TVen Dedikodu Gecesi - 2. Bölüm | 18.10.2017

Yine güzel bölüm. Sanırım tavsiyelere kulak verip Danla ve Saba'yı rafa kaldırmışsınız iyi olmuş. :A

Yönetim konusuna girmeyeceğim çünkü söylenenler söylendi. Ama ben diğerleriyle de röpörtaj yaparsınız sanıyordum. Emeğinize sağlık. :D @Ahmed @Thequeer

@Yiğitt Jon Snow ve Danynin sevişmesi kadar çok gündeme gelmiş. Hep ilgi çekme çabaları.:A
Neyse güzel olmuş beğendim. De konuklar çok basit geldi.

emeğinize sağlık öncelikle @Ahmed @Thequeer MS panoromayı Dedi Kodu Gecesi ne eklemek güzel fikirdi sunucusu olarak ayrıdan da teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

@batuhankaralar sevdir sende foruma kendini biraz ayoll :F milleti bezdirmişsin ben napayım sana destek oldum okadar :A :A :A

@Harunnn60 üst üste 2.defa elenen olarak tarihe geçecekmi bakalım :A :A :A

Başka zaman inşallah. Şimdi olmaz :(
Neden :(

@Ahmed @Thequeer tatluşlarım benim emeğinize sağlık eğlenceli harika bir program olmuş:D
Teşekkürler ablam :D

Valla yönetimde ne oluyor hiç bir fikrim yok. Ben haftada 7 konumu açarım ve etliye sütlüye karışmam :A (Arada kulağımı da çekiyorlar ama :A)
Bölümü nasıl buldun :A

kız ne konuşuyonuz @denizz19 a da @Yiğitt e de iyi oldu ikisini de sevmem gerçi geride kalan @xBUGRAx i de pek sevmem ama olsun :A
Şöyle bir iki olaylı birşey yapsanda bize malzeme çıksa :A

Son düzenleme:
Kafam dağınık, çok doluyum :D
Tamam hatırlatırım ben sana :A

ellerinize saglik beyler. :D @Thequeer @Ahmed
Konulara girmeyecegim.
Teşekkür ederiz :bhr:

Yine güzel bölüm. Sanırım tavsiyelere kulak verip Danla ve Saba'yı rafa kaldırmışsınız iyi olmuş. :A

Yönetim konusuna girmeyeceğim çünkü söylenenler söylendi. Ama ben diğerleriyle de röpörtaj yaparsınız sanıyordum. Emeğinize sağlık. :D @Ahmed @Thequeer
Aslında daha iyi fikirlerimiz vardı ama yavaş yavaş :D Çok teşekkür ederiz :D

İyi bölüm olmuş. @Ahmed yine dedikodu potansiyelini konuşturmuş @Thequeer pek açılamış.:A @Harunnn60 @Shamkhal
Bu bölüm biraz öyle oldu, çaktırmayalım :A

Uzun yapınca da okumuyonuz :A
@Yiğitt Jon Snow ve Danynin sevişmesi kadar çok gündeme gelmiş. Hep ilgi çekme çabaları.:A
Neyse güzel olmuş beğendim. De konuklar çok basit geldi.
Teşekkürler kusura bakma Jon Snow’u alamadık o yüzden bunlarla idare edicen:A
emeğinize sağlık öncelikle @Ahmed @Thequeer MS panoromayı Dedi Kodu Gecesi ne eklemek güzel fikirdi sunucusu olarak ayrıdan da teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

@batuhankaralar sevdir sende foruma kendini biraz ayoll :F milleti bezdirmişsin ben napayım sana destek oldum okadar :A :A :A

@Harunnn60 üst üste 2.defa elenen olarak tarihe geçecekmi bakalım :A :A :A
Teşekkür ederiz bebeğim :D

Eğlenceli olmuş yine. Bakalım ileriki bölümleri üşenmediğim sürece okumaya devam ederim heralde. :A

Yok kız afişle alakalı :A :A
Şu ecünnüleri afişten şutlarsınız inş :A
whatsapp-image-2017-10-10-at-20-19-53-jpeg.57439