'Düğün Dernek 3'te Rasim Öztekin'in Canlandırdığı Karakter İçin Hangi İsim İle Anlaşıldı?

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
avrupa yakası 6 sezon ..yalan dünya 4 sezonun başında hbitti..jet sosyeteyide ben sevmemiştim..avrupa yakası tolga çevikli bölümler güzeldi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Puhu'dakileri izlediysen normal Tv'dekiler çok iyiydi. Avrupa Yakası'nı izlemedim ama izlesem bile bana göre de en iyi işi Yalan Dünya. :bhr:
Avrupa Yakası çok saçma geliyor bana. Karakterleri aşırı abartı. Onunda tek güzel olan bölümü Huysuz Virjin'in geldiği bölüm... :T

TV'de başladığı dönem ilk bölümlerine bakmıştım, ama Avrupa Yakası'nda olduğu gibi karakterleri abartı gelmişti bana Jet Sosyete'nin. :A
avrupa yakası 6 sezon ..yalan dünya 4 sezonun başında hbitti..jet sosyeteyide ben sevmemiştim..avrupa yakası tolga çevikli bölümler güzeldi
6 sezon sürdü mü Avrupa Yakası ya? (b) Yalan Dünya bir başka bence... Tolga Çevik'in de oyunculuğunu sevmiyorum, sahnede iyi sadece.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Avrupa Yakası çok saçma geliyor bana. Karakterleri aşırı abartı. Onunda tek güzel olan bölümü Huysuz Virjin'in geldiği bölüm... :T

TV'de başladığı dönem ilk bölümlerine bakmıştım, ama Avrupa Yakası'nda olduğu gibi karakterleri abartı gelmişti bana Jet Sosyete'nin. :A

6 sezon sürdü mü Avrupa Yakası ya? (b) Yalan Dünya bir başka bence... Tolga Çevik'in de oyunculuğunu sevmiyorum, sahnede iyi sadece.
avrupa yakası 2004te başladı..2009da bitti 190 bölüm sürdü..2009da kriz olmasaydı 200 bölüm olcaktı

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

Ben onun ilk bölümünü izlemeye çalıştım da bir Yalan Dünya değil hala Vasfiye'li sahneleri açıp sıkılmadan izliyorum

Orada haklısın karakterleri abartı orada tek Aslı Bekiroğlu ve Sarp Apak abartılı oynamıyordu. :bhr:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben onun ilk bölümünü izlemeye çalıştım da bir Yalan Dünya değil hala Vasfiye'li sahneleri açıp sıkılmadan izliyorum

Orada haklısın karakterleri abartı orada tek Aslı Bekiroğlu ve Sarp Apak abartılı oynamıyordu. :bhr:
Aslı Bekiroğlu cidden çok iyi oyuncu, o dizide iyiydi. Ama kendisi için iyi olanı yaptı, başka bir dizide başrol oynadı.

Vasfiye Teyze bir başka. :love1:
avrupa yakası 2004te başladı..2009da bitti 190 bölüm sürdü..2009da kriz olmasaydı 200 bölüm olcaktı
Keşke 200'e tamamlanabilseydi...

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Aslı Bekiroğlu cidden çok iyi oyuncu, o dizide iyiydi. Ama kendisi için iyi olanı yaptı, başka bir dizide başrol oynadı.

Vasfiye Teyze bir başka. :love1:

Keşke 200'e tamamlanabilseydi...
Aynen bence de doğru olanı yaptı zaten son sezon 2 kişi daha gitti ve ikisi de önemli karakterlerdi
Aynen ya oyunculuk mükemmel. :love1:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen bence de doğru olanı yaptı zaten son sezon 2 kişi daha gitti ve ikisi de önemli karakterlerdi
Aynen ya oyunculuk mükemmel. :love1:
Umarım daha iyi dizilerde görürüz Aslı'yı, ekranlara yakışan bir isim ve kıymeti bilinmiyor bence.

Gonca Vuslateri'nin izlediğim tek dizisiydi. :A O karakteri de çok iyi oynadı valla.
aynen 6 sezon sürdüğünü bilmiyomuydum.
Bende uzun sürdüğünü biliyordum ama 190 bölüm 6 sezon olduğunu şimdi öğrendim.

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Umarım daha iyi dizilerde görürüz Aslı'yı, ekranlara yakışan bir isim ve kıymeti bilinmiyor bence.

Gonca Vuslateri'nin izlediğim tek dizisiydi. :A O karakteri de çok iyi oynadı valla.

Bende uzun sürdüğünü biliyordum ama 190 bölüm 6 sezon olduğunu şimdi öğrendim.
Aynen çoğu oyuncudan iyi ama sanırım kendisi çok da gündemlerde olmadığından kıymeti bilinmiyor. :A

Ben bir de Anne'de izlemiştim ama buradaki karakteri tabiki de daha iyiydi mükemmel yaptı rolünü 45 bölüm boyunca. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen çoğu oyuncudan iyi ama sanırım kendisi çok da gündemlerde olmadığından kıymeti bilinmiyor. :A

Ben bir de Anne'de izlemiştim ama buradaki karakteri tabiki de daha iyiydi mükemmel yaptı rolünü 45 bölüm boyunca. :Z
Gündeme düşüyor, ama özel hayatı, ifşaları ile... :(

Anne'yi izleyecektim ama Star TV sağ olsun ilk haftadan kaldırdı diziyi.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Gündeme düşüyor, ama özel hayatı, ifşaları ile... :(

Anne'yi izleyecektim ama Star TV sağ olsun ilk haftadan kaldırdı diziyi.
Benim kast ettiğim sürekli gündemde olmaması.

Aynen ya sanki başka bir sey koysalar mükemmel izlencekmiş gibi kaldırıyorlar. Aynısını UTC'ye de yapmışlardı.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Rasim Öztekin ile Cengiz Bozkurt ikisi de filmde yer alsaydı daha güzel olurdu.