Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@xdragxx sana programa katılman için ne kadar teklif etti de kabul etti? Emekli maaşımız çok fazla da değil de neyse. Nasıl karar verdin yani programa katılmaya? :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
@xdragxx sana programa katılman için ne teklif etti de kabul ettin? Emekli maaşımız çok fazla da değil de neyse. Nasıl karar verdin yani programa katılmaya? :A
Emekli maaşı olarak 50-100 lirası bi şey alıyorum burdan da 300-400 geliyor çok şükür :A
Şerlok'a da 2-3 kuruş bi şey verdik işte :D

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Araf

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
@Aserat 'ın kanalda yayınladık onu :F :F öyle icap etti ama diğer haftalar çatlıyor gibi :A
Her hafta üzülmesin diye reyting sisteminden çıktım :A
@Aserat anlık :A

2658B936-B89B-4EF9-B6C3-67C213EAC774.jpeg

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
1. Kullanıcı adın neden Sherlock?
2. Survivor'da neden Nisa?
3. Fav10'a nasıl üye oldun?
4. Benim hakkımda ne düşünüyorsun? @Sherlock

1. Dizisini ve karakteri seviyordum, üye olurken ve kullanıcı adı düşünürken de aklıma geldi. O yüzden, öyle de kaldı.
  2. O Ses Türkiye'nin final aşamasında goygoy amaçlı Ceren isimli bir yarışmacı vardı, onu avatar falan yapmıştık Utku beyciğim ile. Hatta ona da "reis" diyorduk. Benim için burada da çıkış noktası benzer ama sonra gerçekten de destekliyor gibi oldum sanırım. :A En temelde samimi ve tatlı buluyorum sanırım. @MasacRE
  3. Ziyaretçi olarak zaten takip ediyordum forumu, muhabbetleri/reytingleri falan. En sonunda artık üye olayım, sarmazsa takılmam nasılsa demiştim. Sonuç olarak bu aşamadayız. :A
  4. Birkaç aydır forumun en çalışkan üyelerinden olduğunu düşünüyorum. Survivor öncesine kadar çok konu açardın, çok mesaj yazardın ama pek denk gelmezdik. Survivor sayesinde kaynaşmış da olduk. Bazı konuları fazla abarttığını ve bu yüzden ara ara objektifliğini kaydettiğini düşünsem de genel olarak eğlenceli, sıcak kanlı bir üye olduğunu da anlamış olduk.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xdragxx and alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Çok gitme üstüne. @xdragxx bana dizi yapacaktı zorla aldı elimden ve dizi ona kaldı. Sonra xdragxx bana bu programı yapıncada diziyi sen al ben de bunu alayım dedi ama müsade etmedim :A
Her sonuç zamanı içerleniyordu :A
İşimi garantiye alıp @xdragxx ile 5 senelik anlaşma imzaladım :A
Ama @Aserat la uğraşmak hoşuma gidiyor. :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
O zaman klasikle başlayalım bhnd? :A

Forum açısından bakarsak, forumun bugünlere gelmesinde önemli katkıların olduğunu düşünüyorum. Zaten zamanında sen de yöneticilik yapmışsın, kendi isteğinle bırakmışsın. Karakteristik olarak bakarsak her şeyden önce objektif bir üye olduğunu düşünüyorum, çevrende gelişen olaylar hakkında objektif yorumlar yapabiliyorsun. Ortak zevklerimiz gördüğüm kadarıyla fazla, bu yüzden seninle muhabbet ederken/oyun oynarken baya eğleniyorum. Eğlenceli bir üyesin. Onun dışında bazı duyguları uç noktalarda yaşayan birisin bence, buna örnek olarak Fenerbahçe'yi verebilirim. Yeri geliyor çok mutlu oluyorsun, yeri geliyor sonuna kadar gömüyorsun ama çok da seviyorsun. Hoşuna gitmeyen bir şeyler gördüğün kişiden veya yerden anında soğuyup, uzaklaşabilecek bir yapın var bence. Son olarak da bunu söylemiş olayım. :A

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Forum açısından bakarsak, forumun bugünlere gelmesinde önemli katkıların olduğunu düşünüyorum. Zaten zamanında sen de yöneticilik yapmışsın, kendi isteğinle bırakmışsın. Karakteristik olarak bakarsak her şeyden önce objektif bir üye olduğunu düşünüyorum, çevrende gelişen olaylar hakkında objektif yorumlar yapabiliyorsun. Ortak zevklerimiz gördüğüm kadarıyla fazla, bu yüzden seninle muhabbet ederken/oyun oynarken baya eğleniyorum. Eğlenceli bir üyesin. Onun dışında bazı duyguları uç noktalarda yaşayan birisin bence, buna örnek olarak Fenerbahçe'yi verebilirim. Yeri geliyor çok mutlu oluyorsun, yeri geliyor sonuna kadar gömüyorsun ama çok da seviyorsun. Hoşuna gitmeyen bir şeyler gördüğün kişiden veya yerden anında soğuyup, uzaklaşabilecek bir yapın var bence. Son olarak da bunu söylemiş olayım. :A
Çok doğru tespitler Enes hocam :A