denizz19 110 Binler Kulübünde!

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5. Yıl gibi özel bir tarih için bile bana kuru bir tebrik bile etmemiştin bak o geldi aklıma 😡
Dur bugün sana karşı düşüncelerimi açıkça sıralamaştım, bir tane daha söyliyeyim :A sorgu odalarında ben son zamana kadar hiç Bhnd sorusu sormadım. nedenini söyleyeyim.
Ben bir kaç sene önce sana o soruyu yönelttim ve galiba 1 sene sonrasında destere benim o mesajı alıntılayarak dalga geçti senin cevap vermemiş olmandan söz edip :( desterenin alaycı mesjalarını az çok tahmin edersin. Ogünden sonra kimseye sormamıştım. Hepsi senin suçun :T
Kutlama olaylarını pek sevdiğim söylenemez. Kişiye özel bir durum değil. :A

Sorgu odasında bugüne kadar cevap vermediğim hiçbir soru olmaması lazım. Olduysa da görmemişimdir. En son bir ara videolunun yenisini yapmaya niyetlenmiştim o yarım kalmıştı kimsenin cevaplamamıştım, belki odur. (b)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Eskilerden neden kimse kalmadı çuvaldızı biraz sapla bence kendine diyerek bu yersiz sohbeti sonlandırıyorum. ;)
Bilmiyorum ne yaptım da kızdırdım ama gerçekten sevdiğim, değer verdiğim insanlardansın. Forumda espri yollu atışmayı en sevdiğim kişilerdensin. Geçen günkü röportajda da dediğim gibi sevmediğim insanla iletişim kurmam zaten. :D

• Beğendim
Reactions: denizz19

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kutlama olaylarını pek sevdiğim söylenemez. Kişiye özel bir durum değil. :A

Sorgu odasında bugüne kadar cevap vermediğim hiçbir soru olmaması lazım. Olduysa da görmemişimdir. En son bir ara videolunun yenisini yapmaya niyetlenmiştim o yarım kalmıştı kimsenin cevaplamamıştım, belki odur. (b)
Evet 'yeni bir üyeyim ama yinede edindiğin izlenimi merak ediyorum' tarzı bir yorumdu. O mesaj öyle 1 sene boş durunca silmiştim😏

• Üzücü
Reactions: bazinga

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Canım fark etseydim açardım biliyorsun umarım sitemin bana değildir :bhr:

Foruma gelmemek tamamen senin kararın zaten buranın dışında da bir hayatımız var seninle :bhr: @denizz19

• Harika

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bilmiyorum ne yaptım da kızdırdım ama gerçekten sevdiğim, değer verdiğim insanlardansın. Forumda espri yollu atışmayı en sevdiğim kişilerdensin. Geçen günkü röportajda da dediğim gibi sevmediğim insanla iletişim kurmam zaten. :D
Önemi yok boşver eğlencenize bakın. Ben miyadımı doldurduğum için belki de ondan sitemim var biraz kişi ya da kişilere. Eski enerjimi bulamadığım için sanıyorum bu soğuk duruşum. Bireysel algılama yani. Çok keyif aldığım, emek verdiğim bir platformda yolun sonunda olduğumu hissediyorum sadece. Ara ara kalp masajı yapıp kendine getirilen hasta gibiyim. Uğrama sebebimi bilmiyorum aslında ama bir şey gel diyor bir şey git anlamsız. :D

• Üzücü
Reactions: bazinga

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@denizz19 daha seninle muhabbetlerim olmadan enerjin ve neşeli kişiliğin ilgimi çekmişti ve 2016 enlerine bu yüzden sana yer vermiştim. Ogünden sonra çok iyi bir arkadaşlığımız oldu. Bana olan güvenin ve inancın için çok teşekkür ederim:bhr: Benim yüzümden az karşı karşıya gelmedin başklarıyla. Gerçi sen kim olursa olsun haksızlığa gelmeyen birisin. Vadikızı'na karşı olan saygın ve onu koruman sana olan saygımı dahada artırmıştı. Forumda bir ara genel olarak bazı kişilerin kadın üyelere karşı kötü bir tutumu vardı. Bunu başta anlamamıştım ama zamanla iyi analiz ettim ve sebebini de daha net anladım.
Forumda başlarda seni ve bir kaç üyeyi daha tanımamış olsyadım ben bu platformu çoktan bırakmıştım. 2018'de ben banlandıktan sonra birileri rahatlayınca benimde forum haytımda yepyeni bir dönem başladı. Ogünden sonra çok sağlam arkadaşlıklar edindim ve kendi kutlama konumda belirttiğim gibi bunun temelinde sen varsın. İyi ki seni tanımışım ♥

• Harika

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@denizz19 daha seninle muhabbetlerim olmadan enerjin ve neşeli kişiliğin ilgimi çekmişti ve 2016 enlerine bu yüzden sana yer vermiştim. Ogünden sonra çok iyi bir arkadaşlığımız oldu. Bana olan güvenin ve inancın için çok teşekkür ederim:bhr: Benim yüzümden az karşı karşıya gelmedin başklarıyla. Gerçi sen kim olursa olsun haksızlığa gelmeyen birisin. Vadikızı'na karşı olan saygın ve onu koruman sana olan saygımı dahada artırmıştı. Forumda bir ara genel olarak bazı kişilerin kadın üyelere karşı kötü bir tutumu vardı. Bunu başta anlamamıştım ama zamanla iyi analiz ettim ve sebebini de daha net anladım.
Forumda başlarda seni ve bir kaç üyeyi daha tanımamış olsyadım ben bu platformu çoktan bırakmıştım. 2018'de ben banlandıktan sonra birileri rahatlayınca benimde forum haytımda yepyeni bir dönem başladı. Ogünden sonra çok sağlam arkadaşlıklar edindim ve kendi kutlama konumda belirttiğim gibi bunun temelinde sen varsın. İyi ki seni tanımışım ♥
Çok teşekkürler :D Benim veliahtım sensin :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@denizz19 tebrik ediyorum canım. Bu akşam gidiyormuşsun, forum dışından da bağlantımız var nasılsa. :D Seviliyorsun. :A

Teşekkür ederim Sıla'nın en iyilerinden :A Acaba diyorum En favori şarkıyı bitirip mi gitsem .ss

Bu albümü gerçekten fena değildi doğum günümde çalmıştık bunu ,senin kutlamandada çalacağım şarkısı olsun @denizz19 :A :A :A
Çok güzel şarkıdır zaten forumda da kazandı :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Bully and Çiğdem

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Teşekkür ederim Sıla'nın en iyilerinden :A Acaba diyorum En favori şarkıyı bitirip mi gitsem .ss

Çok güzel şarkıdır zaten forumda da kazandı :A
Aynen öyle yapmalısın bence de :A Eğer bu akşam gidersen ömür boyu pişmanlık duyabilirsin Sıla'yı yarı yolda bıraktığın için :A

• Güldürdün