ATV Destan - Dizi Yorumları

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şu dizi 1 sezon boyunca devam etsin, aktif şekilde rol alsın, bak bakalım kaçıncı oluyor. @Dosi bu etkinliklerin amacını ve konusunu üyelerimize iyi anlatmak lazım. Anlatamayınca "en güzel ünlü" etkinliği oluyor sana "en iyi oyuncu"

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
2023'te yapacağız, ozamana kadar kitle edinir bu arada ben de oy vermişim. Galiba sebebi az oy alacağını bilmem @Tolstoyevski
Pek oy almayacak isimleride oylamaya çalıştım

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2023'te yapacağız, ozamana kadar kitle edinir bu arada ben de oy vermişim. Galiba sebebi az oy alacağını bilmem @Tolstoyevski
Aslında biraz da foto seçimine kurban etmişiz, şu foto ile en azından sadece 4 oyda kalmazdı

Reactions: Dosi and DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Reactions: Dosi and xdragxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
2023 mü? Özel bir sebebi mi var bu yılın?

Seni "Ünlü Resimleri" forumundaki tüm kadınların konularından banlattırmazsam benim de adım DarkLegenD değil.
2 senede bir yapılıyor ondan
2017, 2019, 2021 ve sırada 2023 var

Reactions: DarkLegenD

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ecem Sena Bayır isimli hanımefendi yüzünden diziyi izlemeye başladım arkadaşlar... Bunu yapmak zorundaydım... @Tolstoyevski @xdragxx @Sherlock

Kız zevkin de en az dizi zevkin kadar kötü maalesef
Kütük dostum acımadan yok etmiş bizim kansızı..
------

Televizyon kapalıyken karşısına geçip boş ekrana 2 buçuk saat bakmayı tercih ederim yoldaşım
Belki yapan birileri vardır..

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,673
Puanı
560
DESTAN 2. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

DESTAN 2. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Yıllardır aradığı fırsatı ele geçirerek Alpagu Han'dan intikamını almak isteyen Akkız, attığı oklarla Gök Hanlığı'nın hükümdarını ağır yaralar. Alpagu Han derhal saraya götürülürken, saldırının sorumlularını bulmak için Dağ Hanlığı'na giden Saltuk, Akkız'ı rehin alır. Alpagu Han'ın ölümün kıyısında olması Gök Hanlığı Sarayı'ndaki taht savaşını kızıştırır. Kaya Tegin ve Timur Tegin tahta kimin geçeceği konusunda çekişirken, amcaları Balamir de pusuda beklemektedir. Esir olarak saraya getirilen Akkız ise burada çocukluğundan bu yana unutamadığı Batuga ile karşılaşır.

Son düzenleme:

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,673
Puanı
560
DESTAN 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI

------

DESTAN 3. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

Son düzenleme:

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,673
Puanı
560
DESTAN 4. BÖLÜM FRAGMANI

DESTAN 4. BÖLÜM 2. FRAGMANI

------

DESTAN 4. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

------

DESTAN 4. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

Destan’ın dördüncü bölümünde, Batuga’nın kritik hamlesi ile Gök Saray’da kalmasına karar verilen Akkız esaretin ağırlığını iyiden iyiye hissederken, saraydaki tek destekçisi Batuga’dan başkası değildir.

Batuga, bir yandan Akkız’ı saraydan kaçırmak için çalışırken, diğer yandan tahta dönen babası Alpagu Han’la yüzleşmeye hazırlanmaktadır.

Son düzenleme:
Reactions: Angelica

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,673
Puanı
560
DESTAN 5. BÖLÜM FRAGMANI

DESTAN 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Son düzenleme:

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,673
Puanı
560
DESTAN 5. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

------

DESTAN 5. BÖLÜM BASIN ÖZETİ

'Destan'ın beşinci bölümünde Akkız daha küçükken pençesi olmaya and içtiği Çift Başlı Kurt'un kim olduğunu anlar. Batuga'nın önünde diz vurup bağır basarak onu Dağ'la Gök'ü bir edecek han olarak selamlar. Akkız hayatının amacını bulmakla kalmamış, Batuga'nın annesinin masum olduğuna dair bir de ipucu yakalamıştır. Batuga ile Akkız birlikte bu izin peşine düşer.

Akkız, Batuga'nın bir oyunuyla Alpagu Han'ın dikkatini çekmeyi ve onunla tanışmayı başarır ama Tılsım Hatun'un masum olduğunu kanıtlayabilmesi için mutlaka saraydan çıkıp Çolpan Han'a ulaşmalıdır. Alpagu Han'ı saraydaki odasında öldürmeye kalkışmak, Akkız'ı ölümle karşı karşıya bırakır. Üstelik tam da hayatının amacını bulmuşken.