eTV Cevapsız Sorular-2.Bölüm Konuğu Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Reytingleri gördükten sonra Amaçsızlar ve Cevapsız Sorular'ı takas etmeye çalışmak için ne kadar yanıp tutuştuğumu bilemezsin. :A Neyse aklıma soru gelirse sorarım kolay gelsin. :Z @Dosi
O reytinge benim de katkım var. Senin gibi yan gelip oturmuyorum. Katkı sağlıyorum sunucuma :A @xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Öyle değil de mesela aradan birkaç gün geçtikten sonra bir toplu etiket daha yapabilirdin belki okumak isteyip henüz okumayanlar görürdü vs. :A
Yok ya forumda dizi işi çok zor :A Ancak forum üyelerinin de dizinin içinde olması lazım ki ilgi çeksin yoksa zor mlsf :D

• Üzücü
Reactions: Aserat

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Neyse diziyi boşverin kağıt üstünde dizi işi olmaz zaten doğasına aykırı :A
Dosi peki bhnd? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Harika bir soru.
Forumdaki duruşumdan söz ediyorsun galiba vereyim cevabı:
Öncelikle yüksek ihtimalle kim olsa çoktan forumu bırakmıştı ama ilk başta forumda onca şeye rağmen devam etmenin sebebi en başta herşeye kulak tıkayıp kendimi yormamak ve arkadaşlarımla sohbette keyif almaya baktım. Bana güvenen ve söylenenleri umursamayan dostlarımın oluşu en büyük 2. etken. Bunlardan biride şüphesiz sensin🤗
2018 Ocak ayında gördüğüm desteği asla unutmuyorum ve zaten forum hayatımın ikinci perdesi o ara başladı. Ben hep forum hayatımı 2 durum olarak değerlendiriyorum.

Reel hayatımda da kendimi ezdirmeyen güçlü bir yapım var ve bununda sebebi küçüklüğümde yalnızlık çekip kendi ayaklarımın üstünde durmamdan kaynaklanıyor.
Anlıyorum. Hayattaki motton nedir :A

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Neyse diziyi boşverin kağıt üstünde dizi işi olmaz zaten doğasına aykırı :A
Dosi peki bhnd? :A

Seninle sohbet çok keyifli. Deli dolu eğlenceli birisin ve 2 ay önce seninle bu denli muhabettimizin olunacağı söylenseydi ihtimal vermezdim çünkü ben geçende söz ettiğim gibi yeni isimlerle kolay kolay bu denli samimi olmuyorum. En son @Sherlock 'tu düşün 😊

Dilerim böyle devam ederiz. Kavgasız gürültüsüz :A

Aydın Aydın ve Depri'nin artık bir önemi var benim için. Forumdan aldığım keyif dozunun artmasında da katkın var.

Bu kadar sıva yeterli :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
O zaman klasik bir soruyla değil özelden gelmiş bir soruyla başlayalım :A

Bir gün bir park kenarında tatlı bir rüzgar esintisi eşliğinde bir bankta oturuyorsun. Günün yorgunluğunu çıkarıyorsun. O esnada yanına bir kadın geliyor. Senden 25-30 yaş büyük gibi. Ama ilginç bir şey hissediyorsun anlamlandıramadığın...

O esnada kadın lafa giriyor ve anlattıklarına önce inanmıyorsun, sonra o kanıtlayınca hayret ediyorsun.

Kadın 33 sene sonrasından geliyor. Zamanda geriye yolculuk yapmış bir şekilde. Ancak hayret ettiğin kısım o değil, seni şaşkına çeviren şey... O kadın senin gelecekteki halin!

Dosi ve 33 sene sonraki Dosi.. Gelecekteki halinle yan yana oturuyorsunuz. Sana üç soru sorma hakkı tanıyor ister kendin ister herhangi bir şey hakkında.

Bu 3 soru ne olurdu?

Bu soruyu kim sormuş olabilir ve cevabın @Dosi :A

Hayır şunu madem özelden gizlice soruyorsun, 33 yerine başka bir sayı kullan bari be adam. :A @Tolstoyevski

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Seninle sohbet çok keyifli. Deli dolu eğlenceli birisin ve 2 ay önce seninle bu denli muhabettimizin olunacağı söylenseydi ihtimal vermezdim çünkü ben geçende söz ettiğim gibi yeni isimlerle kolay kolay bu denli samimi olmuyorum. En son @Sherlock 'tu düşün 😊

Aydın Aydın ve Depri'nin artık bir önemi var benim için. Forumdan aldığım keyif dozunun artmasında da katkın var.

Bilmukabele :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Kendimi de sıvanmış sayıyorum bu mesajdan ötürü. :A

• Güldürdün