Showtime Dexter: New Blood - Dizi Yorumları

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x5

Bu bölüm epey iyiydi.

Yeşil saçlı kıza üzüldüm. Oysa her hareketi çok mantıklıydı. Bu sonu hak etmedi. :(

Batista'nın diziye dahil oluşu sürpriz oldu. Daha da sürprizi ise Dexter'ın çok çabuk ifşa olması oldu. Bundan sonra nasıl ilerleyecek olaylar bakalım. Heyecan dozu artacak gibi. :Z

9/10

• Harika
Reactions: Forumdash

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x6

Yine çok iyiydi, heyecan dozu artmaya başladı.

Gerek mağaradaki sahne, gerekse Kurt'ün evindeki sahne heyecan vericiydi. Dexter kendisiyle ilgili kısmı iyi atlattı şimdilik. Podcastçiyi kurtarması riskli bir hareketti ama masum birinin göz göre göre gitmesine gönlü el vermedi. Umarım işin sonunda podcastçiyi kendisi öldürmek zorunda kalmaz. :(

Bu arada Harrison evlat olsa sevilmeyecek bir kıvama gelmeye başladı. :A

9/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x7

Bu bölüm de çok iyiydi. En sevdiğim dizilerden birinin bu kadar sağlam bir geri dönüş yapması gerçekten mutluluk verici. :Z Reytingleri de süper gidiyor, eldeki malzeme de geniş sayılır. Keşke ikinci sezon da gelse, üç bölüm sonra Dexter ile yeniden vedalaşmaya hazır değilim. :(

Dexter ve Kurt arasındaki çember daralıyor. Fakat Dexter için çok zorlu bir av. Bakalım nasıl sonuçlanacak...

9/10

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B09

Off offf İlk bölümlerde yazdiğim yorumlar :bhr:

Sonunda baba-oğul cinayet sahneleri izledik beee :bhr: :Z:Z:Z Kurt'u de üçlemeci anısına öldürdüler resmen:X Adam bütün kadınları öldürmüş, gazeteci kızı bile:(

Deb lütfen Dex'e mani olup durma. Baba-oğul bir sezon daha izleyelim. 10 sene sonra HArrison'un yolu diye yine başlariz:A Harrison'ın ritüel sırasında şotan şoka girip bişeyim yok demesi:F

Komiser kadın cinayetleri Dexter işledi sanıyor offf :( BU kadar geri zekalı olamazsın ya... İllaki Kurt'ün mahzeninde arkadaşinin mumyasını görünce mi aklıcak dexterı???

Aşiri keyiflendim bu bölümde 7-8 bölümdür beklediğim sahnelerdi :X 9.9/10

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x8 1x9

Müthiş gidiyor dizi. Gelmiş geçmiş en iyi geri dönüşler arasına girer. Özellikle 9. bölüm şahaneydi.

Kurt sandığımızdan büyük psikopat çıktı. Podcastçiyi ne ara halletmiş öyle. :(

Angela tek sıkıntı kaldı. Dexter ile ilgili tüm ipuçlarını çıkardı. Kendi açısından tüm parçalar iyi oturuyor. Dexter'ı suçlamasını suçlayamam. :(

Bu arada Christmas sahnesi aşırı tatlıydı. :A

İnşallah Dexter'ı öldürüp Harrison'ın yolu izletmeye çalışmazlar bize. Tamam Harrison'ı da sevmeye başladık ama Dexter olmadan olmaz bu dizi. :(

9/10 9/10

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu dizinin final yapmakla alakalı ciddi problemleri var sanırım, üst üste ikinci kez aynı şeyin yaşanmış olması gerçekten inanılmaz. :A @bazinga @Forumdash @MasacRE @Yiğitt

1641752545732.png

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Allah belanızı versin dediğim bir final oldu:(

Reytinge bakarken spoiler de yedim zaten:( Moralim düşük izledim. Fİnali görünce deliriyorum şuan:mad:

Harrison senin gibi oğlan placağina ölseydi keşke adi:mad: Keşke koç seni ..... de babana hak verseydin. AMA BABA KOÇ İYO Bİ İNSONDO :mad:

Ulan komser kadın da Harrisona kaç diyor Dexter'ı yaklatmaya calişiyor. Bu karı da bi salak. Zaten en itici Dexter sevgilisiydi. Yoktukta idare ediyordu galiba:T:

Yapımcının rop. okudum da seyirciye haksızlıkmış. Evet asıl haksızlık şimdi. Allah senin de belanı versin.

Genel sezon olarak 7.5000/100000
Hasret/Özlem 10000000000/10000000000
final bölümü rezaleti 1/10

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1642326979542.png

Henüz izlemedim diziyi ama ne istiyorsunuz final bölümünden kardeşim, amacınız ne?

1642327051212.png

Hayır adamlar ilk serinin finali çok kötü diye mini dizi çektiler, mini dizinin finalinin puanı daha düşük geldi. Şuraya bak küfür gibi, çektikleri mini dizinin finali daha da düşük.

@bazinga ve @Forumdash da düşürenler arasındadır şimdi, onlar da beğenmemiştir. :A

@Tolstoyevski görüyorsun başlamayı düşündüğün diziyi, finalde tökezliyor hep. Merak edip bakayım dedim, bakmasaydım iyiydi. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 113924

Henüz izlemedim diziyi ama ne istiyorsunuz final bölümünden kardeşim, amacınız ne?

Ekli dosyayı görüntüle 113925

Hayır adamlar ilk serinin finali çok kötü diye mini dizi çektiler, mini dizinin finalinin puanı daha düşük geldi. Şuraya bak küfür gibi, çektikleri mini dizinin finali daha da düşük.

@bazinga ve @Forumdash da düşürenler arasındadır şimdi, onlar da beğenmemiştir. :A

@Tolstoyevski görüyorsun başlamayı düşündüğün diziyi, finalde tökezliyor hep. Merak edip bakayım dedim, bakmasaydım iyiydi. :A
Kendi adıma da konussam diziyi izleyenlerin çoğu muhtemelen Dexter'ı bir daha hiç izleyemeyeceğiz düşüncesinden dolayı :A Nefret kusuyoruz senaristlere:A Yoksa ilk bölüm bu kadar yüksek alınmaz. Senaryoya göre izleyecek olsakortalama ama karakter odaklı izlediğimizde 10/10 dizi:X Tökezlediği senaryo değil senarist yada yapımcının seyirciye olan saygısızlıgı :T:

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kendi adıma da konussam diziyi izleyenlerin çoğu muhtemelen Dexter'ı bir daha hiç izleyemeyeceğiz düşüncesinden dolayı :A Nefret kusuyoruz senaristlere:A Yoksa ilk bölüm bu kadar yüksek alınmaz. Senaryoya göre izleyecek olsakortalama ama karakter odaklı izlediğimizde 10/10 dizi:X Tökezlediği senaryo değil senarist yada yapımcının seyirciye olan saygısızlıgı :T:
Her şey iyi gidiyor gibi ama sonlanma konusunda sıkıntısı var sanırım dizinin, iyi bir final yapamıyorlar. :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Diyorum ya seyirci tepkisi daha çok:X Senaryo olarak değerlendirmiyoruz. (en azından ben öyle değerlendirmiyorum)
Breaking Bad ve Six Feet Under'ı düşünüyorum, en hayal kırıklığı yaratmayan iki diziydi mesela. Seyirciyi memnun etmek gibi amaçları yoktu iki dizinin de, sadece kendi ağırlıklarını hissettirerek ilerleyip çok iyi bir finalle bitirdiler. İki dizinin de finali 9.9 mesela. Hatta Breaking Bad, finalinden iki bölüm öncesi 10 puanlık bir bölümü de vardı. :D

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Breaking Bad ve Six Feet Under'ı düşünüyorum, en hayal kırıklığı yaratmayan iki diziydi mesela. Seyirciyi memnun etmek gibi amaçları yoktu iki dizinin de, sadece kendi ağırlıklarını hissettirerek ilerleyip çok iyi bir finalle bitirdiler. İki dizinin de finali 9.9 mesela. Hatta Breaking Bad, finalinden iki bölüm öncesi 10 puanlık bir bölümü de vardı. :D
İki dizinin başlangacları zaten finalleriydi:X Seyircinin beklentisi bu yönde şaşirtan hamle yok. Spoiler vererek konussam ne demek istediğimi daha cık anlatıcam da :X Neyse @bazinga da neden düştüğüne dair yorumlasın :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İki dizinin başlangacları zaten finalleriydi:X Seyircinin beklentisi bu yönde şaşirtan hamle yok. Spoiler vererek konussam ne demek istediğimi daha cık anlatıcam da :X Neyse @bazinga da neden düştüğüne dair yorumlasın :A
@bazinga henüz konuya teşrif etmedi. Muhtemelen henüz diziyi bitirmedi, spoiler yemek istemiyor. :A Your Honor'un final bölümünü beğenen birisi olduğunu düşünürsek, hani beğenebilir de final bölümünü. :A Dizi konusunda şaşırtıcı olabiliyor. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 113924

Ekli dosyayı görüntüle 113925

@izleryazar pardon @bazinga belli ki gayet beğenmiş. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and Araf