'Camdaki Kız'ın Yayın Tarihi Ertelendi! | Kanal D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Erteleme kararı doğru değil bence, 'Bir Zamanlar Kıbrıs' çok rahat kitlesini kazanacaktır. 'Camdaki Kız' için epey olumsuz bir durum görünüyor, bence yeni sezona ertelensin en temizi ve güzeli olsun. Düşüncem hala aynı.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
TRT den KANAL D ye...

1616852938000.png

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,644
Puanı
1,060
Başlayabileceği en kötü tarihte başlayacak, oldu mu bu şimdi. Erkek başrol bile bulamadan yangından mal kaçırır gibi çekimlere başlamayıp yeni sezona ertelenseydi de bu sezon bir hafta bile ertelenmeseydi keşke. Acele işe şeytan karışır sonuçta, güme gidecekse çok yazık olur gerçekten.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Başlayabileceği en kötü tarihte başlayacak, oldu mu bu şimdi. Erkek başrol bile bulamadan yangından mal kaçırır gibi çekimlere başlamayıp yeni sezona ertelenseydi de bu sezon bir hafta bile ertelenmeseydi keşke. Acele işe şeytan karışır sonuçta, güme gidecekse çok yazık olur gerçekten.
Bir de bayıl istersen. :A Sırf TRT kendi dizisinin tarihini açıkladı diye Kanal D de 1 Nisan diye apar topar gün bastı ama belki de ilk bölüm hala bitmedi ve artık acele etmeden güzel güzel hazırlayıp çekmiş olacaklar. Asıl şimdi acele işe şeytan karışmayacak. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,644
Puanı
1,060
Bir de bayıl istersen. :A Sırf TRT kendi dizisinin tarihini açıkladı diye Kanal D de 1 Nisan diye apar topar gün bastı ama belki de ilk bölüm hala bitmedi ve artık acele etmeden güzel güzel hazırlayıp çekmiş olacaklar. Asıl şimdi acele işe şeytan karışmayacak. :A
Ben ne diyorum, sen ne diyorsun. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Ben ne diyorum, sen ne diyorsun. :A
Tamam işte ertelenmesine laf etmişsin ben de diyorum ki bir haftalık ertelenmeyle bir şey olmaz. :A Yeni sezona kalsa demişsin ama bu projenin üzerinde uzun zamandır çalışılıyordu zaten ve son 1-2 ayda süreç hızlandı. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sete çıkması, tanırım verilmesi ve yayın tarihinin duyurulması aniden olursa olacağı bu. :A Bu saatten sonra dizinin tutacağı varsa da tutmaz.

Asılan o kadar afişe, yapılan o kadar tanıtıma yazık oldu Alev Alev'de olduğu gibi.

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,644
Puanı
1,060
Tamam işte ertelenmesine laf etmişsin ben de diyorum ki bir haftalık ertelenmeyle bir şey olmaz. :A Yeni sezona kalsa demişsin ama bu projenin üzerinde uzun zamandır çalışılıyordu zaten ve son 1-2 ayda süreç hızlandı. :A
Kitleleri farklı olsa yakınmazdım ama 1 hafta yayınlanmamak demek varolacak seyircisini TRT'nin dizisine hediye etmek demek, ne demek bir şey olmaz? Ki madem bu sezon başlamak istiyorlardı, dünün işini bugüne bırakmayacaklardı. Son 1 aydaki sürece şeytan çoktan karışmıştı zaten. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Kitleleri farklı olsa yakınmazdım ama 1 hafta yayınlanmamak demek varolacak seyircisini TRT'nin dizisine hediye etmek demek, ne demek bir şey olmaz? Ki madem bu sezon başlamak istiyorlardı, dünün işini bugüne bırakmayacaklardı. Son 1 aydaki sürece şeytan çoktan karışmıştı zaten. :A
Kitlelerinin aynı olduğuna nereden eminsin belki ikisinin hiç alakası bile olmayacak. Herkes Kıbrıs'tan çok umutlu ama Teşkilat balonu gibi 14-15 reyting alacak hali yok. :A

Ben de 1 Nisan'da başlasın isterdim ama belli ki kanal bu diziye güvendiği için bir hafta geç başlama gibi büyük bir riski alabiliyor. Ayrıca ortaya ne kadar özenli bir iş çıkarsa reytinglerinin güzel gelme ihtimali de o kadar artar o yüzden bekleyelim görelim. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Cuma akşamı çıkan fragman 1.5 günde 1 milyonu geçmiş ve trendlerde 10. sırada. :Z Twitter'la Instagram'ın reytinglerle zerre alakası yok ama Youtube çoğu diziyle alakalı ipuçlarını öğrenmek için en iyi mecra ve yeni bir dizi olarak bu sonuçlar umut verici. Bakın görün bir hafta geç başlaması ters tepmeyecek. :Z

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Cuma akşamı çıkan fragman 1.5 günde 1 milyonu geçmiş ve trendlerde 10. sırada. :Z Twitter'la Instagram'ın reytinglerle zerre alakası yok ama Youtube çoğu diziyle alakalı ipuçlarını öğrenmek için en iyi mecra ve yeni bir dizi olarak bu sonuçlar umut verici. Bakın görün bir hafta geç başlaması ters tepmeyecek. :Z

Bence Youtube da ipucu vermiyor. Sol Yanım her hafta 4-5 milyon izleniyordu Youtube'da ama 2-3 bandında dolanıyordu. :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,993
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Bence Youtube da ipucu vermiyor. Sol Yanım her hafta 4-5 milyon izleniyordu Youtube'da ama 2-3 bandında dolanıyordu. :D
Zaten %100 doğrudur demiyorum ama dikkat ettiğim kadarıyla genel olarak her hafta trendlere giren işlerin çoğu iyi reytingler alıyor. :D

Kendimi avuturken ben. :A
Avutma derken? :A Kötü bir şey olunca avunursun ekranlara damga vurmaya hazırlanan bir diziyle ilgili güzel haber paylaşırken değil. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,993
Puanı
1,060
Zaten %100 doğrudur demiyorum ama dikkat ettiğim kadarıyla genel olarak her hafta trendlere giren işlerin çoğu iyi reytingler alıyor. :D

Avutma derken? :A Kötü bir şey olunca avunursun ekranlara damga vurmaya hazırlanan bir diziyle ilgili güzel haber paylaşırken değil. :A
Dizinin başrolünde bu ecünnü varsa kötü bir şey zaten olmuştur. Kendini avutmak için reytinglerde çakılmasını beklemeye ne hacet. :A