Dark - 3. Sezon (Final) Tanıtımı Yayınlandı! | 27 Haziran'da Netflix'te!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
:bhr: bu geldiyse birbirimizi sıvarız, öncesinde konuşulanlar unutulur :A Canım yoldaşlarım :bhr: @Maskeli Fedai @MEnes
En sevdiğim canım yoldaşlarım :bhr:
Bu saçma emoji ile kullanılan sıva içeriklerini büyük ihtimal adını anmadığım leş programın konusunda kullandınız... Ben bunu kurucu lideriniz olarak kabul etmiyorum...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bu saçma emoji ile kullanılan sıva içeriklerini büyük ihtimal adını anmadığım leş programın konusunda kullandınız... Ben bunu kurucu lideriniz olarak kabul etmiyorum...
Kütük dostlarım Nisa'nın sen kimsin hareketini paylaşalım seri :A @Sherlock @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ne kurucumuz, ne de liderimizsin... Reddedildi...
Kütük dostlarım Nisa'nın sen kimsin hareketini paylaşalım seri :A @Sherlock @MasacRE
3'e karşı 1 oy ile bu :bhr: emojinin gerekli yerde kullanımı kabul edilmiştir. Kendini kurucu lider sanan şahsın da bu grupta bizden hiçbir farkı yoktur, herkes eşit pozisyondadır...

Kütük dostumun bahsettiği sen kimsin hareketini hak ettin şu anda Enes efendi :A

survivor-nisa_1_1_1587219148-400x400.jpg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
3'e karşı 1 oy ile bu :bhr: emojinin gerekli yerde kullanımı kabul edilmiştir. Kendini kurucu lider sanan şahsın da bu grupta bizden hiçbir farkı yoktur, herkes eşit pozisyondadır...

Kütük dostumun bahsettiği sen kimsin hareketini hak ettin şu anda Enes efendi :A

Canım yoldaşım. :bhr:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Burada demokrasi olmadığını daha kaç kez söyleyeceğim. Son karar ben kurucu lidere aittir. O emojinin SIVA kelimesi ile yan yana geldiği herhangi bir geçerlilik bizim lugatımızda yoktur. Son kararım budur, teşekkürler iyi günler...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Burada demokrasi olmadığını daha kaç kez söyleyeceğim. Son karar ben kurucu lidere aittir. O emojinin SIVA kelimesi ile yan yana geldiği herhangi bir geçerlilik bizim lugatımızda yoktur. Son kararım budur, teşekkürler iyi günler...

Yoldaşlarım ne diyor bu herif, yine delirmiş belli ki. :bhr: :A @MasacRE @Maskeli Fedai

sXr8wy.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yoldaşlarım ne diyor bu herif, yine delirmiş belli ki. :bhr: :A @MasacRE @Maskeli Fedai

sXr8wy.jpg
Şerlok beyciğim, bu adam delidir ne yapsa yeridir. Hâlâ kendinden kurucu lider diye bahsediyor. Yazık yazık çok üzülüyorum yoldaşımızın bu durumuna.. :A @Maskeli Fedai

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Dizinin büyük hayranı olan @Tolstoyevski'yi alalım buraya. :)
Tam onu yazcaktım ve gelmişken Dosi isimli üyeyi etiketlememesini temenni ederim çünkü Dosi izlemeyecek :) :A @Tolstoyevski
İzliyor tabi, kadromuz geniş izleyici olarak. Sen izledin mi? :D
:Z
3. sezon gelmeden ilk 2 sezona göz atmam lazım, o kadar detay varki unuttum bazılarını. :F
Fragmana ucundan bile bakmadım ve yeni sezon yayınladığı hafta spoiler yememek için final bölümüne kadar internet kullanımını azaltırım büyük ihtimalle. Malum final sezonu maalesef... Yeni sezon başlamadan ben de senin gibi her gün 1 bölüm gideceğim, hafıza tazelenmiş olur. :D

@Dosi ye aslında hitap etmedi değil çünkü zaman yolculuğu konulu ve geçtiği coğrafya bildiğin İsveç coğrafyası gibi yağmurlu, ormanlık... Dahası civciv ve yumurta detayı da var dizide... Sadece o dönem hitap etmemiş olabilir ama dünya gözüyle keşke onun da izlediğini görsek, 30 bölüm olduğu için yormaz da fakat hitap etmemesi mümkün değil kurgudan dolayı.... :bhr: @MasacRE
Aynen öyle, çok kaliteli ve özgün bir yapımdır. Gelmiş geçmiş en iyi yerli dizimiz diyebilirim. İzlemedeysen mutlaka izlemeni tavsiye ederim. :D
Ben bu leş adamı şanlı Karadeniz'e yanımda mı götüreceğim... :A Bu durum oldukça düşük bir ihtimal doğrusu... :A
gitmeden izleyebilcem :Z
Challange accepted, başlayıp yetişeceğim o zamana kadar. :A
Hayır birde artistlik yapıyor :A @Sherlock @MEnes
@MEnes İlk 2 sezonu izleyenler bakabilir mi :A

Fragman yayınlandı, konuya da eklendi.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fragman yayınlandı, konuya da eklendi.

Fragmana ucundan bile bakmadım ama az kalmış olması sevindirici. :A

@Araf haftalar önce Haziran’ın ikinci haftası günde bir bölüm gideceğiz diye söz verdi, sonra da sen devam et beni boşver moduna girdi, olmadı bu... :D

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Fragmana ucundan bile bakmadım ama az kalmış olması sevindirici. :A

@Araf haftalar önce Haziran’ın ikinci haftası günde bir bölüm gideceğiz diye söz verdi, sonra da sen devam et beni boşver moduna girdi, olmadı bu... :D

@Araf ve @Dosi bir türlü gerekeni yapmıyorlar...