Showtime Dexter: New Blood - Dizi Yorumları

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sanki hamileydi diye hatırlıyorum:A Harrison öz oğlumuydu? bide yoksa Rİta'nın eski kocasından mıydı :F
Öz oğluydu. İki tane de üvey çocuğu vardı sahi biri erkek biri kız. :A

1504831db519901cc8c6968304fb5d7c--dexter-morgan-tv-series.jpg

• Beğendim
Reactions: Forumdash

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

Yine çok iyi bölümdü. Büyük keyifle izliyorum diziyi.

Yılların Dexter'ı da yaşlanmış. Eski Dexter Morgan asla böyle büyük şeyler bırakmazdı etrafta. Araba sürerek tüm kanıtları bitirmesini falan biraz abartılı buldum. :A

Harrison zart diye oğlu olduğunu söyledi. Babasının neler yaptığını bilmiyormuş. Yalnız Jim'in kayıtlarda bir oğlunun olmadığı falan çıkmayacak mı? :A

Polisin kızı da ilgi çekici bir karakter. Hapsedilen kız da... Petrolcü amcanın Dexter'ın odasına düşmesi yakındır. :A

Hannah'ın ölmesi ise üzdü. :(

Dexter Morgan GIF

9/10

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
1x2

Yine çok iyi bölümdü. Büyük keyifle izliyorum diziyi.

Yılların Dexter'ı da yaşlanmış. Eski Dexter Morgan asla böyle büyük şeyler bırakmazdı etrafta. Araba sürerek tüm kanıtları bitirmesini falan biraz abartılı buldum. :A

Harrison zart diye oğlu olduğunu söyledi. Babasının neler yaptığını bilmiyormuş. Yalnız Jim'in kayıtlarda bir oğlunun olmadığı falan çıkmayacak mı? :A

Polisin kızı da ilgi çekici bir karakter. Hapsedilen kız da... Petrolcü amcanın Dexter'ın odasına düşmesi yakındır. :A

Hannah'ın ölmesi ise üzdü. :(

Dexter Morgan GIF

9/10

Peki ilk 2 bölüme göre sence orijinal seriyi ilk bölüm hariç hiç izlememiş birisinin bu yeni bölümlerle başlaması nasıl gider? :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Peki ilk 2 bölüme göre sence orijinal seriyi ilk bölüm hariç hiç izlememiş birisinin bu yeni bölümlerle başlaması nasıl gider? :A
Spoiler yemiş olur orijinal seriden. :A

Farklı bir hikaye ele alıyor aslında izlenebilir ama orijinal seriyi izleyenler daha fazla zevk alır gibime geliyor. Yine de belli olmuyor bu işler orijinal seriyi izleyenle de her şeyin eskisi gibi olmasını bekledikleri için sevmeyebiliyorlar bu gibi durumlarda. :A L&M yeni sezonu sevmeyen bazı sıkı fanlar gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B02

Baba-oğul sahneleri için keyifliydi. Polisiye yönünden zayıftı. Eskiyi yaad ederken hüzünlendik. Dexter'ın yeni hedefi için arayişlarimiz sürüyor derken bitti.

HArrison'ın Dexter gibi davranişlari bariz belli. Belki de çocuklardan birini kazara öldürecek. Odun toplama sahnesi Dexter hareketiydi:A

Dexter'ın ciddi konusma sırasında takındıgı hal ve tavır:F Polis kadın daha çok sırlarla dolu gibi. Irıs kim? Dexter duydugu için şaşirdi kadında(b)

Kızı hapseden adam kesinlikle geyiği vuran çcocuğun babasıydı. Ellerini gösterdiklerini için eldivenle kamufle etmişler ama gözleri kar maskesiyle kapatıp hepten ifşa etmek istememişler:A TAbi ki yermiyiz hayır!!!

Dexter oğlu için kaybedemem diyip duruyor. Üçlemeci gibi bu adam da Harrison'u katledip bitmesin sezon??? :( :eek:

8/10

• Beğendim
Reactions: bazinga

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B03

Pek olay olmayan ama akici bölümdü.

En güzel sahne kesinlikle Harrison'ın okuldaki çocugun boğazını sıkmasıydı:A Babasının oğlu,koltugu devralacak belli:Z
Buna istinaden koruyucu ailelerde çok şey öğreniyorsun demesi aklıma başka şeyler getirdi. Zenci erkek polisin de habire güreşe yazıl senle güreş tutuşalım demesi de aklıma kötü kötü şeyler getirse de Harrison'ın ilk cinayeti için sabırsızlanıyorum:Z Belki de babasına mektupta yazan şeyi sorma gereği (karanlık tarafı) depreşmeye başlamiştir. Ezik cocugun çizdiği resimlere bakınca baya bi keyiflendi:A

Dexter'ın meslektaşini görünce heycanlanıp yine eski günlere güzel atıf oldu. koku salma olayı bana biraz acayip geldi. Kaç gün oldu o koku geçmedi mi?

Kurt kızı kurban edince oğlumla telefonla görüştüm demeye başladi. İş adamını boşuna hedefe koyuyorlar bence(b) Kızı mumyalamak için acaba o kiliseyi mi kullanıyordu o adam? Kamera kayotlarından Dex'i mi gördü(b)

Audray yemekte giydiğin kazakla kışı birkez daha özlettik teşekkürler :bhr: Linki ver kaydıralım alalım bizde:A

Bölüm 7/10

4.bölüm ne cabuk geldi. Fragman güzel duruyor.

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B04

Bu bölüm sanırım en iyiysiydi:A Çünkü
Harrison da babasının oğlu oldu:A GEçen hafta demişim karanlık tarafı çizim filan derken üçlemeci detayıyla beni zevklerin doruguna ulaştirdi:A Üçlemeci olayını bi şekilde bize yine önümüze gelecek gibi:Z

Yaşlı adamı da tahmin etmiştim:A Yaşlı adam Dexter'ın agzını yokladı HArrison'a göz dikti:F üçlemeci olayı tekrar olur demiştim geçen bölüm ama nolur yaa şimdilik erteleyelim o senaryoyu. Çünkü oğlunun karanlık tarafını gören baba Dexter :bhr:

Dexter.New.Blood.S01E04.H.is.for.Hero.720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb.mkv_snapshot_43.36_[20...jpg

8.5/10

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B05

Tek izliyorum yine:F @bazinga sen de yorum yapmıyorsan finale kadar uğramama gerek yok ama güzel süprizli bölüm oldugunu söylim:A

Batista'yı saçma şekilde konuk etmişler ve sona hazırlamak için yazılmış bir bölümdü:F

Herkes, herşey tek tek açığa çıktı. Bİraz sıkılmadım değildi. Tek heycanı Harisson'ın gerçek bir cinayet işleyip işlemediği. Umarım finalde elini kana bular yaşlı adamı öldürerek. Hatta polis kadında yardım eder:A Sonuçta arkadaşini da o yaşlı adam öldürdü:X

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x4

Güzel bölümdü yine ama ben özellikle ilk iki bölümü daha çok sevdim sanırım.

Üçlemeciyle ilgili sahne çok güzeldi.

Dexter'ın Debra ile konuşmasındaki "Hero Dexter" sahnesinde kahkaha attım. 2-3 saniyelik bir görüntüydü ama güldürmeyi başardı. :A

Harrison'ın dark passenger'ının bu kadar çabuk ortaya çıkması çok hoşuma gitmedi ama bakalım nasıl ilerleyecek olaylar. :A

8/10

• Harika