Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
@xdragxx bu arada etikette Zey TV olacaktı yani boşluk. Geçen unuttum demeyi. Onu da fazladan ekle bari :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

En sevdiğim özelliğin olaylara veya kişilere ne olursa olsun objektif bakabiliyor olman, yönetim ortamında da verdiğin kararları yakından gördüğüm için bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Foruma katkıların da çok büyük zaten, en çalışkan yöneticilerden birisin. Olgun bir yapın var, girdiğin bir tartışmayı uzattığına pek rastlamadım. Haklı da olsan haksız da olsan. Onun dışında özellikle yerli dizi zevklerimiz birbirine baya benziyor. Çok fazla ortak noktamız var diyemem diziler dışında ama denk geldiğimiz/konuştuğumuz konularda baya eğleniyoruz. :A Son olarak Türkçe kullanımın muazzam.

• Harika
Reactions: Aserat

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Hahah çok iyi soru :F :F ama konsepte uygun cevapsız soru olur :A
Aklıma seninle bir muhabettim geldi.

Bu aralar diline hakim ol bari. Seni banlı görmek istemem :A
Hangi muhabbet :A dur bakalım eğer bugün Sercan kazanamazsa o üç noktayı açık açık yazmazsam ne olayım :A bakalım doğru mu anlamışlar üç noktayı, verdikleri ceza boşa gitmesin bari :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Hangi muhabbet :A dur bakalım eğer bugün Sercan kazanamazsa o üç noktayı açık açık yazmazsam ne olayım :A bakalım doğru mu anlamışlar üç noktayı, verdikleri ceza boşa gitmesin bari :A
Uslu dur😡
Bir ara yazarım belki :A

Bu akşamda kazanan belli :A
104478769_622778998353555_3909802997733025789_n.jpg

• Güldürdün
Reactions: eskici

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Foruma çok kısa sürede uyum sağladın, bu da insanlarla kolay geçinebildiğini ve dahil olduğun ortama hızlıca adapte olabildiğini gösteriyor bence. Gerçekten eğlenceli bir üyesin, seninle denk geldiğim konularda veya ortamlarda iyi eğleniyoruz. Bu sayede aramızdaki samimiyet de arttı zaten. Onun dışında sevdiğin şeyleri dahi eleştirebiliyorsun, bu yönün de hoşuma gidiyor. Son olarak çekirdeğin hastasısın. :A

• Harika
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Foruma çok kısa sürede uyum sağladın, bu da insanlarla kolay geçinebildiğini ve dahil olduğun ortama hızlıca adapte olabildiğini gösteriyor bence. Gerçekten eğlenceli bir üyesin, seninle denk geldiğim konularda veya ortamlarda iyi eğleniyoruz. Bu sayede aramızdaki samimiyet de arttı zaten. Onun dışında sevdiğin şeyleri dahi eleştirebiliyorsun, bu yönün de hoşuma gidiyor. Son olarak çekirdeğin hastasısın. :A
İyi gözlemlemişsin beni. :A Olabildiğince objektif olmaya çalışıyorum. Ne güzel düşünceler bunlar.:Z

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :A @Sherlock

Ooooooo Kaan'ım da gelmiş ve soruya bak... Resmen beni sıva demiş. :A

Her şeyden önce çok fazla ortak noktamız var, bu yüzden de konuşurken veya yazışırken kendi adıma konuşmam gerekirse en çok eğlendiğim dostlarımdan birisin. Hemen her konuda eğlenebiliriz, sınırı yok. Dışarıdan gözlemleyen biri olarak bakmaya çalıştığım zaman ise olaylara objektif olarak bakmayı her zaman başarabildiğini görüyorum, bunu yönetim ortamında birebir gözlemlediğim için rahatlıkla söyleyebilirim. Sabırlı, sakin ve fevri davranmayan bir karakterin var bence. Gaza gelip kavga ettiğini, tartışmaya girdiğini sanırım hiç görmedim. Hep ağırbaşlı davranıp, olaylara sakin/eğlenceli tarafından yaklaşmaya çalışıyorsun. Son olarak bir hedefin varsa, sevdiğin şeylerden feragat edebiliyorsun. Yeri geldiğinde forumu bırakabiliyor olman bunun buradan gözlemleyebildiğim kadarıyla en büyük örneği...

• Harika
Reactions: Bully

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Klasik soruyla giriş yapalım, benim hakkımda ne düşünüyorsun? Bol sıvamalar. :A

Samimiyetimizin fazla olmadığı dönemlerde ciddi ve fazla eğlenceli bir üye olmadığını düşünürdüm ancak özellikle aramıza son geri dönüşünden sonra bu fikirlerim tam tersine döndü. Ortak noktamızın bir hayli fazla olduğunu fark ettim. Samimiyet ortamı oluştukça ve yakından tanıştıkça anladım ki oldukça sıcak ve eğlenceli bir yapın var. TORKU muhabbetleri bunun ilk ve en büyük göstergesi oldu zaten kendi adıma. :A Ortak noktamız olan konularda seninle konuşmak bir hayli eğlenceli ve keyifli oluyor. Futbol, film veya dizi gibi. Onun dışında yorumlama konusunda baya yeteneklisin ve seviyorsun da bence. Tarih konusunda da benzer şekilde düşünüyorum. Son olarak senin de Türkçe kullanımın muazzam. :A

• Beğendim
Reactions: Araf