Kanal D Camdaki Kız - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Fazla beğenemedim, kaliteli ama çok ağır ilerledi. Başrol erkek bildiğin dublajlı Emir Sarrafoğlu gibi. :A
Masumlar'ın ilk bölümü de (özellikle İnci-Han kısımları) sıkıcıydı o yüzden hemen karar vermeyip sonraki bölümlere de bak. :A Hem yeni bölüm fragmanı daha hareketli. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ya sen git Survivor rezilliğini izle bence de cidden. :A
Ne alaka? Diziye kötü bir şey demedim ilk bölümün ilk 1 saati çok temposuzdu. Senaristten zaten umudum yoktu daha önce de dedim. Yorumlara baktım bana katılan çok isim var. :A Eğer 2. bölümde tempo artarsa, hikaye güzel olursa şans veririm yani. :A Survivor ile alakasını çözemedim. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Ne alaka? Diziye kötü bir şey demedim ilk bölümün ilk 1 saati çok temposuzdu. Senaristten zaten umudum yoktu daha önce de dedim. Yorumlara baktım bana katılan çok isim var. :A Eğer 2. bölümde tempo artarsa, hikaye güzel olursa şans veririm yani. :A Survivor ile alakasını çözemedim. :A
Boş boş böğürmelere saatlerce katlanıp Camdaki Kız'ı 1 saatte kestirip atman ilginç. :A Sonradan senaryo açılmıştı zaten izlesen görürd(s)ün. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Boş boş böğürmelere saatlerce katlanıp Camdaki Kız'ı 1 saatte kestirip atman ilginç. :A Sonradan senaryo açılmıştı zaten izlesen görürd(s)ün. :A
Lütfen şu başkalarının izlediği şeylere kalitesiz, rezillik bilmem ne demeyi, eleştirmeyi bırak. En güzel, en kaliteli şeyleri sen izliyorsun tamam. O projeler dışında hepsi çer çöp ama biz izliyoruz. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Lütfen şu başkalarının izlediği şeylere kalitesiz, rezillik bilmem ne demeyi, eleştirmeyi bırak. En güzel, en kaliteli şeyleri sen izliyorsun tamam. O projeler dışında hepsi çer çöp ama biz izliyoruz. :A
Başkalarının izlediği şeylere değil Survivor'a çöp diyorum ama Survivor'ın çöp olduğunu söylemek için izlemeye gerek yok fragmanlarını görmek bile yetiyor. :A Camdaki Kız'a 1 saat dayanıp 3-4 saatini ona ayırıyorsun durumun tuhaflığına şaşırdım sadece. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Başkalarının izlediği şeylere değil Survivor'a çöp diyorum ama Survivor'ın çöp olduğunu söylemek için izlemeye gerek yok fragmanlarını görmek bile yetiyor. :A Camdaki Kız'a 1 saat dayanıp 3-4 saatini ona ayırıyorsun durumun tuhaflığına şaşırdım sadece. :A
Yoo gayet de başkalarının izlediği her şeye yorumun var. Buraya laf ettiğin bir sürü dizi mesajı atarım ama o kadar fazladır ki sığmaz. :A

Ben Camdaki Kız'a kötü demedim, kalitesiz demedim, hakaret bile etmedim. Temposuz geldi ve müzik başımı şişirdi yani sırf bunları dedim diye izlediğim başka şeylerden vurman saçma. Canım sıkılır bir anda açıp kalan 1 saati de izlerim belki. İstersem Survivor da izlerim kime ne?

Ne kıymetliymiş şu Camdaki Kız demediğini bırakmadın.

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Yönetmenin acilen değişmesi lazım. İzlerken zoomdan başım döndü :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Yoo gayet de başkalarının izlediği her şeye yorumun var. Buraya laf ettiğin bir sürü dizi mesajı atarım ama o kadar fazladır ki sığmaz. :A

Ben Camdaki Kız'a kötü demedim, kalitesiz demedim, hakaret bile etmedim. Temposuz geldi ve müzik başımı şişirdi yani sırf bunları dedim diye izlediğim başka şeylerden vurman saçma. Canım sıkılır bir anda açıp kalan 1 saati de izlerim belki. İstersem Survivor da izlerim kime ne?

Ne kıymetliymiş şu Camdaki Kız demediğini bırakmadın.
Ha başladı yine huysuz. :A Öylesine yazdığım mesajı bu kadar ciddiye alacağını düşünmemiştim kimin neyi izlediğine niye karışayım. :A

Camdaki kızın dizisi için henüz konuşmak erken ama kendisi çok kıymetli doğrudur. :bhr:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Masumlar'ın ilk bölümü de (özellikle İnci-Han kısımları) sıkıcıydı o yüzden hemen karar vermeyip sonraki bölümlere de bak. :A Hem yeni bölüm fragmanı daha hareketli. :Z
Masumlar Apartmanı'nın ilk bölümünü izlemediğim için bi' şey diyemem ama en azından bu kadar uzun ve katlanılmaz olduğunu sanmıyorum. :A

Emir'in tırnağı olamaz bu be. :Z
İlk 13 bölümdeki dublajlı Emir gibi işte. Gerisine laf yok. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Masumlar Apartmanı'nın ilk bölümünü izlemediğim için bi' şey diyemem ama en azından bu kadar uzun ve katlanılmaz olduğunu sanmıyorum. :A

İlk 13 bölümdeki dublajlı Emir gibi işte. Gerisine laf yok. :A
İzlemedin mi? :eek: Eee ilk bölümü yani hikayeye girişi izlemediysen şimdi nasıl izliyorsun anlamadım. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
İlk bölümün izlenmesi çok iyi, ikinci bölüm fragmanı da çok iyi izlenmiş. Perşembe AB'de çift rakam gelebilir.

• Harika
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Bridgeron Türkiye versiyonu çekilmiş de haberimiz yok. :A Ekibin güzelliği. :bhr:

EzBdSoxWUAcYlxr