Diğer Castle Rock 1.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Saçma, oyuncu için film veya dizi seçersin ama bunu burdaki basit bir oyuncu için yapmazsın. :A Gider Leonardo DiCaprio için yaparsın, çünkü o adamın basit bir işte oynamayacağını bilirsin. :A @MasacRE- yoldaşımın sanat algısını böyle basit bir mantığa yöneltemezsin kabul etmiyorum. :A
Ben bu dizide onun tuhaf filmlerinden hava sezmiştim baktım dizide oynayan herif @MasacRE- in tuhaf filmlerinden fırlamış bağlantıyı kurdum siz inanın inanmayın ayoll :A :A :A @destere

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben bu dizide onun tuhaf filmlerinden hava sezmiştim baktım dizide oynayan herif @MasacRE- in tuhaf filmlerinden fırlamış bağlantıyı kurdum siz inanın inanmayın ayoll :A :A :A @destere
Sen tuhaf film dersin biz sanat deriz. Sanatın tuhaflığı olmaz, sanat sanattır. :A Kaliteli olan tüm sanatları izlerim yeter ki kaliteli olsun. :A Bu dizi için bir şey demiyorum izlersem karalarım bir şeyler. :A Ama @MasacRE- yoldaşım oyuncuya göre hele böyle basit oyunculara göre dizi film seçmez onu geeeç. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Sen tuhaf film dersin biz sanat deriz. Sanatın tuhaflığı olmaz, sanat sanattır. :A Kaliteli olan tüm sanatları izlerim yeter ki kaliteli olsun. :A Bu dizi için bir şey demiyorum izlersem karalarım bir şeyler. :A Ama @MasacRE- yoldaşım oyuncuya göre hele böyle basit oyunculara göre dizi film seçmez onu geeeç. :A
Yoldaşım sana gereken cevapları vermiş, bana diyecek bir şey kalmamış :A

Bahsettiği filmi sevmemiştim bile 6.5 puan verdim, sırf benim önerdiğim diziye bir kulp bulmak için nereden saldıracağını şaşırmış :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Şimdi maç var, @Sherlock da izliyordur. Bitsin gece izleriz değil mi Sherlock:A

Kesinlikle üşenmem ve izlerim ben bu gece, %100 yani. :A

ikinci bölüme geçeceğim birazdan ilk bölümü izlediğinizde sizde büyük ihtimal ikinci bölüme çabuk geçeceksinizdir :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@destere izledim ilk bölümü, yarın da devam edeceğim. Sen de uçma da beraber izleyelim :A

1x1

İlgi çekici gizemli bir dizi. Stephen King'in kitaplarından derlemeler yapılarak hazırlanmış zaten, tam da onun tarzında gerilimli gizemli bir konusu var.

Kendini öldüren hapishane müdürü intihardan önce ayarlamış gibi görünüyor bir şeyler, son sahneden anlaşılan. O adam da dizide aktif rol alacaktır ama geçmişte mi gösterirler yoksa ölmemiş mi bilinmez :A

Henry'e gizemli mahkumu göstermediler, görse tanır mıydı yoksa müdürün bir oyunu mu o da meçhul. Bir tane de uyuşturucu alan kadın var, o da tanıyor Henry'i. İzleyip göreceğiz bağlantıları artık :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere izledim ilk bölümü, yarın da devam edeceğim. Sen de uçma da beraber izleyelim :A

1x1

İlgi çekici gizemli bir dizi. Stephen King'in kitaplarından derlemeler yapılarak hazırlanmış zaten, tam da onun tarzında gerilimli gizemli bir konusu var.

Kendini öldüren hapishane müdürü intihardan önce ayarlamış gibi görünüyor bir şeyler, son sahneden anlaşılan. O adam da dizide aktif rol alacaktır ama geçmişte mi gösterirler yoksa ölmemiş mi bilinmez :A

Henry'e gizemli mahkumu göstermediler, görse tanır mıydı yoksa müdürün bir oyunu mu o da meçhul. Bir tane de uyuşturucu alan kadın var, o da tanıyor Henry'i. İzleyip göreceğiz bağlantıları artık :A

seveceğini tahmin etmiştim işte benimde sevdiğim dizilerde hızımı alamamak gibi bir sorunum var ikinci bölümüde izledim üçe nerdeyse geçecektim :) sonra dedim bunlar yine kaplumbağa gibi arkadan gelirler biraz frene basalım :) istemedende olsa üçüncü bölüme geçemedim bir türlü :)