Netflix Daredevil - Dizi Yorumları

4.Bölüm vlla bu bölüm tam desterelikti :F Ayrıca Eliteye laf atan alamancı @kerem ve yatım katım var diye kandırdığı @Harunnn60 bu bölümden sonra özür dilerler sanırım Eliteden :A :A :A @xemrexxx
Bölüm tamamen şey üzerine kuruluydu başka bir şey yok :F Adamın süre konusunu aşmasıyla alakalı geçti gitti :F Bölüm sonu merak uyandırdı 5.bölüm başka şeylerde görürüz umarım :A

4.Bölüm vlla bu bölüm tam desterelikti :F Ayrıca Eliteye laf atan alamancı @kerem ve yatım katım var diye kandırdığı @Harunnn60 bu bölümden sonra özür dilerler sanırım Eliteden :A :A :A @xemrexxx
Bölüm tamamen şey üzerine kuruluydu başka bir şey yok :F Adamın süre konusunu aşmasıyla alakalı geçti gitti :F Bölüm sonu merak uyandırdı 5.bölüm başka şeylerde görürüz umarım :A
Kendisi kayıplarda :A

Niye özür dileyeyim? :A

5.Bölüm özellikle 4.bölüme oranla çok iyiydi :Z:Z:Z

Adam sürekli kızları gözetleyip içinden birşeyler uyduruyor :A :A :A

Arap kızı çok kıskandı ve öldürmeye çalıştı ama ölmemiş galiba ayrıca boşunada sopa yedi :F

Şu arap kız Pll dizisinden Arap kıza çok benziyor :A :A :A @xemrexxx @Harunnn60 @kerem
shay-mitchell-joins-lifetime-you-as-peach-salinger.png

w630_012915prettylittleliarsemilydance-14225497311-750x522-1430519374.jpg

1x5

Joe'nin parkta kıza vurmasına şok oldum. Ortalık yerde öyle vurdu sonra kaçtı. İyi cesaret. :F

Bölüm sonu kız ölmemiş ama yani Joe'nin başına bela olmaya devam edecek. :A

Kız, da Beck'e aşık resmen ama beck salak olduğu içinn her zaman ki gibi fark edemiyor. :A

@Çiğdem-