kucağıma düşmüş gibi oldu :))

neyse ya zaten bitiyormuş ne anlatıyorumki :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
zaten bugüne kadar katlanmamın sebebi azerdir gerisi yalan, azer dizideki tek kaliteli oyuncu :)

yani bundan sonra hiçbişey kurtaramaz diziyi diyorsun :)

dediğim gibi o gün 15 dakikalık bir sahnesine rastladım zengin kız duvara tırmanırken düştü ustabaşı oğlanın kucağına orda sanki kız benim kucağıma düşmüş gibi oldu :))

neyse ya zaten bitiyormuş ne anlatıyorumki :))
Azer deli ama gerçekci bir karekter:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Azer deli ama gerçekci bir karekter:)

senaryo doğru dürüst gitseydi azer fatma aşkı bir leyla mecnun aşkına dönerdi ama ömerçip kılıklı senaristler diziyide çip etti bıraktı :))

azeri bir tecavüzcü yaptılar bir kafasında bardak kıran psikopat yaptılar bir çaresiz bir deli arada her sıkıştıklarında azerle rıza davarını birbirine silah çekerken gösterdiler katlettiler diziyi :)