CW Crazy Ex-Girlfriend - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x5

Diziyi kesin olarak bırakma kararı aldım bu bölümden sonra. :D

Bir kere müzikal oranı çok az. Var olanlar güzel ama yetersiz. Genel olarak zayıf geldi bu bölüm. Süresinin de uzun olduğunu söylemiştim daha önce. Yine de sempatiyle baktığım bir dizi. Belki netten şarkılarını falan takip ederim. :D

Jeneriğine hayranım bu arada. :A

5/10

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
1x5

Bir kere müzikal oranı çok az. Var olanlar güzel ama yetersiz. Genel olarak zayıf geldi bu bölüm. Süresinin de uzun olduğunu söylemiştim daha önce. Yine de sempatiyle baktığım bir dizi. Belki netten şarkılarını falan takip ederim. :D

5/10
Üzdün. :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
2x2 - 2x3 - 2x4

Güzel bölümlerdi ama özellikle 4. bölüm Greg'in gitmesi, Rebecca'nın kendini değiştirmeye çalışıp ardından hayatına devam etmesi gerektiğini anlaması, Paula'nın avukat olmak için çocuğunu aldırması derken her anlamda bir dönüm noktası oldu.

Bu sezonun şarkıları da güzel gidiyor. Aklıma gelenler:

Üçü için de puanım: 8/10

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
2x5

Rebecca ve Valencia'nın birlikte olduğu tüm sahneler güzeldi, ama müzikal anlamda diğerleri kadar dikkat çekici bir bölüm değildi sanki. Greg'in ayrılmasından sonra nasıl bir yola sapacaklarını merak ediyordum, ama bundan sonra Rebecca-Valencia ittifakı, Rebecca ve Paula'nın birbirinden uzaklaşmasını ve Josh'un tanıştığı yeni kızın yarattığı etkiyi göreceğiz gibi. Kısacası güzel bölümdü. :X

8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x5

5/10

aslında bu diziye başlayacaktım ama @Çiğdem- in CW kanalında yayınlanıyor diye bir türlü cesaret edip başlayamadım :) sen CW izliyormuydun ozan ? :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aslında bu diziye başlayacaktım ama @Çiğdem- in CW kanalında yayınlanıyor diye bir türlü cesaret edip başlayamadım :) sen CW izliyormuydun ozan ? :)
HAHAAH aaa cw e yakısmayan 2-3 dizi var mlesef onlara bakmayın ayoll @xemrexxx te hep o dizilere bakıyor :F

2 vampir dizimiz birden biticek bu yıl :( :( :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
HAHAAH aaa cw e yakısmayan 2-3 dizi var mlesef onlara bakmayın ayoll @xemrexxx te hep o dizilere bakıyor :F

2 vampir dizimiz birden biticek bu yıl :( :( :(
ben normalde bu diziye daha kimse niyetlenmeden başlayacağımı söylemiştim sonra noldu forumdan uzaklaştık öyle arada kayboldu :) şimdi yorumlara bakıyorum diziyi yerden yere vuruyorlar şimdide başlamak gelmiyor içimden :)
gerçi @OzaN ın olumsuz yorumunu dikkate alsak hiçbir diziye başlamamamız lazım ama yorumların geneli pek iştah açıcı değil :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
ben normalde bu diziye daha kimse niyetlenmeden başlayacağımı söylemiştim sonra noldu forumdan uzaklaştık öyle arada kayboldu :) şimdi yorumlara bakıyorum diziyi yerden yere vuruyorlar şimdide başlamak gelmiyor içimden :)
gerçi @OzaN ın olumsuz yorumunu dikkate alsak hiçbir diziye başlamamamız lazım ama yorumların geneli pek iştah açıcı değil :)
Olumsuz yorumlar pek yok, ben beğendim mesela. :A