Kanal D Camdaki Kız - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sevdiğin dizi olunca ne de güzel bakış açını değiştiriyorsun hemen. :A

İlk bölüme göre çok daha iyiydi, süreyi de kısaltsalar bu dizi 3 sezon çok rahat gider. :A
İlk bölümde Gülcihan hizmetçisine "saçma sapan konuşma, temizlikle bekaretin ne alakası var" demişti yani bunu anlamak için açı değiştirmeme gerek yok. :A

Yok 3 sezon istemez tüm yerli diziler için 2 sezon kafi. :A Ben daha çok kırmızı oda işini RTÜK'e takılmadan halledebilecekler mi onu merak ediyorum. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fragman harika bu hafta 12-13 reyting gelirse şaşırmam. :Z Ama Muzo'yu bu kadar erken beklemiyordum açıkçası. Kimin oynayacağını öğrendiğimiz için heyecanı kalmamıştı ama ben yine de görmemiz birkaç bölüm sürer demştim. Uçurum izlemediğim için Enis Arıkan'ın dram performansına kendi gözlerimle şahit olamadım ama fragmanda hiç fena durmuyor bekliyoruz. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dünkü sahneden sonra Feride'nin Nalan'ı ezdirmemeye çalışıp başını eğle demesi.. Bacım sen bu kızın başını yeterince eğdirdin onu ne yapacağız. :T:

Bir de dün söyleyemedim ama Enis Arıkan'ın yerinde olmayı hiç istemezdim ya. Sen gel yıllar sonra dram işiyle ekrana dön ama aynı bölümde öyle bir sahne yapılsın ki herkes sadece o sahneyi konuşup seni unutsun. Bahtında mı yokmuş anlamadım ki. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Senarist reyting için Muzo ve Nalan arasında bir şeyler yazarsa şaşırmam.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Eleştirenlere zerre hak vermedim.

Diziyi takip etmiyorum sadece parça parça baktım.

Ama Bekaret Sahnesinin eleştilmesi bana okadar komik geldi ki...

Gerçekler surata surata vurduğu için...Acıtıyor insanları.

Bu kadar cessur sahne için yapımcıyı ve oynayan Biriciği tebrik ederim.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Diziden dehşet bir klişe havası alıyorum. Nalan ve Muzo birbirlerine daha da yakınlaşacaktır. Muzo'nun Nalan'a yanık olduğu artık belli. Nalan şimdi onu abi olarak görüyor ama Sedat'ın onu umursamaz tavırları Nalan'ı Muzo'ya daha da yakınlaştıracak. Sedat bunu anlayacak ve bir yerde abisi ile kavga edecektir. Sezon finaline doğru bunların yaşanmasını bekliyorum. Sezon finalinde de Muzo evden ayrılıp başka bir yere gidecektir.

Normal bir Türk dizisinde olması gerekenler bu. Dizinin senaristi de reyting için ucuz numaraları sevdiğinden bu senaryonun yaşanma olasılığı bence yüksek.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Diziden dehşet bir klişe havası alıyorum. Nalan ve Muzo birbirlerine daha da yakınlaşacaktır. Muzo'nun Nalan'a yanık olduğu artık belli. Nalan şimdi onu abi olarak görüyor ama Sedat'ın onu umursamaz tavırları Nalan'ı Muzo'ya daha da yakınlaştıracak. Sedat bunu anlayacak ve bir yerde abisi ile kavga edecektir. Sezon finaline doğru bunların yaşanmasını bekliyorum. Sezon finalinde de Muzo evden ayrılıp başka bir yere gidecektir.

Normal bir Türk dizisinde olması gerekenler bu. Dizinin senaristi de reyting için ucuz numaraları sevdiğinden bu senaryonun yaşanma olasılığı bence yüksek.

Nalana Hayri gelecek daha asıl hikaye orda bu dediğin olmayacak Sedatın Cana ile ilişkisi Nalanla evlenince devam edecek Nalan şoförü hayriye aşık olacak

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Nalana Hayri gelecek daha asıl hikaye orda bu dediğin olmayacak Sedatın Cana ile ilişkisi Nalanla evlenince devam edecek Nalan şoförü hayriye aşık olacak
Kitabı okumadığım için neler olacağını bilmiyorum. Ben şimdiki durumlardan yola çıkarak bu tahminleri yaptım. Dizinin kitaba çok uygun gitmediği de göz önüne alınırsa Hayri diziye gelmezse şaşırmam. :D

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Kitabı okumadığım için neler olacağını bilmiyorum. Ben şimdiki durumlardan yola çıkarak bu tahminleri yaptım. Dizinin kitaba çok uygun gitmediği de göz önüne alınırsa Hayri diziye gelmezse şaşırmam. :D

Ne yalan söyleyeyim benimde şüphelerim var Hayri gelmeli bence çünkü asıl hikaye Nalanla Hayrinin hikayesi daha etkileyeci olur bence :D

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Hazır eliniz değmiş kitaptaki bazı şeyleri değiştirmişken şu Feride'yi de öldürseniz ne olur?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Feride'den artık çok sıkıldım. Çok toksik bir karakter. Nalan'ın ona patlayacağı anı bekliyorum.