Kanal D Camdaki Kız - Dizi Yorumları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
EyXBOJRW8AAA2Fw

Kanal D'nin yeni dizisi 'Camdaki Kız' bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan iddialı yapımın kadrosunda Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Nur Sürer, Devrim Yakut, Şerif Erol, Hande Ataizi, Selma Ergeç, Tuğrul Tülek, Nihal Menzil, Hamza Yazıcı, Merve Polat ve Feri Baycu Güler yer alıyor.

Camdaki Kız, ilk bölümüyle bugün 20.00'de Kanal D'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Burcu başta olmak üzere bu kadro asla boş iş seçmez o yüzden beklentim büyük. Gülseren hanımın dizilerinin elde ettiği başarı ortada o yüzden güzel bir proje olacağından eminim. Merakla bekliyorum. :Z

Başrollerine laf attığın dizinin konusunu açmak için bu kadar çırpınman da ilginç. :A @serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Burcu başta olmak üzere bu kadro asla boş iş seçmez o yüzden beklentim büyük. Gülseren hanımın dizilerinin elde ettiği başarı ortada o yüzden güzel bir proje olacağından eminim. Merakla bekliyorum. :Z

Başrollerine laf attığın dizinin konusunu açmak için bu kadar çırpınman da ilginç. :A @serhatt
Yoo ne çırpınması, şansımı denedim ve başarılı oldum, extra çaba sarf etmedim. :A

Sana ilk darbeyi de konuyu sana bırakmamakla vurdum, ikinci darbede reytinglerle olacak oh oh. :Z
------

Tebrik ederim canım. :Z @serhatt

Açmamakla en iyisini yapmışım. :A Zaten herkes abanmış, şaka gibi. :F @Dosi
Teşekkürler canım, işin ehli görev başında, çaylaklara geçit yok. :A

• Harika
Reactions: Özgür

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tebrik ederim canım. :Z @serhatt

Açmamakla en iyisini yapmışım. :A Zaten herkes abanmış, şaka gibi. :F @Dosi
Öyle olmuş cidden :A
Ben @Tolstoyevski ısrar etti diye son dakika karar verdim ama kapsaydım Aserat'a devredecektim :A dizilere bu ara doydum :A Kıbrıs beni doyurdu :A
Bu arada @Alos etiketsiz açmışsın, eğer sen ilk sırada olsaydın etiket olmadığı için konun silinirdi. Bundan sonra dikkat et :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Sevmediği isim ve dizilerin konusunu açan bir sürü insan var sen buna mı takıldın. :A

@serhatt a laf edeceğine kendine bak önce SÇK ve Kerem haberi açan da bendim sanki. :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Ayrıca @Aserat yöneticiysen yöneticiliğini bil, konuma müdahale yapamazsın, 0 eksikle açtım ben. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben @Tolstoyevski ısrar etti diye son dakika karar verdim ama kapsaydım Aserat'a devredecektim :A dizilere bu ara doydum :A Kıbrıs beni doyurdu :A
Bu arada @Alos etiketsiz açmışsın, eğer sen ilk sırada olsaydın etiket olmadığı için konun silinirdi. Bundan sonra dikkat et :A
Ben açsam da başaramayacağımı söyledim sana, o sırada şansa başka konu açtım. :A

Ne devretmesi saçmalama. :eek: @Aserat a günahını bile verme. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben açsam da başaramayacağımı söyledim sana, o sırada şansa başka konu açtım. :A

Ne devretmesi saçmalama. :eek: @Aserat a günahını bile verme. :A
Çünkü bu diziye hiç bir ilgim yok ve bende kalsın istemezdim Aserat bu kadar çok hevesle bekliyorken :A ben başlarda hiç yorum konum yok diye hevesliydim ama artık pek hevesim kalmamış nedense :A bu ara sakin modda takılıyorum az konu açarak :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yasak Elma haberleri de açıyor, dönsün de aynada kendine baksın önce bana laf edene kadar. :A
Bir de müdahale etmiş, konuyu düzenlemiş. :eek: Hiç doğru değil, açamadıysan açamadın ne gerek var böyle şeye. :A Sen öyle açmak istemişsin, açmışsın. Mesajını görmesem fark etmeyecektim. :A

İlla kendi istediği gibi olacak her şey. :A
------

Çünkü bu diziye hiç bir ilgim yok ve bende kalsın istemezdim Aserat bu kadar çok hevesle bekliyorken :A ben başlarda hiç yorum konum yok diye hevesliydim ama artık pek hevesim kalmamış nedense :A bu ara sakin modda takılıyorum az konu açarak :A
Seni biliyorum canım ama @Aserat ın her istediğinin kabul edilmesini istemiyorum. :A :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Bir de müdahale etmiş, konuyu düzenlemiş. :eek: Hiç doğru değil, açamadıysan açamadın ne gerek var böyle şeye. :A Sen öyle açmak istemişsin, açmışsın. Mesajını görmesem fark etmeyecektim. :A

------

Seni biliyorum canım ama @Aserat ın her istediğinin kabul edilmesini istemiyorum. :A :A
Altta son düzenleme görünmesin diye müdahale etmiyorum, bir daha tekrar ederse şikayet edeceğim. :A

Yanlış olsa, eksik olsa okey düzeltsin de bu düpedüz terbiyesizlik.

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Yoo ne çırpınması, şansımı denedim ve başarılı oldum, extra çaba sarf etmedim. :A

Sana ilk darbeyi de konuyu sana bırakmamakla vurdum, ikinci darbede reytinglerle olacak oh oh. :Z
------

Teşekkürler canım, işin ehli görev başında, çaylaklara geçit yok. :A
Konu açarak darbe vurduğun kişi ben değilim çünkü konu bağımlısı olan ben değilim çok #şükür. :A

Sevmediği isim ve dizilerin konusunu açan bir sürü insan var sen buna mı takıldın. :A

@serhatt a laf edeceğine kendine bak önce SÇK ve Kerem haberi açan da bendim sanki. :A
Yasak Elma haberleri de açıyor, dönsün de aynada kendine baksın önce bana laf edene kadar. :A

------

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Keşke sadece beni değil de başka kişileri de etiketleyip söyleseydin sen de böyle yapmaktan vazgeç diye:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi