Kanal D Camdaki Kız - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Diziyi izleyecektim ama çok dizim var zaten, o nedenle izlememe kararı alarak listemden çıkardım. Yolu açık, reytingi de bol olsun diliyorum...

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Kızın sıkılacak yeri kalmadı içi dışına çıktı gerek yok korseye :A :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fragmana şimdi baktım da aşırı iddialı görünüyor bu hafta yeniden 10'lu reytingleri göreceği kesin. Hayri de sonunda geliyor kimin canlandıracağını aşırı merak ediyorum. Bu arada Sedat tekrar Allah belanı versin.ss

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Nalan'la Muzo'nun az daha öpüştüğünü görünce ne oluyoruz dedim hayalmiş meğer. :A

Bu arada buna aşırı katılıyorum madem HŞ döneminde vermediler ikinci Kanal D dizisiyle versinler bari. :Z Gerçi övgünün altındaki yergi de dikkatlerden kaçmadı. :A

------

Sedat-Cana ayak üstü yiyişti, Gülcihan gördü, Feride Cana'ya göz dağı verdi, Nalan Sedat'ı ilk gecede yüz üstü bıraktı, Feride Nalan'a sırt döndü, Hayri geldi derken bayağı olay sığdırmışlar ama hikayenin varış noktası olan düğünden hiçbir şey koymamışlar. Salona yürüdükleri sahne güzel çekilmiş de gerisi gelmeyince eksik kalmış. Acaba korona yüzünden mi aşırı kalabalık sahne çekmek istemediler ama bu dönemde daha beter sahneler gördüğümüz de oldu. Son olarak Burcu gelinlikle adeta tanrıça gibiydi maşallah diyorum. :bhr:

Son düzenleme:

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,483
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Beğenmediğin Kelebek ödülünü mü ister oldun. :A Sen de haklısın ecünnü ancak kanal torpiliyle bir ödül alabilir. :Z
Yani alıp almaması ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu değiştirmez ama saçma sapan isimler bile o sahneye çıkmışken kendisi hayli hayli çıkmalı. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Madem Boncuk-Can hikayesi başka evrene taşındı Hayri'yi de Onur Bilge (Sadık) oynasın ya izlemesi eğlenceli olur. :A Biraz daha ünlü olsa tam o rollere yakıştığı ve yine yakın zamanda OGM dizisinde oynadığı için Gökhan Yıkılkan'ı (Kırmızı Oda Recai) da önerebilirim. Ranoş teyze de Serkan Keskin olsun demiş ama üçünden daha ünlü birinin oynayacağı kesin. Kim gelirse gelsin yazın en merakla beklediğim oyuncu haberlerinden biri olacağı kesin. :A

Burcu'da saçma sapan isim olduğu için haklısın, çıkmalı. :A
Canın ban istiyor galiba. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
İlk saati izleyemedim maalesef izlediğim kadarı ile bölüm iyiydi de düğünü neden kısa tutmuşlar anlamadım dans ettiklerini falan göreydik Burcu çok güzel gelin olmuştu biraz daha izleyeseydik ya Sedat yine durmadı Cana ile maşallah yani ondada hiç yüz yok zaten ama Feride ağzının payını verdi helal olsun vallaha ve son sahnede Hayri ismini gördük asıl o zaman dahada iyi olacak dizi bakalım Hayri kim oalcak :D

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,483
Puanı
1,060
Madem Boncuk-Can hikayesi başka evrene taşındı Hayri'yi de Onur Bilge (Sadık) oynasın ya izlemesi eğlenceli olur. :A Biraz daha ünlü olsa tam o rollere yakıştığı ve yine yakın zamanda OGM dizisinde oynadığı için Gökhan Yıkılkan'ı (Kırmızı Oda Recai) da önerebilirim. Ranoş teyze de Serkan Keskin olsun demiş ama üçünden daha ünlü birinin oynayacağı kesin. Kim gelirse gelsin yazın en merakla beklediğim oyuncu haberlerinden biri olacağı kesin. :A

Canın ban istiyor galiba. :A
Nerden bildin? :A