Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3X11

Aşırı gerildim bu bölüm :D İzlerken ha şimdi filan dedim. :F

Klise saklanma sahnelerinde aha şimdi bulacaklar filan dedim . :F Dex zaten bulamayınca sonda çıldırdı :F Matt'in annesi olmasa yanmışlardı. :F

Matt-Karen-Foggy işbirliği güzel oldu sonunda ilk sezon ki gibi bir araya geldiler. Umarım Matt yine ben tek takılacağım triplerine girmez :A

Fisk araba da adamı nasıl dövdü ya ben korktum :F

Ajan Nadeem ben kaçacak zannediyordum ama Matt ile iş birliği yapacak :Z Matt'in ajanı kurtarması iyi oldu. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x10. Bölüm

muhteşemdi baştan sona karenli harika bir bölümdü
karenin gençliğinden başladı bölüm kardeşinin nasıl öldüğünüde öğrenmiş olduk,
ajan dexin kareni öldürmek için kiliseye daldığı sahne baştan sona muhteşemdi
kareni kurtarmasını beklediğimiz matt malı kendisini bile kurtaramayacaktı, karen sayesinde yaşamaya devam ediyor :)
bu karğaşada ihtiyar rahip öldürüldüysede karenin yaşıyor olması benim açımdan herşeye değer, diğerlerinin hepsi ölsede olur :)
3x10

@Çiğdem- ilk 30 dakika çıldıracak, @destere keyifle izleyecek :A :A
Karen'in hikayesi başta beni sıktı çünkü heyecanlı gidiyordu konu, bu bölüm karen'i anlatınca bir uff dedim ama sonra sardı hikayesi, kardeşinin ölmesine üzüldüm, geçen bölüm babasının soğuk konuşması bu bölüm anlam buldu? Yalnız bu kızın yüzü ne zaman gülecek her bölüm telaş panik halinde kız, oradan oraya koşturuyor..

Dex ile Matt'in dövüş sahnesi inanılmazdı. :Z Ortam da kilisi olunca değişik oldu:F Orada baya gerildim :A Karen işe yardı sonunda :A
Pederin, karenin önüne geçmesi ölmesi klişe oldu. :A

10.Bölüm
Ayy vlla ilk 35 dakıka ne izledik ayoll :A Harun al sana şey sahne :A 35 Dakıka sarısın ecünnünün içip içip şey etmesini izledik :F

Son 15 dakıkası kurtardı vlla diziyi :A Mat yine dayak yedi işin sırrı kostumde :F Sarısın ecünnüyü Mat kurtarıcaktı ama o Matı kurtardı :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3X11

Klise saklanma sahnelerinde aha şimdi bulacaklar filan dedim . :F Dex zaten bulamayınca sonda çıldırdı :F Matt'in annesi olmasa yanmışlardı. :F

Matt-Karen-Foggy işbirliği güzel oldu sonunda ilk sezon ki gibi bir araya geldiler. Umarım Matt yine ben tek takılacağım triplerine girmez :A

Ajan Nadeem ben kaçacak zannediyordum ama Matt ile iş birliği yapacak :Z Matt'in ajanı kurtarması iyi oldu. :Z
karenle öyle bir tabutta kapalı kalmak ölmeden cenneti görmek gibi bişeydi :) ben o durumda kaldığımı düşünüyorumda beni yakalayacaklar diye endişe etmekten çok bu güzel anlar kısa sürede bitecek diye endişe duyardım:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
10.Bölüm
Ayy vlla ilk 35 dakıka ne izledik ayoll :A Harun al sana şey sahne :A 35 Dakıka sarısın ecünnünün içip içip şey etmesini izledik :F

Son 15 dakıkası kurtardı vlla diziyi :A Mat yine dayak yedi işin sırrı kostumde :F Sarısın ecünnüyü Mat kurtarıcaktı ama o Matı kurtardı :A
nasıl şey etti hiçbişey etmedi karenim tek başına ailesini geçindiriyordu hayalperest bir baba ergenik kardeş karen bunalıma girmemek için arada bir parlağıyla stres atıyordu o kadarını fazla bulduysan karoşuma yazıklar olsun sana hogatha :)
orda stresten burnu damladı (yoksa uyuşturucudan dolayı mı damladı ? :) ) yemeğe.... yani kızın içinde bulunduğu durumu anlatan en güzel sahnelerden biriydi :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
nasıl şey etti hiçbişey etmedi karenim tek başına ailesini geçindiriyordu hayalperest bir baba ergenik kardeş karen bunalıma girmemek için arada bir parlağıyla stres atıyordu o kadarını fazla bulduysan karoşuma yazıklar olsun sana hogatha :)
orda stresten burnu damladı (yoksa uyuşturucudan dolayı mı damladı ? :) ) yemeğe.... yani kızın içinde bulunduğu durumu anlatan en güzel sahnelerden biriydi :)
Aaa şu Jessicanın yanında olan mal kadın gibi burada da bu sarısın ecünnü var her dizide olmak zorunda sanırım bunlardan :A :A :A @Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3X11

3x11. Bölüm

güzel bir bölümdü
matt ile karen saklanmak için halvete uygun bir tabut seçmişlerdi keşke orda karenle ben saklansaydım :)
yine bunları kurtaran rahibe oldu annelik görevini zamanında yapmamış ama kendini affettirmek için iyi çalışıyor kadın :)
ajan ray zor durumda hem ailesi için endişeli hemde fisk için çalışmak vatandaşın bünyesine uymuyor sonunda tüm tehlikeyi alıp kareni kurtarmayı seçti
ray kareni kurtarınca bu sefer ray e yardım etme sırası matt e geldi sanırım..
goril fisk in arabada karen polise teslim olmuş diyen vatndaşı önce ceketini isteyip sonra kum çuvalına çevirmesi güzel sahneydi :)
11.Bölüm
Matt yine bulaştı şu mallara sarısın ecünnü ve foggimidir nedir :confused:

Fiskin arabada adamı öldürmesi hem komik hem korkutucuydu :A :A :A

Mat kimliğini açık etti ajana bakalım ne olacak ayoll :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x12. Bölüm

işi kanunlar çerçevesinde halletmeye çalıştıkları sıkıcı bir bölümdü :)
matt i ikna eden karenle foggy güya ajan naadem ray i tanıklık korumasında ifadeye yönlendirdiler fisk durumun farkına varınca jüriyi tehtit etti
ordanda bir sonuç çıkmayacağını anlayan ray evine dönüp ölümü bekledi gibi..
aslında fiske kalsa ray hala yaşayacaktı ama fiskin kendisi kadar psikopat ruhlu vanessası rayi dex e öldürterek biraz olsun bölüme aksiyon katmış oldu :)
kanunlar işe yaramıyorsa fazla zorlamamak lazım? bu kafayla bizim karende fok yoluna gidecek:)
12.Bölüm @Harunnn60
Durgun bir bölündü Fiskin yanında olan ecünnü kadınla alakalı geçti koca bölüm :A
Kayda değer şey sarısın ajan Mata yardım eden ajanı öldürdü Mat intikamını alabilicek mi ve sarısın ecünnüde ölücek mİ bakalım :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x13. Bölüm
Sezon finali

sezon finalinin büyük bölümü muhteşemdi ama tabiki çok berbat şeylerde oldu ahh karen vah karen ..
sırf o ah karen li vah karenli konu girişini karenin ölümünü bekleyen kötü kalpli hogatham @Çiğdem- ve gaga @Harunnn60 u şaşırtmak için yapmıştım yoksa karenime bişey olmadı ,
karenim tüm muhteşemliği ve ihtişamıyla orda duruyor öyle, çekemeyenler çatlasın patlasın :)
matt in fisk davuluyla psikopat eşi vanessaya ulaşmak için ajan dex i çilingir olarak kullanması güzel fikirdi ve planlar ters tepmedi bu kez.
jülie nin ölümünü kullanarak dex i gaza hetiren matt salona girerken pek zorluk çekmedi ama devamında işi dexe bırakmalıydı ona engel olması hataydı bıraksa hem fisk hem vanessa yokolacaktı dünya iki pislikten temizlenirdi :)
gerçi fisk le karenle, foggy nin hayatına karşılık pazarlık yapma şansı kazandı ama yinede fiskle vanessa ölse harika olacaktı :)
bu dövüşte dexe acıdım vatandaş tüm eforunu sarfetsede ikiye karşı bir kaldı yani adaletsiz bir dövüştü:) dövüş sahnelerindeki kimkime dumduma teranesi güzeldi..
devamında ise dex kötürüm kaldı ama ameliyatla düzelecektir bu şarlatan gelecek sezonlar için karenimi tehlikeli günler bekliyor
davul fisk hapse döndü
vee mutlu son foggy murdock ve page avukatlık bürosu huzurlarımızda ..

13. bölümlük üçüncü sezonu tümden değerlendirirsek üç bölümü harika üç dört bölümü iyi geri kalan bölümleri ise vasattı,
ama harika olan üç bölüm tüm sezonu tüketirken sıkılmadan bitirmemizi sağladı buda başarıdır dizi açısından :)
13.Bölüm Sezon Finali yine güzel bir sezondu genel olarak :Z:Z:Z @Harunnn60

Ama kostumunu giymeyecekse daha sezon yapmasınlar konsantre olamıyorum diziye ve keyif alamıyorum Matın dövüşlerinden :( :( :(

Sarısın ecünnü @destere
Geberdi sandım bee senin yüzünden dizi bitmeden geberme sahnesi bekliyorum son sahne yemek masasında bir saldırı bekledim :F Jessica Jonesten iyiymiş kıyas ediyorlar :A :A :A

Dövüş sahnesi komikti vlla :F Önce sarısın adamla Mat birlik olup Fiske saldırıyor sonra sarısın adam ile birlikte olup Fisk Mata saldırıyor sonra Fisk ile Mat birlikte olup Sarısın adama saldırıyor ve sonunda Saırısn adam düştü sonrada Fisk düştü :A :A :A

Sarısın adamın gözleri tuhaftı gerçek kimliğine bürünücek gibi kostumunude giyer yeni sezona ve Fiskin ölmemesine sevindim hapisten yine görünür ara sıra :Z:Z:Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
13.Bölüm Sezon Finali yine güzel bir sezondu genel olarak :Z:Z:Z @Harunnn60

Ama kostumunu giymeyecekse daha sezon yapmasınlar konsantre olamıyorum diziye ve keyif alamıyorum Matın dövüşlerinden :( :( :(

Sarısın ecünnü @destere
Geberdi sandım bee senin yüzünden dizi bitmeden geberme sahnesi bekliyorum son sahne yemek masasında bir saldırı bekledim :F Jessica Jonesten iyiymiş kıyas ediyorlar :A :A :A

Dövüş sahnesi komikti vlla :F Önce sarısın adamla Mat birlik olup Fiske saldırıyor sonra sarısın adam ile birlikte olup Fisk Mata saldırıyor sonra Fisk ile Mat birlikte olup Sarısın adama saldırıyor ve sonunda Saırısn adam düştü sonrada Fisk düştü :A :A :A

Sarısın adamın gözleri tuhaftı gerçek kimliğine bürünücek gibi kostumunude giyer yeni sezona ve Fiskin ölmemesine sevindim hapisten yine görünür ara sıra :Z:Z:Z
Bu @destere 'nin oyunları yok mu... bende karen ile ilgili bir şey olacak zannettim.:A Kandırdı yine bizi.:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3x12

Harikaydı bence, yemek yerken bir an olsun gözümü ayırmadım diziden.:D
Vanessa'ya çok şaşırdım. Ben Fisk'in yaptığı işlerden memnun olmaz sanıyordum ama kadın @destere nin dediği gibi psikopat çıktı. :F Fisk bile şaşırdı. :F

Foggy'i dinlemek ile Matt hata etti bunu gördük tekrardan.. bu iş sistem filan olmuyor daha kesin çözümler olması lazım.. fisk herkesi tehdit ediyor..

Ajan Nadem'e üzüldüm, başlarda pek beğenmediğim bir karakter iken sonlara doğru sevdiğim bir karakter oldu, ölmesi üzücü oldu..

Dex'e bazen uyuz oluyorum ama bazen de seviyorumm..

Karen lütfen rahat dur allah aşkına oradan oraya koşturuyor nefes nefese kız. :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3x13 ( Sezon Finali )

Veee vee aşırı güzel bir kapanış oldu. :Z Bu sezon tutuk başladı ama dizinin tarzını bildiği için ilerde çok iyi bölümler geleceğini biliyordum. :Z Bu bölüm final kavgası çok çok iyi çekilmişti. İzlerken ha şimdi biri ölecek kesin dedim.
Matt'in, Dex'i kendi tarafına çekmek için julia kozunu oynayacağını çok iyi biliyordum zaten nitekim öyle oldu. Dex bu olayı duyunca fiske düşman oldu. :A
Ajan nadeem ölmeden önce video çekmiş bu sayede emmniyette ki polisler , fisk'i yakalama kararı çıkardı. :A

Dex, Fisk ile Vaneessa'nın düğününü basınca aha şimdi olay kopacak dedim oradan kaçınca çift bu sefer odada matt karşıladı. :F :F Sonra fisk ile matt bir bağırdı aman allahım kaç senenin acısını çıkardı adamlar :F Vannessa odadan kaçacaktı ki bu sefer dex yakaladı. :A Sonra matt ile dex derken araya fisk kazanan matt oldu. :A

Fisk'in ölmemesi çok iyi oldu ölecek diye çok korktum. Bence diziye hala lazım . zaten en sevdiğim sahnelerde o.

Dex'te 4.sezon da daha güçlü döner artık Bulsheye dönüşür.

Bölüm sonu Jessica Jones göndermesi güzel oldu. Yalnız Karen ile Jessica'yı kıyasladılar acaba @destere 'nin yorumu nedir. :A

Güzel bir sezon oldu. Bazı bölümler sıkıldım bazı bölümler çoştum. Dizi bir aksilik olmazsa 6 sezon devam edecekmiş. Marvel ve Netflix'in en iyi işi. Bence de devam etsin. Yapanın oynayanın emeğine sağlık.:ok:

@destere @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x13 ( Sezon Finali )

Veee vee aşırı güzel bir kapanış oldu. :Z Bu sezon tutuk başladı ama dizinin tarzını bildiği için ilerde çok iyi bölümler geleceğini biliyordum. :Z Bu bölüm final kavgası çok çok iyi çekilmişti. İzlerken ha şimdi biri ölecek kesin dedim.
Matt'in, Dex'i kendi tarafına çekmek için julia kozunu oynayacağını çok iyi biliyordum zaten nitekim öyle oldu. Dex bu olayı duyunca fiske düşman oldu. :A
Ajan nadeem ölmeden önce video çekmiş bu sayede emmniyette ki polisler , fisk'i yakalama kararı çıkardı. :A

Dex, Fisk ile Vaneessa'nın düğününü basınca aha şimdi olay kopacak dedim oradan kaçınca çift bu sefer odada matt karşıladı. :F :F Sonra fisk ile matt bir bağırdı aman allahım kaç senenin acısını çıkardı adamlar :F Vannessa odadan kaçacaktı ki bu sefer dex yakaladı. :A Sonra matt ile dex derken araya fisk kazanan matt oldu. :A

Fisk'in ölmemesi çok iyi oldu ölecek diye çok korktum. Bence diziye hala lazım . zaten en sevdiğim sahnelerde o.

Dex'te 4.sezon da daha güçlü döner artık Bulsheye dönüşür.

Bölüm sonu Jessica Jones göndermesi güzel oldu. Yalnız Karen ile Jessica'yı kıyasladılar acaba @destere 'nin yorumu nedir. :A

Güzel bir sezon oldu. Bazı bölümler sıkıldım bazı bölümler çoştum. Dizi bir aksilik olmazsa 6 sezon devam edecekmiş. Marvel ve Netflix'in en iyi işi. Bence de devam etsin. Yapanın oynayanın emeğine sağlık.:ok:

@destere @Çiğdem-
@destere genelde yardımcı ecünnüleri seviyor burada sarısın ecünnü Jessicada ise ordakı diğer ecünnü :A :A :A