TVen Dedikodu Gecesi - 2. Bölüm | 18.10.2017

Yönetimden çıkarma olaylarını pek bilmiyorum açıkçası. O yüzden pek de konuşmak istemiyorum. OzaN'ın gereksiz bir müdahalede bulunacağını sanmam.

Emeğinize sağlık @Thequeer ve @Ahmed
budan sonraki bölümlerde yorumumu yaparım. Kalp ve yorumla desteğimi vermiş olayım :)
Sadece şunu belirtmek isterim, kırıcı yazılar yazmadan yaptığınız yorumları beğendim ve buda haliyle takip etme isteği doğuruyor okuyucularda :D
3. bölumde (umarım adım geçmez:F) görüşmek üzere :D

Emeğinize sağlık @Thequeer ve @Ahmed
budan sonraki bölümlerde yorumumu yaparım. Kalp ve yorumla desteğimi vermiş olayım :)
Sadece şunu belirtmek isterim, kırıcı yazılar yazmadan yaptığınız yorumları beğendim ve buda haliyle takip etme isteği doğuruyor okuyucularda :D
3. bölumde (umarım adım geçmez:F) görüşmek üzere :D
Çok teşekkür ederiz :D
Elimizden geldiğince eğlendirmeye çalışıyoruz yoksa kimsenin olayından zevk alma yada olayı alevlendirme gibi bi amacımız asla yok, olamazda. Tabi yinede olay çıksın isteriz ki bize malzeme çıksın :A
Ay yok kız Dosi kusacağız artık zaten bu konuyu bir daha kullanmayacağımızı bu bölümde belirttik başka olayları kullanacağız :F

Çok teşekkür ederiz :D
Elimizden geldiğince eğlendirmeye çalışıyoruz yoksa kimsenin olayından zevk alma yada olayı alevlendirme gibi bi amacımız asla yok, olamazda. Tabi yinede olay çıksın isteriz ki bize malzeme çıksın :A
Ay yok kız Dosi kusacağız artık zaten bu konuyu bir daha kullanmayacağımızı bu bölümde belirttik başka olayları kullanacağız :F
haha yaşasın :oley:

I'm sorry, but I kindly request you to wait for a couple of more days since I'm busy at school right now and also will be such tomorrow. :A
I really wonder that when will you be available to read :T: Also you have time till monday otherwise The result will not be fine from your angle :A

Okumayan veya yorum yapmayan arkadaşlar İçin last call :D

@cookies @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @dreamy @turkuazz @MasacRE- @yatutarsa @OzaN @Tolstoyevski @XanTier @EnveR @dizi kolik@ozgur2113 @Maskeli Fedai
@gözlemci @eskici @EFE UYSAL @xBUGRAx - @sürgünüm @Polat Şaşmaz @hayret bi şey @Doğu @pompy@Ahmed @Yakamoz-Asi @tolgab@adventurous @Maskeli Fedai @GAY1i @jackass @cevaa
@HeisenBerg @ehsan7000 @Ice_Cool_23 @Jonsnow @WesTxCoasT @Since2011 @GunesinOglu @Forumdash @BesaleT
@serhatt

Elinize sağlık, bölümü okumuştum ama yorum atmamıştım. :A