'Camdaki Kız'ın Yayın Tarihi Ertelendi! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,789
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20210322_100417-jpg.100731

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Camdaki Kız'ın yayın tarihi ertelendi!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturduğu, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu'nun kaleme aldığı dizinin başrollerinde Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı dizinin perşembe günü başlayacağı öğrenilmişti.

Ancak, bugün yayınlanan yeni tanıtım ile dizinin ilk bölümünün 8 Nisan Perşembe günü yayınlanacağı ortaya çıktı.

Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan 'Camdaki Kız' ilk bölümüyle 8 Nisan Perşembe 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

Son düzenleme:

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😱😱😱😱😱😱

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,789
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Oha, ne oldu ki erteleme gereği duydular acaba? (b) Neyse Akrep'i etkilemesinden korkuyordum. Bu hafta yayınlanmaması iyi olur, bölüm mükemmel olacak çünkü.
Hiç bir fikrim yok. Az önce 'Arka Sokaklar'ın reklam arasından görünce 4-5 kere baktım, doğru mu görüyorum diye. :F Akrep'in fragman çok iyiydi, en azından çok düşmez. İyi oldu bu erteleme işi. :A
Tanıtım güzel görünüyor. Netten düzenli olarak takip etmeye çalışacağım.
İlk iki tanıtımı ben daha sevmiştim, bu biraz karışık geldi. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Hiç bir fikrim yok. Az önce 'Arka Sokaklar'ın reklam arasından görünce 4-5 kere baktım, doğru mu görüyorum diye. :F Akrep'in fragman çok iyiydi, en azından çok düşmez. İyi oldu bu erteleme işi. :A

İlk iki tanıtımı ben daha sevmiştim, bu biraz karışık geldi. :A
Neyse en iyisini yapmış oldular bizim için. :A

O tanıtımlar da dizi hakkında hiçbir şey içermiyordu. Bu bildiğin fragman olmuş, bu arada anlaman için birkaç kez daha izlemeni öneririm. Sen nasıl düşünürsün bilemem de hikayesi ilgi çekici. :A

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,789
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Neyse en iyisini yapmış oldular bizim için. :A

O tanıtımlar da dizi hakkında hiçbir şey içermiyordu. Bu bildiğin fragman olmuş, bu arada anlaman için birkaç kez daha izlemeni öneririm. Sen nasıl düşünürsün bilemem de hikayesi ilgi çekici. :A
İzlerim bir ara tekrardan fragmanı. :A İlk bölümüne bakacağım, ama sonrası ne olur bilemem. Malum sebep. :F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
  • Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sinir bozucu bir gelişme ama aceleye gelmesindense bir hafta daha bekleriz artık ne yapalım. :( Yeter ki ortaya kaliteli ve özenli bir iş çıksın zaten öyle olursa bir hafta geç başlaması fark etmeden izleyicisini de toplar. Sadece outdoor afişleri boşa girmeden önce bunu planlasalar daha iyi olurdu. :T:

Bu arada yeni fragman gerçekten güzel ve daha detaylı olmuş. Burcu zaten mükemmel de Feyyaz Şerifoğlu gerçekten şaşırtacak gibi görünüyor. Böyle bir kadroyu aynı dizide izlemek de harika bir fırsat olacak merakla bekliyorum. :Z