Dijital Platform Programları - Yorum Konusu

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tolgshow Filtresiz 1x6

Normalde özel yorum yapmam ama Exxen'deki en iyi bölümdü. Tolga Çevik'e kadın oynamak ayrı yakışıyor. Bazen ünlü konuklardan ziyade sıradan izleyiciler gösteriye büyük katkıda bulunuyor ve bu bölüm de o açıdan çok verimliydi. Böyle devam. :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gain'deki insansız, sadece robotlu otelle ilgili belgeseli izledim ancak dublaj olması büyük hayal kırıklığı oldu. Düzeltmezlerse bir daha yabancı belgesel izlememeye çalışacağım buradan.

Robotların sesini duymak istiyorsun ama o da ne iğrenç sesli bir kız Türkçe şekilde robot taklidi yapmaya çalışıyor... Kızın suçu yok tabii de yani bu devirde bu uğraş niye. Koy altyazıyı doğal doğal izleyelim. Sanki 60 yaş üstüne hitap eden bir uygulama...

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dijital platformların yılbaşına televizyon kanallarından çok daha iyi hazırlandığı açık. beIN'de Alt Tarafı Bi' Yılbaşı'nı izliyorum. Büşra Develi ve Yasemin Allen var şu an, çok keyifli ilerliyor. :bhr:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
BluTV'deki 40'ın ilk bölümünü izledim. Çok iyi format olmuş. Yalnız ciddi bir süre ayırmak gerekiyor, konukları iyi seçmeleri lazım, vakti ayırmaya değecek kişiler olması lazım.

Acun Ilıcalı'yı uzun zamandır uzun uzun izlemiyordum. Özellikle Survivor tarzı programların suyunu çıkarıp Türk halkının ciddi kesiminin cahil kalışında pay sahibi olduğu için çok sevemiyorum kendisini ama ne kadar başarılı bir iş insanı olmuş olduğunu bir kez daha hatırlamış oldum. Hayata bakış pencerelerimiz çok farklı olsa da iyi niyeti temel hayat prensibi olarak tutması takdir edilesi. Yaptığı nispeten kalitesiz programların aşırı izlenmesinde de suç kendisinde değil. Eğitici bir şeyler yapsa zaten izlenmeyecek. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
BluTV'deki 40'ın ilk bölümünü izledim. Çok iyi format olmuş. Yalnız ciddi bir süre ayırmak gerekiyor, konukları iyi seçmeleri lazım, vakti ayırmaya değecek kişiler olması lazım.

Acun Ilıcalı'yı uzun zamandır uzun uzun izlemiyordum. Özellikle Survivor tarzı programların suyunu çıkarıp Türk halkının ciddi kesiminin cahil kalışında pay sahibi olduğu için çok sevemiyorum kendisini ama ne kadar başarılı bir iş insanı olmuş olduğunu bir kez daha hatırlamış oldum. Hayata bakış pencerelerimiz çok farklı olsa da iyi niyeti temel hayat prensibi olarak tutması takdir edilesi. Yaptığı nispeten kalitesiz programların aşırı izlenmesinde de suç kendisinde değil. Eğitici bir şeyler yapsa zaten izlenmeyecek. :)
TV8'deki dizilerden falan bahsetti mi Kırmızı Oda'dan falan. :A Bahsettiyse oralara bakmam lazım çünkü. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
TV8'deki dizilerden falan bahsetti mi Kırmızı Oda'dan falan. :A Bahsettiyse oralara bakmam lazım çünkü. :A
Yok dizilerden hiç bahsetmedi. :A

O Ses Türkiye'nin devam edeceğini söyledi sadece. Reytinglerinin düşüklüğünün dönemsel olduğunu, bu dönemde halkımızın bu tip programlara ilgi göstermediğini söyledi. Yalnız Maske Kimsin Sen çıkmamıştı program çekildiğinde. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat