Cen Yapım'dan Yeni Müzik Yarışması!

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
MusicSurvivor'un yapımcısından yeni müzik yarışması geliyor!

Format : 15-16 kişi yarışmaya katılacak ama bu sefer yarışmaya forum adlarıyla katılacaklar.Yarışmacılara her hafta bir kategori verilecek ve ona göre bir şarkı yollayacaklar.(Ve yine her hafta eleme olacak.)

Kategoriler :

1.Hafta - Yabancı Pop/Rock
2.Hafta - Seksenler
3.Hafta - Arabesk Müzik
4.Hafta - 2010-2015 Türkçe Pop
5.Hafta - Eurovision'da Türkiye
6.Hafta - Dizi Müzikleri
7.Hafta - Karadeniz Müziği
8.Hafta - Klasik Müzik
9.Hafta - Türkçe Rock
10.Hafta - Doksanlar
11.Hafta - Balkan Müzikleri
12.Hafta : Geri Dönüş Haftası ...

tumblr_n35szvJMCj1szhku9o1_500.jpg

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
macun is coming :))

harika bir haber @GunesinOglu heyecan kaldığı yerden devam edecek. umarım @sokak sanati ilk hafta yarışma dışı kalır :)
yalnız kuralları tam anlayamadım yarışmacılar kendilerimi şarkı söyleyecek yoksa bir şarkıcı adınamı yarışacaklar her hafta kategoriler değişecek diyorsun peki yarışmacıların şarkıcı değiştirmeleride mümkünmü ? :)

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Her yarışmacıya bir kategori verilip -birden fazla kişi de aynı kategori seçebilir tarzında- öyle yarışılacak diye anladım ilk başta ve öyle olması iyi olurdu. :A

Yok artık :A Sonra ayrımcılık filan denirdi :A Sana klasikten başka veremezdim bak örnekte 1 klasik yazdığıma şükret :F

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
MusicSurvivor daha rekabetçi tabi ama burada her hafta aynı şarkıcıya bağımlı kalmamak çok güzel. :D

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
macun is coming :))

harika bir haber @GunesinOglu heyecan kaldığı yerden devam edecek. umarım @sokak sanati ilk hafta yarışma dışı kalır :)
yalnız kuralları tam anlayamadım yarışmacılar kendilerimi şarkı söyleyecek yoksa bir şarkıcı adınamı yarışacaklar her hafta kategoriler değişecek diyorsun peki yarışmacıların şarkıcı değiştirmeleride mümkünmü ? :)

Kendileri söylemeyecek tabi ki :A

Her hafta şarkı değiştireckler tabi şarkıcı seçimi her hafta değişecek.Kategorileri biraz oku :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kendileri söylemeyecek tabi ki :A

Her hafta şarkı değiştireckler tabi şarkıcı seçimi her hafta değişecek.Kategorileri biraz oku :A

tamam şimdi anladım:) yalnız aynı hafta aynı kişiler aynı şarkıcının aynı şarkısıyla gelebilir? şimdiden söyleyelim karışıklık olabilir yani :)