Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
9.Bölüm durgundu ne olduğunu anlamadım pek ama son sahne umut verdi gelecek bölüme :A :A :A @Harunnn60 @destere
İçi boş bölüm gibiydi Matt Annesinin şokunda ondan saklayan adama yazıklar olsun diyor türkler kullanırya yabancı kullanınca gülesim geldi :A

Fisk yine sarısın adamı dolduruyor :A Vurulan ajanda birşeyler yapmaya çalısıyor beni o vurdu diye ama şimdirik elinden birşey gelmiyor :A

Son sahnede sarısın ecünnüyü Fisk öldürücek dedler Mata hadi inş ayoll :Z:Z:Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3x9

Gerginliği bol bölümdü. :D

@Çiğdem- in dediği gibi matt, rahipe yazıklar olsun deyince bende bir güldüm orada.:F Karen aldın başına belayı, kilise seni güvenli tutar dedim 1-2 bölüm ama o kadar bile tutmadı. :A

Ajan Nademm'de neydim ne oldum diyordur. Stv dizileri gibi oldu. :F Hele Fiskin ayağında ki aleti çıkarınca orada güldüm. :F

Sonda Matt, güzel bir plan yaptı ama kiliseye gider kesin.

@Çiğdem- @destere

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x9

Gerginliği bol bölümdü. :D

@Çiğdem- in dediği gibi matt, rahipe yazıklar olsun deyince bende bir güldüm orada.:F Karen aldın başına belayı, kilise seni güvenli tutar dedim 1-2 bölüm ama o kadar bile tutmadı. :A

Ajan Nademm'de neydim ne oldum diyordur. Stv dizileri gibi oldu. :F Hele Fiskin ayağında ki aleti çıkarınca orada güldüm. :F

Sonda Matt, güzel bir plan yaptı ama kiliseye gider kesin.

@Çiğdem- @destere
İnş bu sezon kurtuluruz bu yetmiyor diğer dizilerimizede bulaşıyor :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3x10

@Çiğdem- ilk 30 dakika çıldıracak, @destere keyifle izleyecek :A :A
Karen'in hikayesi başta beni sıktı çünkü heyecanlı gidiyordu konu, bu bölüm karen'i anlatınca bir uff dedim ama sonra sardı hikayesi, kardeşinin ölmesine üzüldüm, geçen bölüm babasının soğuk konuşması bu bölüm anlam buldu? Yalnız bu kızın yüzü ne zaman gülecek her bölüm telaş panik halinde kız, oradan oraya koşturuyor..

Dex ile Matt'in dövüş sahnesi inanılmazdı. :Z Ortam da kilisi olunca değişik oldu:F Orada baya gerildim :A Karen işe yardı sonunda :A
Pederin, karenin önüne geçmesi ölmesi klişe oldu. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x10

Karen'in hikayesi başta beni sıktı çünkü heyecanlı gidiyordu konu, bu bölüm karen'i anlatınca bir uff dedim ama sonra sardı hikayesi, kardeşinin ölmesine üzüldüm, geçen bölüm babasının soğuk konuşması bu bölüm anlam buldu? Yalnız bu kızın yüzü ne zaman gülecek her bölüm telaş panik halinde kız, oradan oraya koşturuyor..

Dex ile Matt'in dövüş sahnesi inanılmazdı. :Z Ortam da kilisi olunca değişik oldu:F Orada baya gerildim :A Karen işe yardı sonunda :A
10 izleyemedim ama merak ettim bu yorumunla yatmadan bakarım belki en kötü yarın :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x9. Bölüm
aksiyona geçiş bölümü gibiydi
fisk FBI'ı tümden satın almayı başarmış gibi ajan naadem ray de istemedende olsa bu guruba katılmak zorunda kaldı şimdi sırada matt e kurulacak tuzak var :)
matt son sahnede karenin tehlikede olduğunu anladı hedef değiştirip kareni korumaya gidecek sanırım? inşallah karenin başına bişey gelmez..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x10. Bölüm

muhteşemdi baştan sona karenli harika bir bölümdü
karenin gençliğinden başladı bölüm kardeşinin nasıl öldüğünüde öğrenmiş olduk,
ajan dexin kareni öldürmek için kiliseye daldığı sahne baştan sona muhteşemdi
kareni kurtarmasını beklediğimiz matt malı kendisini bile kurtaramayacaktı, karen sayesinde yaşamaya devam ediyor :)
bu karğaşada ihtiyar rahip öldürüldüysede karenin yaşıyor olması benim açımdan herşeye değer, diğerlerinin hepsi ölsede olur :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x11. Bölüm

güzel bir bölümdü
matt ile karen saklanmak için halvete uygun bir tabut seçmişlerdi keşke orda karenle ben saklansaydım :)
yine bunları kurtaran rahibe oldu annelik görevini zamanında yapmamış ama kendini affettirmek için iyi çalışıyor kadın :)
ajan ray zor durumda hem ailesi için endişeli hemde fisk için çalışmak vatandaşın bünyesine uymuyor sonunda tüm tehlikeyi alıp kareni kurtarmayı seçti
ray kareni kurtarınca bu sefer ray e yardım etme sırası matt e geldi sanırım..
goril fisk in arabada karen polise teslim olmuş diyen vatndaşı önce ceketini isteyip sonra kum çuvalına çevirmesi güzel sahneydi :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x12. Bölüm

işi kanunlar çerçevesinde halletmeye çalıştıkları sıkıcı bir bölümdü :)
matt i ikna eden karenle foggy güya ajan naadem ray i tanıklık korumasında ifadeye yönlendirdiler fisk durumun farkına varınca jüriyi tehtit etti
ordanda bir sonuç çıkmayacağını anlayan ray evine dönüp ölümü bekledi gibi..
aslında fiske kalsa ray hala yaşayacaktı ama fiskin kendisi kadar psikopat ruhlu vanessası rayi dex e öldürterek biraz olsun bölüme aksiyon katmış oldu :)
kanunlar işe yaramıyorsa fazla zorlamamak lazım? bu kafayla bizim karende fok yoluna gidecek:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x13. Bölüm
Sezon finali

sezon finalinin büyük bölümü muhteşemdi ama tabiki çok berbat şeylerde oldu ahh karen vah karen ..
sırf o ah karen li vah karenli konu girişini karenin ölümünü bekleyen kötü kalpli hogatham @Çiğdem- ve gaga @Harunnn60 u şaşırtmak için yapmıştım yoksa karenime bişey olmadı ,
karenim tüm muhteşemliği ve ihtişamıyla orda duruyor öyle, çekemeyenler çatlasın patlasın :)
matt in fisk davuluyla psikopat eşi vanessaya ulaşmak için ajan dex i çilingir olarak kullanması güzel fikirdi ve planlar ters tepmedi bu kez.
jülie nin ölümünü kullanarak dex i gaza hetiren matt salona girerken pek zorluk çekmedi ama devamında işi dexe bırakmalıydı ona engel olması hataydı bıraksa hem fisk hem vanessa yokolacaktı dünya iki pislikten temizlenirdi :)
gerçi fisk le karenle, foggy nin hayatına karşılık pazarlık yapma şansı kazandı ama yinede fiskle vanessa ölse harika olacaktı :)
bu dövüşte dexe acıdım vatandaş tüm eforunu sarfetsede ikiye karşı bir kaldı yani adaletsiz bir dövüştü:) dövüş sahnelerindeki kimkime dumduma teranesi güzeldi..
devamında ise dex kötürüm kaldı ama ameliyatla düzelecektir bu şarlatan gelecek sezonlar için karenimi tehlikeli günler bekliyor
davul fisk hapse döndü
vee mutlu son foggy murdock ve page avukatlık bürosu huzurlarımızda ..

13. bölümlük üçüncü sezonu tümden değerlendirirsek üç bölümü harika üç dört bölümü iyi geri kalan bölümleri ise vasattı,
ama harika olan üç bölüm tüm sezonu tüketirken sıkılmadan bitirmemizi sağladı buda başarıdır dizi açısından :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x7

Dex bu bölümde yokru yokluğunu aradım. Fisk otelin içinde kendine özel gizli bir yer yapmış. :F

İlk sezonda gördüğümüz kostümcü adamın fisk aleyhine çalışması beni şaşırttı., her ne kadar tehdit edilse de hemen matt'ı satacağını düşünmüyordum. Matt ile dövüştükten sonra Matti polislerden kurtardı..

Ajan Nadeem'den kullanıldığının farkında ama iki ucu boklu değnek anlaşmayı iptal etse terfi alamayacak, devam etse kullanılmaya devam edecek :A Sonda Matt konuştu bakalım :A

Karen'in babası ile konuşması duygusaldı. :A Babası öküz çıktı :A

karoşumun babası için bende öküz demiştim bu bölümde ama onuncu bölümü izleyince mecburen öküzlük yapmış diyesim var yani acısı büyük vatandaşın :)

3x8

Güzel bir bölümdü. Fisk ve Karen konuşmasında gerildim. :D

Karen canına susamış gibi Fiski kışkırttı. :F Fisk bir ara zor tuttu kendini. :F İlk sezonda fiskin adamını öldürmüştü, bence bunu söyleyerek yanlış yaptı fiske koz verdi.

Dex'in sevdiği kızı öldürdüler şok oldum.m İlerde Matt bunu öğrenirse dex'i yanına çekebilir.
Dex ayrıca kasetleride yaktı. Tamamen dark side'ye geçti. :F

O rahibenin annesi olduğunu biliyordum ama ilk bölümlerde açıklarlar dedim açıklamadılar sonra bende yanlış anladım zannettim ama bu bölüm senarist konuyu açıkladı. :A
Matt'e de ne kulak varmış maşallahhh :F Hemen de duydu. :A

Bir sorum var?

Fisk, Matt'in, Daredevil olduğunu biliyor dimi? Nerede öğrenmişti. Şu 1.Sezon finalinde kapıştıklarında dimi?

@Çiğdem- @destere
dediğin ilk sezonun finalinde fisk matt in daradevilli öğrendiğine dair herhangi bir durum yaşanmadı onun haricinde nasıl öğrendi o kısmı bende tam bilemiyorum :) @Çiğdem- açıklamış gerçi ama ben o açıklamadanda bişey anlamadım malesef :)
karende acaba benmi fisk in bu sırrı öğrenmesine sebep oldum diye kendisini üzüyor kızcağız, oysa bırak fiskmi matte tecavüz ediyor matt mi fiske napıyor boşver? sen keyfine bak :) yok kız illaki başkasının derdini tasasını çekecek ? zaten karenim hep stresli bir hayat yaşamaktan bir deri bir kemik kalmış biraz işleri oluruna bıraksaydı keşke :)

Punisher de izle bence hem hikayesini biliyorsun hem Sarısın ecünnü orada da var :A @MasacRE- de izlemişti 2.sezonu hep birlikte izleriz @destere :A :A :A
punisher ı hiçbir güç bana izletemez zaten punisher lı daradevil sezonundan nefret etmiştim bu sezonki parlağın dex bile punisherdan daha sempatik en azından :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
3x10

karen olmasa senin toparlak matt eşek cennetini boylayacaktı o sahnede :) matt in kendine hayrı yok birde karoşumu korumaya çalışıyor hergele :)