TVen Dedikodu Gecesi - 2. Bölüm | 18.10.2017

Yönetimden çıkarma olaylarını pek bilmiyorum açıkçası. O yüzden pek de konuşmak istemiyorum. OzaN'ın gereksiz bir müdahalede bulunacağını sanmam.

Emeğinize sağlık @Thequeer ve @Ahmed
budan sonraki bölümlerde yorumumu yaparım. Kalp ve yorumla desteğimi vermiş olayım

Sadece şunu belirtmek isterim, kırıcı yazılar yazmadan yaptığınız yorumları beğendim ve buda haliyle takip etme isteği doğuruyor okuyucularda

3. bölumde (umarım adım geçmez
) görüşmek üzere

Çok teşekkür ederiz

Elimizden geldiğince eğlendirmeye çalışıyoruz yoksa kimsenin olayından zevk alma yada olayı alevlendirme gibi bi amacımız asla yok, olamazda. Tabi yinede olay çıksın isteriz ki bize malzeme çıksın

Ay yok kız Dosi kusacağız artık zaten bu konuyu bir daha kullanmayacağımızı bu bölümde belirttik başka olayları kullanacağız

haha yaşasın

I'm sorry, but I kindly request you to wait for a couple of more days since I'm busy at school right now and also will be such tomorrow.
I really wonder that when will you be available to read
Also you have time till monday otherwise The result will not be fine from your angle

Okumayan veya yorum yapmayan arkadaşlar İçin last call

@cookies @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @dreamy @turkuazz @MasacRE- @yatutarsa @OzaN @Tolstoyevski @XanTier @EnveR @dizi kolik@ozgur2113 @Maskeli Fedai
@gözlemci @eskici @EFE UYSAL @xBUGRAx - @sürgünüm @Polat Şaşmaz @hayret bi şey @Doğu @pompy@Ahmed @Yakamoz-Asi @tolgab@adventurous @Maskeli Fedai @GAY1i @jackass @cevaa
@HeisenBerg @ehsan7000 @Ice_Cool_23 @Jonsnow @WesTxCoasT @Since2011 @GunesinOglu @Forumdash @BesaleT
@serhatt

Elinize sağlık, bölümü okumuştum ama yorum atmamıştım.