'Düğün Dernek 3'te Rasim Öztekin'in Canlandırdığı Karakter İçin Hangi İsim İle Anlaşıldı?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
db5e944426719e3c427bcbf8552e9802.jpg

'Düğün Dernek 3' filminde sürpriz gelişme!

Yönetmenliğini ve senaristliği Selçuk Aydemir'in üstlendiği, başrollerinde; Ahmet Kural, Murat Cemcir'in yer aldığı ve ilk iki filmiyle gişede başarı yakalayan 'Düğün Dernek' serisinin üçüncü filmi için hazırlıklara başlanıldığı geçtiğimiz gün öğrenilmişti.

Yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği ve pandemi nedeniyle 2021 Mayıs ayına ertelenen filmde Rasim Öztekin'in canlandırdığı İsmail karakteri için son olarak 'Gençliğim Eyvah' dizisinde yer alan Cengiz Bozkurt ile anlaşıldı.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Saçma bir karar. Zaten 3. film de başlı başına gereksiz anlaşılan Baba Parası tutmayınca garanti yönteme dönülmüş.
1.8 milyon izlenmiş daha ne kadar tutması gerekiyordu? :D

Cengiz Bozkurt iyi oyuncu ama İsmail tadını veremez bize. İlla gelecekse başka bir akraba olarak gelseymiş.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bence hem 3.film hem de bu oyuncu değişikliği gereksiz olmuş. Ayrıca ilk 2 filmin de yapımcısı BKM’ydi nasıl 3.filmi devralmış anlamadım. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
1.8 milyon izlenmiş daha ne kadar tutması gerekiyordu? :D

Cengiz Bozkurt iyi oyuncu ama İsmail tadını veremez bize. İlla gelecekse başka bir akraba olarak gelseymiş.
Başrol ikilinin diğer filmlerine kıyasla düşük. Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar'ın zayıf filmleri de bu kadar izlendi ama daha önce gişe rekorları kıran isimler için 1.8 milyon yeterli değil.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Cengiz Bozkurt da sürekli kendini tekrarlayan projelerde yer almaya başladı. Bu da tutmayınca Çalgı Çengi 3'ü çekerler :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Söz de dediğin Jet Sosyete ise gayet güzel de bir komediydi hem sözde hem özde. :F
Hiç izlemesem tamam diyeceğim. :A Sadece Ata Demirer var diye yılbaşı bölümünü, birde evden çektikleri ilk bölümü izledim nasıl olmuş diye. Beni tatmin etmedi dizi. Gülse Birsel'in en iyi işi Yalan Dünya. :love1:

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Hiç izlemesem tamam diyeceğim. :A Sadece Ata Demirer var diye yılbaşı bölümünü, birde evden çektikleri ilk bölümü izledim nasıl olmuş diye. Beni tatmin etmedi dizi. Gülse Birsel'in en iyi işi Yalan Dünya. :love1:
Puhu'dakileri izlediysen normal Tv'dekiler çok iyiydi. Avrupa Yakası'nı izlemedim ama izlesem bile bana göre de en iyi işi Yalan Dünya. :bhr: