"Cehennemden Kaçış" Yakında Fav10'da!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
bGXq8Z.jpg

Kod Adı: Paradoks, Benim Hakkımda Ne Düşünüyorsun? ve Vadi gibi efsaneleşen yapımların kanalı Tivi10'dan yepyeni ve ilgi çekici bir dizi geliyor! Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran dünyaca ünlü Breaking Bad dizisinden uyarlanacak olan "Cehennemden Kaçış", izleyicilerini ekrana kilitleyecek!

DİZİNİN KONUSU

Bir meslek lisesinde kimya öğretmeni olan İlter Tan, bir trafik kazasında yürüme yetisini kaybeden oğlu Selim'in tedavi masraflarını karşılamak ve ailesine bakabilmek için geceleri taksiye çıkmaktadır. Bir apartman dairesi ve eski bir Anadol otomobilden başka bir mal varlığı olmayan İlter, check-up için gittiği hastanede ileri evre akciğer kanseri olduğunu ve yaklaşık 12 ay ömrü kaldığını öğrenir.

Bu sırada son sınıfı 2 yıldır bitiremeyen sorunlu öğrencisi Akse'nin evine ziyarete giden İlter, öğrencisinin evini marihuana tarlasına çevirdiğini görür. "Şimdiye kadar ailemin şerefi için yaşadım ama elde edebildiğim tek şey kanser." diyen İlter, öğrencisinin yeteneği ve kendisinin zekasını birleştirerek bugüne kadar denenmemiş bir eroin üretmeye karar verir. İlter ve Akse'nin içine girdiği macera yalnızca kendileri ve ailelerinin hayatlarını değil, bütün dünyanın kaderini değiştirecektir.

1. SEZON ANA KARAKTERLER
  • İlter Tan (OzaN): 50 yaşında bir kimya öğretmeni. Emekliliğini beklerken aldığı haber sadece kendisinin değil, tanıdığı ve tanımadığı herkesin kaderini değiştirecektir.​
  • Akse Pınar (xemrexxx): 19-20 yaşlarında. 2 kez sınıfta kalmış, lisedekilerin deyimi ile "b*k çuvalı" bir öğrenci. İlter hoca aslında onun kimya değil hayat hocası olacaktır.​
  • Sibel Tan (Dosi): 30'lı yaşların ortasında bir mali müşavir. Eskiden bir bankada çalışmış fakat zimmetine para geçirince kovulmuştur. Melek gibi görünse de aslında çok sinsidir.​
  • Selim Tan (cookies): 15-16 yaşlarında, İlter ve Sibel'in oğlu. Küçükken elim bir trafik kazası geçirdiği için tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşamını sürdürmektedir.​
  • Hasan Şener (destere): 30'lu yaşlarında, İlter'in bacanağı. İlter'in tabiri ile tam bir "çörekçi". Bunun sebebi de İlter'in her hafta sonu yaptığı barbekü partisini kaçırmaması. Ayrıca Hasan tecrübeli bir narkotik amiridir.​
  • Mahinur Şener (Çiğdem-): 30 yaşında, Sibel'in kardeşi. Mor renge aşırı ilgisi vardır, ayrıca inkar etse de bir "kleptomani"dir.​
  • Semih Gülmez (mrt-06): İlter'in mahallesinde komiser. Hasan ile arkadaştır, bu yüzden Tan ailesinin sorunlarını çözmekte yardımcı olur.​
  • Taci Somonka (denizz19): Keş bir baz morfin satıcısı. Malının parasını alamadığı zaman Akse'yi dürüm ile döver.​
KONUK OYUNCULAR: ozgur2113 - Aserat - Harunnn60 - Forumdash - Sherlock - Tolstoyevski

Forumun en heyecanlı dizisi "Cehennemden Kaçış" pek yakında Tivi10'da!​

Son düzenleme:

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,342
Puanı
561
Say my name.

Neydi ya dizinin ilk sezonunu izlemiştim sonra fırsatım olmadı. Adı aklıma gelmedi onu anımsattı dizi :/

Baktım netten dizinin adı Breaking Bad

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Hayırı olsun. İlk bölüme bakarım, muhtemelen de takip ederim.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060