CNN Türk ve Hürriyet’ten ‘İsmail Saymaz’ Kararı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
basliksiz-1-34_16_9_1525969890.jpg

Doğan Grubu'ndan Demirören Grubu'na satılan CNN Türk ve Hürriyet'ten şok karar!

CNN Türk’te yayınlanan Gece Görüşü programının yorumcuları İsmail Saymaz ve Nevzat Çiçek’in işine son verildi. Hürriyet gazetesinde özel haberlerini yapmaya devam edecek olan Saymaz’ın Hürriyet Web’de yayımlanan ve gündemi değerlendirdiği “Bunu Ben De Söylerim” videolarına da son verildi.​

Son düzenleme:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hani dokunmayacaklardı etliye sütliye?
Sen inanıyor musun buna? :D

Medyaradar'ın özel haberine göre Ahmet Hakan'ın 1 hafta önceden ekrandan çekilmesinin nedeni de İYİ Parti ile ilgili yaptıkları habermiş. Böyle bir iddiası var, her haberinde de yazıyor...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sen inanıyor musun buna? :D

Medyaradar'ın özel haberine göre Ahmet Hakan'ın 1 hafta önceden ekrandan çekilmesinin nedeni de İYİ Parti ile ilgili yaptıkları habermiş. Böyle bir iddiası var, her haberinde de yazıyor...
Sözleşmeye eklenmiş bir vaadmiydi yoksa hava ucan bir sözmüydü diye sordum:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sözleşmeye eklenmiş bir vaadmiydi yoksa hava ucan bir sözmüydü diye sordum:A
Öyle bir vaad olacağını sanmıyorum, tabi ki havada uçan bir sözdü. :D Aydın Doğan, Demirören'e ''Hürriyet ve CNN Türk'ün kumaşını bozmayın.'' dediğini açıkladı, onlar da bozmayacağız demişti en son. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Öyle bir vaad olacağını sanmıyorum, tabi ki havada uçan bir sözdü. :D Aydın Doğan, Demirören'e ''Hürriyet ve CNN Türk'ün kumaşını bozmayın.'' dediğini açıkladı, onlar da bozmayacağız demişti en son. :A
Aynen o sözü diyorum işte:X Bari 800m dolari bi binadan aşaği saçsaydı:A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,175
Puanı
460
Gazeteciliği beceremeyen tüpçülere medya grubu emanet etmenin sonu, azalarak batmaları dileğiyle... Bunlar yüzünden taahhüt bitiminde Dsmart'ı iptal edeceğim.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu zamanda kumaşı sağlam gazeteci bulmak zor İsmail de öyle sağlam bir gazetecidir. Kendisi zaten geçen demişti bekliyorum diye. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Aydın Doğan da sorunlu mudur nedir koca medya grubunu arkasından atlı kovalıyormuş gibi başka gruba satıyor sonra da bozmayın diyor. Bu kafayla çok bile dayanmış. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aydın Doğan da sorunlu mudur nedir koca medya grubunu arkasından atlı kovalıyormuş gibi başka gruba satıyor sonra da bozmayın diyor. Bu kafayla çok bile dayanmış. :A
Keşke satmasaydı, kendi Bodrum da tatil yapsaydı. Medyayı da kızlarına emanet etseydi, zaten her biri bir yere bakıyordu. :(

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Sözde objektif olacaklardı birde. Kanal D ve CNN gözümde resmen bitmiştir.