Cehalet Mutluluktur 😂

İşte ne bileğim. Cahil olsam mutlu olurdum dediğim gibi

Kadın olsa belki gideceği yere eşlik bile ederdim de adamdı

Senden beklenir öyle hareketler

Ben artik kadin erkek fark etmez kimseye yardim etmemeye karar verdim. Cünkü bir kere ben bir yer ariyordum kimse bana yardim etmemisti. Herkes cahil cikti.

Reactions: RüzgarGülü

Ben artik kadin erkek fark etmez kimseye yardim etmemeye karar verdim. Cünkü bir kere ben bir yer ariyordum kimse bana yardim etmemisti. Herkes cahil cikti.
Bilmiyorum demek biraz zor geliyor ondan mecbur tarif ediyorum

Kadın olunca degisiyoruz ya bilmemem demek daha da zor. Egomuza yön vermek.

Herkesin cahil çıktığı ortamda kasıt vardır. Öyle ortamda bilen olmak lazım ayrıcalık

Reactions: Yakamoz-Asi

Ben ve arkadasim gecen sene yurumekte zorlanan bi teyze gorduk, beni surdan suraya goturun size dua ederim felan dedi biz de yardim ettik, hikayenin sonunda bize Allah belanızı versin dedi...

Ben ve arkadasim gecen sene yurumekte zorlanan bi teyze gorduk, beni surdan suraya goturun size dua ederim felan dedi biz de yardim ettik, hikayenin sonunda bize Allah belanızı versin dedi...
Teyze doğru söylemiş dua etmiş ama Bad dua olmuş o

İyilik et kötülük bul olmuş bu durum

Ben Mayıstan bu yana birine ara ara beddua ediyorum ama gelip beni buluyor (Bknz kaburgalar kırıldı). Yani o beddua teyzeyi bulmuṣ olabilir.

@RüzgarGülü

Reactions: RüzgarGülü