Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3x4

Kesinlikle hapishane kısımları çok iyiydi. :D Yine sıkıcı sahneler vardı ama aksiyonu iyiydi. :Z

Matt revire geldiğinde anlamıştım bir şeyler döneceğini ama bu kadarını beklemiyordum sanırım ilk fiskin adamları saldırdı sonra arnavutlar filan. :F Neyse ki Arnavutları ikna etti de kurtuldu hapishaneden :F Sonra taksiye bindi, Matt'in içi geçmiş resmen kendisini denizde buldu. :A Son sahneyi de sevdim. :A

Fisk yine herkesi manipüle etmeye devam ediyor. :A Ajan birkaç bölüme yelkenleri indirir. :A

Foggy böyle bir durumda iyi cesaret valla :A

@destere @Çiğdem-

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Biz Harunla seni bekleyelim sen pancar motoru gibi git ayoll :A :A :A Ama ben malımı biliyorum bu bize yetişince geçer giderde demiştim sezonu bitiricek nerdeyse
:A :A :A
Sorma ya. :F Bu ne hız abi nasıl izliyor böyle bu. :A

3x4. Bölüm

harika bir bölümdü özellikle matt murdock lu kısımlar muhteşemdi :)
matt in taksiden inip cezaevine girdiği arnavutları araştırdığı sahneler..
devamında ona kurulan tuzak ve aksiyon, dövüş sahneleri.. kimkime dumduma bir görüntü içerisinde muhteşem karelerdi,
birde o kaos arasında hapisten çıkıp kendi taksisini bekler bulduğunda kahkaha attım :)
karen'in serserileri korkuttuğu sahnede güzeldi
foggy artık karısınında gazıyla bağımsız savcı adayı :)
@Çiğdem- in favorim dediği ajan müsveddesi dexter fisk in kucağına düşmek üzere fisk onuda yavaş yavaş yutacak gibi :)
benim anlamadığım bunca sıkı kontrol altındaki fisk nasıl oluyorda cezaevindeyken matt' i telefonla arayıp tehtit edebiliyor oralar soru işareti :)
son sahnede matt, taksicinin tuzağıyla kendini arabayla birlikte denizde buldu.. artık karabatak gibi ordan kurtulması gerekiyor :)
Anlamadığın yerle ilgili şöyle bir şey düşündüm
Matt revirdeyken Fisk konuştu ya. Sanırım Matt'in halüsünasyon sahnesiydi. Kafası yine gitti adamın. Geçen bölümlerde hatırlarsan fisk ile konuşuyordu.
Yoksa imkanı yok fiskin oradan matt ile iletişim kurması.. ben öyle düşündüm..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Matt revirdeyken Fisk konuştu ya. Sanırım Matt'in halüsünasyon sahnesiydi. Kafası yine gitti adamın. Geçen bölümlerde hatırlarsan fisk ile konuşuyordu.
3x4

Kesinlikle hapishane kısımları çok iyiydi. :D Yine sıkıcı sahneler vardı ama aksiyonu iyiydi. :Z

Matt revire geldiğinde anlamıştım bir şeyler döneceğini ama bu kadarını beklemiyordum sanırım ilk fiskin adamları saldırdı sonra arnavutlar filan. :F Neyse ki Arnavutları ikna etti de kurtuldu hapishaneden :F Sonra taksiye bindi, Matt'in içi geçmiş resmen kendisini denizde buldu. :A Son sahneyi de sevdim. :A

Fisk yine herkesi manipüle etmeye devam ediyor. :A Ajan birkaç bölüme yelkenleri indirir. :A

Foggy böyle bir durumda iyi cesaret valla :A

@destere @Çiğdem-
3x4. Bölüm

harika bir bölümdü özellikle matt murdock lu kısımlar muhteşemdi :)
matt in taksiden inip cezaevine girdiği arnavutları araştırdığı sahneler..
devamında ona kurulan tuzak ve aksiyon, dövüş sahneleri.. kimkime dumduma bir görüntü içerisinde muhteşem karelerdi,
birde o kaos arasında hapisten çıkıp kendi taksisini bekler bulduğunda kahkaha attım :)
karen'in serserileri korkuttuğu sahnede güzeldi
foggy artık karısınında gazıyla bağımsız savcı adayı :)
@Çiğdem- in favorim dediği ajan müsveddesi dexter fisk in kucağına düşmek üzere fisk onuda yavaş yavaş yutacak gibi :)
benim anlamadığım bunca sıkı kontrol altındaki fisk nasıl oluyorda cezaevindeyken matt' i telefonla arayıp tehtit edebiliyor oralar soru işareti :)
son sahnede matt, taksicinin tuzağıyla kendini arabayla birlikte denizde buldu.. artık karabatak gibi ordan kurtulması gerekiyor :)
Aaa yok bu seferki hayal değil gerçek sahneydi o :A Fisk matın hayallerinde takımlı oluyor ve yanında oluyor o sahnede kıyafeti ve bulunduğu ortam hamburger yediği kıyafetler ortam şu sarısın adamlar ayarlıyordur o kısımları onlar için çocuk oyuncağı ayoll bu işler :A :A :A

4.Bölüm
Dizilerde hapishane bölümlerini seviyorum vlla :A Matt ordaykan olan aksiyon dövüş sahneleri çok güzeldi ayy sonunda dizi kendine gelebildi:A Fisk yavaş yavaş tekrar şehir üzerinde güçlenmeye başladı şarısın adamı emrine alacak gibi ikisi birleşince Matın işi zor olacak :A Son sahnede denize uçtu taksiyle Mat ama kurtulur :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa yok bu seferki hayal değil gerçek sahneydi o :A Fisk matın hayallerinde takımlı oluyor ve yanında oluyor o sahnede kıyafeti ve bulunduğu ortam hamburger yediği kıyafetler ortam şu sarısın adamlar ayarlıyordur o kısımları onlar için çocuk oyuncağı ayoll bu işler :A :A :A

4.Bölüm
Dizilerde hapishane bölümlerini seviyorum vlla :A Matt ordaykan olan aksiyon dövüş sahneleri çok güzeldi ayy sonunda dizi kendine gelebildi:A Fisk yavaş yavaş tekrar şehir üzerinde güçlenmeye başladı şarısın adamı emrine alacak gibi ikisi birleşince Matın işi zor olacak :A Son sahnede denize uçtu taksiyle Mat ama kurtulur :A
İyi çözmüşsüzn :A @destere Gömer beni şimdi :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3x5

Biraz durağan bir bölümdü.

Bölümün çoğu Dex'e ayrılmıştı, ama geçmişini izlemek çok sıkmadı beni, karakteri daha iyi çözdüm. Fisk resmen avucununn içine aldı adamı. :F Hele kızı ayarlaması oha dedim. :A

Matt bölüm sonu gözüktü. FBI Matt'i arıyor suçlu diye. Fisk her koldan saldırmaya devam ediyor. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3x6

Başları normal olsa da son 15 dakika oha dedirttirdi. :confused: O dövüşler neydi öyle. :F
Dex, Fisk sayesinde Daredevil kostümünü giydi. Adam resmen acımadı herkesi öldürdü çat çut :F Matt bile karşı koyamadı :F Sonra gizli tanığı öldürdü. Fisk bu sayede bir taşla 2 kuş vurmuş oldu. Hem daredevi'i kötüledi hemde tanığı öldürdü. :A Hele makas, bıçakları nasıl hıphızlı atıyor :F

Şu Karen'in gazetesine niye kimse bir dur demiyor diyordum neyse ki senarist bu bölüm yeter demiş. :A Fisk gibi güçlü adam bir gazeteye mi saldıramayacak. :A

Bu dex karekteri iyi işlendi umarım kendi kostümünü de giyer. Bullseye dönüşür ilerde. :Z

@destere @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x6

Başları normal olsa da son 15 dakika oha dedirttirdi. :confused: O dövüşler neydi öyle. :F
Dex, Fisk sayesinde Daredevil kostümünü giydi. Adam resmen acımadı herkesi öldürdü çat çut :F Matt bile karşı koyamadı :F Sonra gizli tanığı öldürdü. Fisk bu sayede bir taşla 2 kuş vurmuş oldu. Hem daredevi'i kötüledi hemde tanığı öldürdü. :A Hele makas, bıçakları nasıl hıphızlı atıyor :F

Şu Karen'in gazetesine niye kimse bir dur demiyor diyordum neyse ki senarist bu bölüm yeter demiş. :A Fisk gibi güçlü adam bir gazeteye mi saldıramayacak. :A

Bu dex karekteri iyi işlendi umarım kendi kostümünü de giyer. Bullseye dönüşür ilerde. :Z

@destere @Çiğdem-
Geceye 5-6 izleyip gelirim bende :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x5

Biraz durağan bir bölümdü.

Bölümün çoğu Dex'e ayrılmıştı, ama geçmişini izlemek çok sıkmadı beni, karakteri daha iyi çözdüm. Fisk resmen avucununn içine aldı adamı. :F Hele kızı ayarlaması oha dedim. :A

Matt bölüm sonu gözüktü. FBI Matt'i arıyor suçlu diye. Fisk her koldan saldırmaya devam ediyor. :A
3x5. Bölüm

bir önceki bölüme göre temposu, heyecanı ve gazı düşük bir bölümdü
matt in denizden kurtulmuş olacağını varsayan fisk onun peşine FBI ı saldı, ajanlar fıldır fıldır matt i ararken karenle foggyide soruşturdular
bölümün büyük kısmı psikopat ajan dex in çocukluğuyla geçti veletkende antrenörünü öldüren dex reddedilmeye tahammül edemiyor..
bu seferde peşindeki julie bunu tersleyince nevri döndü oğlanın, tamda fiskin kucağına düşecek duruma geldi..
@Çiğdem- in psikopat parlağı yakında fiskin emrine girecektir :)
5.Bölüm
Matsız bir bölümdü son sahnede göründü :A Sarısın adam ve Fisk ile geçti bölüm Sarısın adamın sonlarda çıldırıp evi dağıtması iyiydi :A

Ayrıca Fisk 1.sezondan sonra bu sezonunda ana kötüsü olması iyi olmuş . İkinci Sezonu Punisher götürmüştü bu sezonda Fisk ve sarısın adam yanı dizinin düşmanlarında hep bir kalite var :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x6

@destere @Çiğdem-
3x6. Bölüm

bayağı hareketli, heyecanlı aksiyonu bol bir bölümdü ..
yardıma ihtiyaç duyan matt kürkçü dükkanında yani karenin yanında aldı soluğu :),
ajan dex soruşturmada açığa alınınca tam sıyırdı kafayı intihar edecekken yeni pusulası fisk imdadına koştu..
ajan dex çakma daradevil kostümü ile matt i evire çevire kevgire çevirdi nerdeyse :) adam gazete binasını katliam alanına dönüştürdü :)
allahtan karene bişey yapmadıda rahat bir nefes aldım :)
şimdi matt suçsuzluğunu ispatlayacak jasperdanda mahrum kaldı?
üstelik daradevil ismiylede katliam yapıldı iki ucu foklu deynek:) bakalım bu işten nasıl sıyrılacak :)
6.Bölüm
Matt ve sarısın ecünnü sahnesi sıkıcıydı :A Deredevil kostumunu Mat giymezse sarısın adam giyer :A Matda Deredevilden dayak yedi tuhaf hissediyordur :A
Sarısın adam öldürseydi keşke sarısın ecünnüyü desterenin dediği gibi :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Karen'i , Fisk öldürüyor diye biliyorum, destere bullseye öldürüyor dedi sanırım bakalım kim öldürecek bu kızı :A
Sarısın adam Eltkrayı öldürüyordu ama Elktra başka türlü gitti ya filmde bir tutarsızlık var ya da bu dizide :F Filmdeki karakter buydu belki sonra buda kel olur bilemem :A :A :A Gerçi Fiskte araptı :F

gallery-1539091092-daredevil-2003-36-g.jpg

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sarısın adam Eltkrayı öldürüyordu ama Elktra başka türlü gitti ya filmde bir tutarsızlık var ya da bu dizide :F Filmdeki karakter buydu belki sonra buda kel olur bilemem :A :A :A Gerçi Fiskte araptı :F

gallery-1539091092-daredevil-2003-36-g.jpg
Elektra'yı defenders için kulllandılar sanırım , öyle değiştirebiliyorlar arada konulara karakterleri :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

yanlış düşünmüşsün :)

4.Bölüm

hogatham herzamanki gibi muhteşem yorumlamış anlamadığımız yeri :)