FF cookies

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Forumda sevilen bir üye. Favori üye olmayı çok istiyor. Kendince hedefleri var , umarım hedeflerine ulaşabilir.
@cookies

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çok sevdiğim üyelerin başında geliyor ve çok yakınız birbirimize
ben görelede kendisi trabzonda oturuyor 1 saat mesafe var sadece aramızda trabzonunmaçlarında trabzona babamla sık geliyoruz yanı bu forumdan gerçek hayatta karşılaşabiliceğim üyelerin şuan yakınlık açısından en başında @cookies geliyor bence:-):-)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
çok sevdiğim üyelerin başında geliyor ve çok yakınız birbirimize
ben görelede kendisi trabzonda oturuyor 1 saat mesafe var sadece aramızda trabzonunmaçlarında trabzona babamla sık geliyoruz yanı bu forumdan gerçek hayatta karşılaşabiliceğim üyelerin şuan yakınlık açısından en başında @cookies geliyor bence:-):-)
Bende seni çok seviyorum babamlar izin verse koşa koşa Göreleye gelcem ama nerde :( :( :(
Bide ben seni gercek hayatta gördüm galiba tam olarak hatirlamiyorum ama senin resimlerini gördükten sonra seni daha önce gördüğümü sezdim :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çok temiz bir arkadaşımız.:) En Kısa zamanda Favori olmasını ümit ediyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende seni çok seviyorum babamlar izin verse koşa koşa Göreleye gelcem ama nerde :( :( :(
Bide ben seni gercek hayatta gördüm galiba tam olarak hatirlamiyorum ama senin resimlerini gördükten sonra seni daha önce gördüğümü sezdim :)
aaaa görmüş olabilirsinde cnm daha önce bizim kızlarla trabzon meydana geldiğimizde olmuştu bir çok kez yanı olabilir :-):-):-)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Özünde iyi biri. :D Çok beğenir çok konuşur ve kendisine kurabiye dememe sinirlenir. Forumun eski üyelerinden. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten bende seni meydanda gördüm diye hatırlıyorum :)
aaaaa olabilir cnm bu foruma gelmeden öcne görmüşsün galiba yoksa bir selam verirdin herhalde :-):-):-)
giresun kadar sık olmasada trabzon meydanada ara sıra geldiğimiz oluyordu
özellikle et dönerini çok iyi yapıyorlar trabzonda odun ateşinde bayılıyorum:bhr::bhr::bhr:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
aaaaa olabilir cnm bu foruma gelmeden öcne görmüşsün galiba yoksa bir selam verirdin herhalde :-):-):-)
giresun kadar sık olmasada trabzon meydanada ara sıra geldiğimiz oluyordu
özellikle et dönerini çok iyi yapıyorlar trabzonda odun ateşinde bayılıyorum:bhr::bhr::bhr:
Valla hatırlamıyorum ama 2012 yiliydi galiba :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Valla hatırlamıyorum ama 2012 yiliydi galiba :)
hiç hatırladığın birşey varmı saç rengimle alakalı yada kıyafetimle alakalı birşey
gerçi yanılmıyorsam sarısın takılıyordum ben genelde 2012 yılında üstümde mvi kot beyaz bady olur genelde tabi o gün ne giydiğimi bilmem imkansız şuan ama senin hatırladığın birşeyler varsa bende hatırlayabilirim :-):-):-)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
hiç hatırladığın birşey varmı saç rengimle alakalı yada kıyafetimle alakalı birşey
gerçi yanılmıyorsam sarısın takılıyordum ben genelde 2012 yılında üstümde mvi kot beyaz bady olur genelde tabi o gün ne giydiğimi bilmem imkansız şuan ama senin hatırladığın birşeyler varsa bende hatırlayabilirim :-):-):-)
Saçlarının sarı olduğunu hatırlıyorum tek hatirladigim sey o galiba :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Saçlarının sarı olduğunu hatırlıyorum tek hatirladigim sey o galiba :(
evet o yılda sarısın takılıyordum üstümde zaten genelde kot olur çünkü etek giymeyi hiç ama hiç sevmiyorum :-):-):-)
iyi forumda çiğdemi gördüm diyebilirsin yanı :kiki::kiki::kiki:
artık bende seni görsel olarak tanıyorum yarın öbürgün karşılaşırsak eğer bir selam veririm:-)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bende yorum atayım konuma :A
Kendisi iyidir hoştur umarım kısa sürede favori üye olur. Yönetimin istediği değişimi gösterir ve ban almaz. :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
evet o yılda sarısın takılıyordum üstümde zaten genelde kot olur çünkü etek giymeyi hiç ama hiç sevmiyorum :-):-):-)
iyi forumda çiğdemi gördüm diyebilirsin yanı :kiki::kiki::kiki:
artık bende seni görsel olarak tanıyorum yarın öbürgün karşılaşırsak eğer bir selam veririm:-)

Evet :) :) :)
Bende sana selam veririm
Bende yorum atayım konuma :A
Kendisi iyidir hoştur umarım kısa sürede favori üye olur. Yönetimin istediği değişimi gösterir ve ban almaz. :)
Insallah ban almasam yeter