Diğer Community 6. Sezon Yorumları

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
6x12

Normal şartlarda sıkılırdım bu bölümde ama sıkılmadım :D Grubu geçen rüyamda gördüğüm için rüyamdaki halleriyle izledim ve keyif aldım güzeldi :D

Ayrıca Garret bile kız buldu biz bulamadık :(

7/10

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
6x12

Sanırım 11 bölümün gülme yerlerini toplasak bu bölümle yarışırdı. :D

Bölüm ne kadar iyi olsada eski bir Community değil malesef. Shirley sezon finalinde geliyormuş sanırım.

Bir film çekip noktalayalım derim ben. Farklı bir dizi altında buluşmalarınada varım. :Z

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
6x11

Paintball bölümleri Community'nin en renkli bölümleri bence. Hatta tek 10 puan verdiğim Community bölümü de ilk paintball bölümü. :D

Yalnız dizideki düşüş paintball bölümüne de yansımış, bence önceki paintball bölümlerine göre epey düşüktü. Yine de bu sezon hiç sıkılmadan izlediğim ender bölümlerdendi. :)

7+ /10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
6x12

Bölümün bazı kısımları çok komikti. Annie ve Britta çok sevimlilerdi. :D Şşşlaşma anı ve sonrası çok iyiydi. :D

Ama bazı kısımlarda sıktı da. Düğünü az daha bizim Yeşilçam filmlerine bağlıyorlardı da neyse ki başka bir yer varmış bağlayacakları. :):)

7/10

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Yarın finali yapıyorlar ciddi ciddi. :D @cevaa @OzaN

10464322_10153383276103184_6381553069142705867_n.jpg

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Bence 7. sezon olmasın zaten. Eğer 7. sezon olursa Danny Pudi de diziden ayrılacakmış, başka bir diziyle anlaşmış çünkü. Abed'in gitmesindense diziyi bitirsinler daha iyi.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
6x13 (Sezon Finali)

Sezon finali dedim ama final de olabilir tabii. IMDb'den 9.9 puan almış an itibariyle ve dizinin en yüksek puan alan bölümü.

Her şeyden önce çok orijinal bir bölümdü. Dizi kendine has bir şekilde veda etti. 9.9 puan alacak kadar iyi olduğunu düşünmesem de keyifle izledim. Yer yer duygulandım. Kendi üniversite hayatımın sonlanışını anımsattı. :(

Görünen o ki şimdi hedef [HASHTAG]#andamovie[/HASHTAG] kısmı. Altı sezon olayına bu bölümde de çokça gönderme yaptılar. Fakat yedinci sezondan bu kadar çok bahsedilmesi bana ileride bu işin olabileceği izlenimini verdi. Özellikle Joel McHale bu konuda çok istekli. Gelecek sezon olmaz çok büyük ihtimalle ama 3-4 yıl sonra Community'nin 7. sezon haberini duyarsam şaşırmam. :) (Mümkünse 3-4 yıldan önce de olmasın zaten. bkz: tadında bırakmak)

Elveda Greendale. :(

8/10

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
6x13 (Final)

Buraya kadarmış, bariz belli ettiler final olduğunu. :(

Gözümden yaş geldi bir ara ciddi ciddi. Sevmiştim bu ekibi, son bölümde okadar duygusala bağladılar ki aldığım mesaj şuydu. "Herşeyin bir sonu var o yüzden eğlenmene bak." Bir dizi bir insanı bu kadar bağlamışsa olmuş demektir.

6 sezon'un en iyi bölümü olarak atar ve tam puanımı kullanırım.

Şimdi baktımda neredeyse 1 sene önce bugünlerde başlamışım diziye..

Filmde görüşmek üzere Community'nin güzel oyuncuları. :T

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
6x13 (Final)

Buraya kadarmış, bariz belli ettiler final olduğunu. :(

Gözümden yaş geldi bir ara ciddi ciddi. Sevmiştim bu ekibi, son bölümde okadar duygusala bağladılar ki aldığım mesaj şuydu. "Herşeyin bir sonu var o yüzden eğlenmene bak." Bir dizi bir insanı bu kadar bağlamışsa olmuş demektir.

6 sezon'un en iyi bölümü olarak atar ve tam puanımı kullanırım.

Şimdi baktımda neredeyse 1 sene önce bugünlerde başlamışım diziye..

Filmde görüşmek üzere Community'nin güzel oyuncuları. :T
Valla ben de bir ara ağlar gibi oldum. Dediğim gibi kendi üniversite hayatımın sonuyla da bağlantı kurunca hüzünlendirdi. :(

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
6x13

Lan be son sezonlarını pek sevmesemde oyuncuları seviyordum üzüldüm bittiğine, bende ağlar gibi oldum bitince :(

7.sezon olayından bayaa bahsettiler keşke devam etse, kötüde olsa farketmez :(

Film işinide inşallah uzatmazlar bir an önce çekerler.

10/10

İlk 2 sezonu pc'ye indirip sıkılınca beğendiğim yerleri izlerim artık.