TVen Dedikodu Gecesi - 3. bölüm | 25.10.2017

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-10-25 at 21.16.46.jpeg

Ahmed : Sevgili forum okurları forumun en çok eğlendiren ve bilgilendiren dedikodu programının 3. bölümüyle yeniden karşınızdayız. Gösterdiğiniz yoğun ilgiye teşekkür ederiz ama sizden küçücük bir ricamız var sadece kalp atmayın kalple birlikte yorumda yapın çünkü sizin önerileriniz ve düşünceleriniz bizim için çok önemli. :A

Thequeer : Yani asla reytingle alakası yok :A Sadece okuyup okumadığınızdan emin olamıyoruz buda bizi üzüyor :D

Ahmed : Bu hafta kaç aydır forumun dedikodu direği olan olay isimlerden birisi denizz19 programımıza konuk olacak ve onunla sizin kulaklarınızı çınlatacağız :A

Thequeer : Evet ama aylardır herkesin bildiği olaylarla değil daha çok başka olaylar üzerinden konuşacağız çünkü eminiz ki sizde artık o olaylardan bunaldınız :D Neyse yine çok konuştuk, uzatmadan Denizi buraya davet ediyoruz karşınızda Deniz :D

WhatsApp Image 2017-10-25 at 21.15.55 (1).jpeg

Ahmed - Thequeer : Hoşgeldin :D

Deniz : Hoşbulduk :D

Thequeer : Hadi başlayalım. :D Ya benim çok merak ettiğim bir şey var, ne zaman görsem forumda online sın bu soruyu hazırlarken Ahmed'e acaba önceden de aktif miydi diye sordum o da evet dediğinde merak ettim. Yani forumda bu kadar zaman geçirmeni neye borçluyuz ? Acaba girdiğin tartışmaların bunda etkisi var mı ? Askere de gidiyorsun nasıl dayanacaksın 5 ay :A

Deniz : Aslında bu kadar aktif olmam forumda vakit geçirmeyi seviyor olmamdan kaynaklı. Yani Ocak ayında 6.seneme gireceğim ve çok emek verdim her anlamda buraya. Genelde ortamı bulduğum zamanlar çok konuşuyorum görüldüğü üzere. Askere gidince alışırım o kadar bağımlısı değilim çünkü daha önceden 1 ay gibi bir süre ara vermiştim idmanlıyım yani :A Ben gündelik hayatımda bu kadar tartışan bir insan değilim aslında herhalde reelde yaşamadığım duyguyu buradakullanıyorum. :F

Ahmed : Denizciğim normal hayatta arkadaşlık ilişkilerin nasıldır ? Belkide ben yanlış görmüşümdür ama sanki bir anda parlayan ve sönen bir mizacın var. Yani birgün forumdan çok çok iyi anlaştığın arkadaşlarınla bir anda arana mesafe koyabiliyorsun ? Reel hayatında da böyleysen bu sana zorluklar yaşatmıyor mu ? :)

Thequeer : Ay buna forumda katlanamıyoruz reel hayatta kim katlanır :A

Deniz : Bence yanılmışsın bu düşüncende. Reel hayatımda çok samimi olduğum insanlar var. Yani arkadaşlık ortamında çabuk sönmem bilakis çoğunlukla sevilirim ve popüler olmayı da başarırım. Ama şöyle de bir şey var değer verdiğim biri yeterli değeri gösteremezse ya da verdiği pozitif enerji negatif bir yöne evrilirse çabuk soğuma özelliğim vardır. :DNormal yaşantımda az ama öz arkadaşlıkları tercih ediyorum nerede çokluk orada şeylik derler tam benim hayatım :F

Thequeer : Eveet bonus kafa. Gerçi pek bonusluğunu göremedim ama, sana şöyle bir soru sormak istiyorum. Eğer forumdaki tüm erkek üyeler kadın olsaydı ve sen bunlardan biriyle evlenmek zorunda kalsaydın bu kim olurdu :A

Ahmed : Eğer Ahmed demezsen seni stüdyodan attırırım :A

Deniz : Hahaha hele soruya bak ya açıkçası bilemedim samimi olduklarımdan biri olsun o zaman mrt-06 o güzelim gözleriyle beni etkilerdi kadın olsaydı. :A

Thequeer : Evet bebeğim sende bana kaldın. Deniz sana şöyle bir soru sormak istiyorum. Diyelim ki tüm forum üyeleriyle bir gemideyiz ve gemi batmak üzere. Amcanın helikopteri de bizi kurtarmaya gelmiş ama helikoptere kendinle birlikte forumdan sadece 5 kişi alabileceksin. Bunlar kim olur ? :D

Deniz : Dosi - vadikızı - Atacan - S.G.A.T. bir de sen olsan bari :A

Ahmed: Atacan döndü biliyorsun, sence Atacan siz Yiğit ile tartıştığınızda burada olsaydı, sonuç yine aynı mı olurdu ? Sevindin mi lan Atacan’ın dönmesine ? :D

Deniz: Atacan'ın dönmesine sevindim tabi o bu forumda benim derdimi paylaşabildiğim birkaç kişiden biridir. Kaldı ki çok şeyler yaşadık biz bunca süredir yani onunla hukukumuz çok farklı o sebeple. O burada olsa bizi yönetimden atmazdı tabiki ama bi çeki düzen verirdi bize biraz egzantirik biridir o :A

Thequeer: Maşallah forumda çok fazla insanla yüz yüze buluşmuşsun forumun muhtarı olarak en yakışıklısı hangisiydi ona göre yürüyelim :A

Deniz: Soruları Ahmed ve senin hazırladığın nasıl belli :F Çok fazla kimseyle buluşmadım yahu abartmayın :D Dur sayayım Harun - Mr.At - gözlemci - batuhankaralar - MelankoliK - MEnes - Bully yani toplamda 7 kişi :AMadem yakışıklılık sorusu gelmiş bu 7 kişiden en yakışıklısı Enes yani MEnes ikinci sıraya da Harun'u koyabiliriz :D

Ahmed - Thequeer : Çok teşekkür ederiz bu güzel sohbet ve geldiğin için. :D

Deniz: Saygılar hürmetler :A

Kısa bir aradan sonra MusicSurvivor ve sürpriz röportajımız ile burada olacağız.

REKLAMLAR - İTİRAF EDİYORUZ YENİ BÖLÜMÜYLE CUMA 20.00'DE.
İTİRAFLARI İÇİNİZDE TUTMAYI BIRAKIN VE YOLLAYIN :A - REKLAMLAR
WhatsApp Image 2017-10-25 at 21.15.55.jpeg

Ahmed: Ve şimdi sırada forumumuzun kısa süreli ayrılığından sonra geri dönen papatyası Atacan telefon hattımızda .

mrt-06 : Alo..

Thequeer : Atacan, bebeğim hoş geldin tekrar programımıza bağlandığın için teşekkür ediyoruz. Biliyorsunuz aynı zamanda kanal sahibimiz olur kendisi :A

mrt-06 : Hoşbulduk canlarım, iyi yayınlar diliyorum. :bhr:

Ahmed : Teşekkür ederiz bebeğim. Sana kısa bir soru soralım hazır bağlanmışken; kısa süren bu ayrılık boyunca problemlerini tamamen çözdün mü ? Yani ufukta tekrar ayrılık yok değil mi ? :D

mrt-06: Evet giderken pek detay vermedim, zaten ayrılacağım zaman fazla bir şey demeden giderim, gereksiz şovlara girmedim sonuçta gideceğim diye konu açıp hiç gitmeyenleri de gördük yakın zamanda. :AVelhasıl evet çok şükür sorunları hallettim bu ayrılık sürecinin uzamamasına çok sevdindim çünkü burayı bir evim gibi görüyorum hatta yurt gibi, buradaki insanlar benim yıllardır sohbet ettiğim insanlar bir yurdun bireyleri ya da bir evin fertleri gibi görüyorum, sıcacık bir yuva yaptık bu forumu haliyle bu sıcak yuvayı insan zamanla özlüyor o yüzden ayrılığımın uzun sürememisi kendi açımdan iyi oldu. Hayat bu ne olacağı belli olmaz o yüzden kesin bir şey demiyim bu konuda. :D

Thequeer : Ve forumdaki değişikliklere ne tepki verdin ? Biliyorsun ayrılıklar falan da yaşandı, nasıl değerlendiriyorsun ? :(

mrt-06 : Geldiğimde ilk başta fark edemedim aslında. Sonra ortamda değişik bir atmosfer sezdim yani bir farklılık vardı ama anlayamamıştım kısa zaman sonra “dong” diye bir ses çınladı. :A Bazılarının nick renginin değiştiğini görünce evet bir şey olmuş dedim. Daha sonra olayı öğrendim haliyle, konu hakkında bir şey deyip de bitmiş bir olayı yeniden alevlendirmek istemem, sadece keşke bunlar yaşanmasaydı ve böyle sonuçlanmasaydı diyorum..

Thequeer- Ahmed : Teşekkür ederiz bebekkk, iyi akşamlar. :love1:

mrt-06 : İyi yayınlar, bol reytingler diliyorum :A

WhatsApp Image 2017-10-10 at 20.19.52.jpeg

Thequeer : Evet sevgili forum üyeleri biliyorsunuz her hafta Music Survivor da elenen isimleri konuk edip kısa bir sohbet yapıyoruz.

Ahmed : Evet bu hafta ki konuğumuz turkuazz. Öncelikle hoş geldin. :D

Turkuazz: Hoşbulduk.

Thequeer : Turkuazz elenmeyi bekliyor muydun ? Sence Zara gibi bir sesi neden elediler ?

Turkuazz : İşin açıkçası bu hafta elenmeyi asla beklemiyordum.çünkü bu şarkıyla benim albümüm yarışmasında 1.olmustu Zara.Ayrıca Zara nin en iyi turkulerinden bir liste yapsak ilk 3te olacak bir türküydü.zara sanırım tarz olarak fazla hitap etmiyordu foruma

Ahmed : Peki Yarışmacıya göre oy politikasına katılanlardan mısın sende ?

Turkuazz : Yarismaciya göre oy politikası oluyor mu ya da olmuyor mu bilmiyorum ama bu şüphe sanırım yarışmalarda daima oluyor :D

Thequeer : Son olarak desteklediğin yarışmacı var mı ? :D

Turkuazz : Desteklediğim yarışmacı değilde başarılı buldugum yarismacılar oldu diyebiliriz. :) Bu yarışmacıların son 5 yada son 2 de olmasını umarim :)

Ahmed : Bizde umarız, geldiğin için çok teşekkür ederiz, bundan sonraki Jurilik hayatında Buray ve Ebru Gündeş'e yüksek vereceğin haftalar diliyoruz :A

Ahmed - Thequeer: Bölümlerimizi telefonda konuşarak eğlenerek yazıyoruz ve uzun tutmamaya çalışıyoruz. Umarız sizde beğenirsiniz. Hoşçakalın. :D
Kalp atmayı unutmatın. :Z

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,487
Puanı
1,061
ellerinize sağlık beyler. :D
Yakışıklılık üzerine çok fazla gitmişsiniz. O herkesin kadın olması sorusu çok garip kaçmış :A Keyifle okudum. :):)
@denizz19 insan kendini almaz başkasını alır helikoptere :A

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Yakışıklılık üzerine çok fazla gitmişsiniz. O herkesin kadın olması sorusu çok garip kaçmış :A Keyifle okudum. :):)
Teşekkür ederiz kanka :D
Biraz eğlendirelim istedik :A
O herkesi atar yine kendini atmaz :F

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Herhangi bir hafta dedim zaten :A Daha çıkamadın mı :(

Hahahah gidiyorsun ya buda buda bizim sana elveda deme şeklimiz oldu :A

@xBUGRAx @OzaN @berkann yorumunuzu merak ediyoruz :A
Yorumlayacak bir şey yok açıkçası. Denizden daha iddialı şeyler beklerdim. Mrt yönetim olayıyla ilgili çok politik cevap vermiş. Ve ms kısmını okumuyorum çünkü bilmiyorum. :Dd

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
Kendimi almazsam sizi niye kurtarayım laa :A

Yorumlayacak bir şey yok açıkçası. Denizden daha iddialı şeyler beklerdim. Mrt yönetim olayıyla ilgili çok politik cevap vermiş. Ve ms kısmını okumuyorum çünkü bilmiyorum. :Dd
Nasıl iddialı şeyler mesela :A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
İkinizin de tipini biliyorduk zaten. Sen baya, konuk olarak aldığı ünlüyü ağlatarak stüdyodan terk ettiren sunucu pozu vermişsln. :Dd

Ne bileyim ben, her itiraf senin üzerineydi geçen hafta. Onlara yanıtlar verebilirdin. :Dd
İyi de bana Ne sordularsa onu yanıtladım ben onu sunuculara söyle adamlar bana forumun hepsi kadın olsa kimi seçerdin dediler ne diyeyim forumda bana yapılan itirafları mı anlatayım :A

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
İkinizin de tipini biliyorduk zaten. Sen baya, konuk olarak aldığı ünlüyü ağlatarak stüdyodan terk ettiren sunucu pozu vermişsln. :Dd

Ne bileyim ben, her itiraf senin üzerineydi geçen hafta. Onlara yanıtlar verebilirdin. :Dd
Hahahahaha daha erken konukları ağlatmak İçin :A

İyi de bana Ne sordularsa onu yanıtladım ben onu sunuculara söyle adamlar bana forumun hepsi kadın olsa kimi seçerdin dediler ne diyeyim forumda bana yapılan itirafları mı anlatayım :A
Sanki o Soruları sorsak cevaplayacaksın :A