Diğer Carnival Row 1.Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Diziyi izleyenler @dreamy @xemrexxx ve izlemenizi tavsiye edeceklerimiz @MasacRE @mrt-06 @Maskeli Fedai @MEnes @Sherlock @Tolstoyevski @kerem @Harunnn60 @cookies @turkuazz @Bully @Yiğitt @DarkLegenD @destere @Forumdash

Orlando Bloom İçin izlenir Yüzüklerin Efendiside iyiydide Üç Silahşorlerden :Z:Z:Z
19725588.jpg
İzlemeyi düşündüğüm bir dizi bu zaten @dreamy ile de konuşmuştuk :A Bir de bu dizi var. Bu da yayınlandı, dreamy unutmuş mu söylemeyi? Bunun da konusunu açalım please :A

https://www.imdb.com/title/tt6905542/?ref_=ttep_ep_tt

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Rahmetli gelmezse izleriz valla, onun hortlamasını mı bekleyeceğiz :A Diğer dizi de evet değişik değişik tipler var, @xemrexxx iyi bir benzetme :A Onun da konusunu açarsan iyi olur, onu da izleyelim :A
Yarın bakarım onada zaten geldinde hani ne izliyoruz diyecek siz önemlileri bitirdiniz gerçi ben biraz ayırdım :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
İzlemeyi düşündüğüm bir dizi bu zaten @dreamy ile de konuşmuştuk :A Bir de bu dizi var. Bu da yayınlandı, dreamy unutmuş mu söylemeyi? Bunun da konusunu açalım please :A

https://www.imdb.com/title/tt6905542/?ref_=ttep_ep_tt
Aynen o dizi de var aklımdaydı ama konusu açılmaz diye söylememiştim :A Filmine bakacaktım bunun ama zamanım yok, belki direkt dizisine geçerim. Carnival Row’ı @Çiğdem lerle izlersen bile bunu beraber aradan çıkaralım bekleme onları. :Z

İlk bölüme bakıp beklemeye aldım zaten rahmetliyi bekleyelim :F

Birde o nasıl dizi öyle @xemrexxx var içinde :eek::eek::eek: @Harunnn60 @dreamy @kerem
Konuyu açacak mısınız ben açabilirim olmazsa :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen o dizi de var aklımdaydı ama konusu açılmaz diye söylememiştim :A Filmine bakacaktım bunun ama zamanım yok, belki direkt dizisine geçerim. Carnival Row’ı @Çiğdem lerle izlersen bile bunu beraber aradan çıkaralım bekleme onları. :Z

Aaa yabancı dizi konusu herkes açması uygun olmuyor sadece yöneticilerden açıyoruz yıllardır bu gece bakacam o diziyede :A

• Beğendim
Reactions: dreamy

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dark’ın 2. sezon konusunu @kerem açmıştı diye hatırlıyorum. :A Dark Crystal’ınkini açmışsın bu arada teşkkürler. :bhr: :bhr:
Alamancı habersiz açmış akıllılık edip @kerem :A :A :A

Yöneticiler açıyor o bölümü karışmasın diye bende üyeyken başlarda admine sonra @mrt-06 @Harunnn60 a açtırıyordum CW dizilerimi :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yarın bakarım onada zaten geldinde hani ne izliyoruz diyecek siz önemlileri bitirdiniz gerçi ben biraz ayırdım :A :A :A

Çiğdem destere ile izleyeceğim diye bütün dizilerden mahrum kalıyor :A Ben yok ne bekleyeceğim o foku zaten geleceği de yok, bunu da Dark Crystal'i de izleriz yakında :A

• İlginç
  • Harika
Reactions: Çiğdem and dreamy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Dark’ın 2. sezon konusunu @kerem açmıştı diye hatırlıyorum. :A Dark Crystal’ınkini açmışsın bu arada teşkkürler. :bhr: :bhr:
Alamancı habersiz açmış akıllılık edip @kerem :A :A :A

Yöneticiler açıyor o bölümü karışmasın diye bende üyeyken başlarda admine sonra @mrt-06 @Harunnn60 a açtırıyordum CW dizilerimi :F
Isteyen istediği konuyu açar diye biliyorum. :A Yerli dizi konularını ve haberlerini de mod. olmayanlar açıyor sonuçta. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem and dreamy

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Isteyen istediği konuyu açar diye biliyorum. :A Yerli dizi konularını ve haberlerini de mod. olmayanlar açıyor sonuçta. :A
Yabancı dizi farklı işliyor 2014 den beridir ben geldimden beridir böyle orada bozulmasın :F Herkes her izlediği konuyu açarsa oranın cılkı çıkmasın diye :A Yöneticilerde zaten her konuyu açmıyor gerekli izleyici kitlesi oluştuğu konuları açıyor oranın düzeni bir başka :A :A :A @dreamy

• Güldürdün
Reactions: dreamy