Netflix Call My Agent (Menajerimi Arayın) - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
3x2

Gabriel ben seni akıllı bir şey sanıyordum ya. Monica Bellucci'yi reddetmek ne demek lan? Oğlum vallahi Sofia için bu kadar üzülmene değmez. Mathias abim sana da ayrı sinirim. Hala o karını bırakıp güzelim Noemie'yi seçmiyorsun. Halbuki akıllı adamsın sen. Andrea yine gaza gelip bir şey yapmak istiyorum ama inşallah başarılı olamaz. ASK onun tek evi.

• Beğendim
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
3x3

Mathias abim bak sende doğru yolun Noemie olduğunu biliyorsun. İnat etme daha. Andrea'nın son sahnesinde çok duygulandım ya. İnşallah bu annelik ona yarar da azıcık yumuşar. Hicham'ın son hali ben çok üzdü. bu Gabriel'in Sofia aşkı da sıkmaya başladı. Şu kız için cidden üzülmeye değmez. Bu arada Camille kimin kızı olduğunu belli ediyor.

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
3x4

Herve'nin halleri beni aşırı mutlu etti. Umarım işin sonunda üzülmez. Hicham şansını aşırı zorluyor. Mathias abim olaya el koydu artık. Kendisi ASK'nın iyiliği için gerekli hamleleri yapacaktır. Sonunda doğru yolu bulup Noemie'yi seçmesi de ayrı bir sevinç yarattı bende. Andrea'ya annelik çok yakıştı ya ama hala aynı tavırları devam ediyor. Artık yumuşama be kadın.

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
3x5

Herve keşke o ayrılma işini sen yapsaydın. Çok üzüldüm ona. Noemie ve Mathias aşırı iyi bir çift oldular. Ancak Mathias abim patlıyor galiba. Her şey güzelce ilerlerken Gabriel'in o ayrıntıyı fark etmesi hoş olmadı. Sonunda gülen tarafın Mathias olmasını temenni ediyorum.

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
3x6

O son sahnede "ASK" yazısına bakan yedili varya... Hepinizle işimiz var kardeşlerim hiç merak etmeyin. Mathias abim bu yaptığınızı asla yanınıza bırakmaz. Siz bu adamın emeklerini çöpe atamazsınız. Noemie sayesinde öyle bir geri dönecekleri ki köpek gibi yalvaracaksınız geri dön diye. Özellikle Andrea sana uyuz oldum. Bütün hislerimi yerle bir ettiler. Bundan sonra Mathias ve Noemie dışında herkese full nefretim var.

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
3x6

O son sahnede "ASK" yazısına bakan yedili varya... Hepinizle işimiz var kardeşlerim hiç merak etmeyin. Mathias abim bu yaptığınızı asla yanınıza bırakmaz. Siz bu adamın emeklerini çöpe atamazsınız. Noemie sayesinde öyle bir geri dönecekleri ki köpek gibi yalvaracaksınız geri dön diye. Özellikle Andrea sana uyuz oldum. Bütün hislerimi yerle bir ettiler. Bundan sonra Mathias ve Noemie dışında herkese full nefretim var.
Ne Matthias'mış be övmelere doymadın. :A Niye işten atmışlardı unuttum bir söyle. :A

Maşallah hemen de bitirmişsin. :Z @Özgür için utanç vakti. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Ne Matthias'mış be övmelere doymadın. :A Niye işten atmışlardı unuttum bir söyle. :A

Maşallah hemen de bitirmişsin. :Z @Özgür için utanç vakti. :A
Adamın oyunculuğu beni içine çekiyor ve üzülerek söylemek istiyorum ki Barış Falay onun kadar etki bırakamaz bende.

Amerikalılar belgeyi bunun sızdırdığını öğrenince oyun oynamışlardı buna.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Adamın oyunculuğu beni içine çekiyor ve üzülerek söylemek istiyorum ki Barış Falay onun kadar etki bırakamaz bende.

Amerikalılar belgeyi bunun sızdırdığını öğrenince oyun oynamışlardı buna.
Barış Falay'da da o kıllık potansiyeli var bence erkenden konuşmayalım. :A

Ha evet şimdi hatırladım. :A Üzerinden az zaman geçmesine rağmen unutmaya başladım uyarlama başlasın da üstünden tekrar geçeyim. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bilmem mesmeso'nun senden bayağı sonra başlayıp kısa sürede bitirmesine rağmen senin hala yerinde saymana mesela. :A

Geçen gün beni şaşırtacak mesaj demiştin o da hala yok zaten. :A
Dizinin başlamasına daha var elbet izlerim. :A Benden sonra başlayıp kısa sürede bitirmesi güzel bir şey. :A Bende hiçbir şeyin devamını getirecek sabır yok şuanda. :A

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Dizinin başlamasına daha var elbet izlerim. :A Benden sonra başlayıp kısa sürede bitirmesi güzel bir şey. :A Bende hiçbir şeyin devamını getirecek sabır yok şuanda. :A
Daha yok valla Ağustos'un 2. haftası başlayacak gibi. :A Diziye bir devam etsen o sabır ve şevk gelir de zorlamayacağım. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dün sana bahsettiğim olaydan sonra geri döndüm. :Z İlk sezonu bitirdiğimi söylemiştim, bugün 2.sezona başladım. :Z @Aserat

2x1
Andrea'nın kısa saçlı hali efso olmuş. :A Sofia ve Gabriel çiftini çok seviyorum. Hicham şirketin yeni ortağı oldu, Andrea başardı bu sefer. :A Aralarında bir şeyler olur gibi geldi bana ama bakalım. :A Şu çiftin olayı başlarda sıktı ama güzel hikayeydi. :A İzlerken aklıma böyle çift olan ünlüler geldi ama keşke Sedef-Kıvanç oynasa. :A Gerçi o mutlu aile imajları bu rolle çizilebilir. :A :A

Mathias'ın en sonunda bayılması. :F

Arlette pek işe yarayan bir karakter değil gibi umarım Ayşenil Şamlıoğlu'na da az sahne yazmıyorlardır.:(

• Harika

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dün akşam bir 2x2 izlemeye başladım ama sonrasında devamı geldi ve gece 2x3 2x4 2x5 2x6 izledim. :Z İkinci sezon ilk sezona göre çok daha iyi her anlamda. Komedisi, hareketleri bölüm hikayeleri olarak oldukça iyi bir sezondu. :A Karakterlerin değişimini izlemek güzeldi. :Z

Bu sezon sonunda diziye bağlandığımı fark ettim. Çok merak ettiğim bir dünyanın içini çok güzel anlatıyor. :Z

Özellikle 2.sezon 6.bölümdeki Cannes Film Festivali sahneleri çok iyiydi. Sanki ben de o festivaldeymişim gibi hissettim. :A

Gabriel ve Sofia çiftini çok seviyordum ama Gabriel'in gereksiz kıskançlıkları yüzünden çok sinir oldum ve maalesef hak etti gibi. Sırf kıskandığı için sevgilisinin işini iptal etti.

Camille'nin Mathias'ın kızı olduğu ortaya çıktığında daha farklı şeyler bekliyordum ama özellikle Herve çok abarttı. :A Yine de komikti özellikle tişörtünün arkasındaki bıçak resmi. :F Noemie'nin de Mathias'tan dolayı yakın davranması falan da güldürdü. :A Mathias ile ilişkilerinin uzun sürmeyeceği belliydi. Ben pişman olur ya da yine bir pislik yapar sandım ama eşinin geri döneceğini düşünmüyordum. :A

Hicham ve Andrea'yı başlarda shiplemiştim ama olmaz diyordum o partide beraber olduklarını görünce sevindim ama bebek olayı sürpriz oldu cidden. :F Hicham hem çok iyi yazılmış bir karakter hem de adam baya iyi oynuyor. :A Herve'nin tepkileri çok komikti mülakatta. :A

Sezonda en sevdiğim bölümlerden biri şu yaşlı oyuncu Guy ve Arlette'nin hikayesinin olduğu bölümdü. Hippolyte ile replikleri değiştirip o anı yaşamak olayı falan beni gerçekten etkiledi.

Hemen 3.sezona geçiyorum. :Z

• Harika

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
1x1

Güzel bir ilk bölümdü. Menajerler arasındaki çekişme, bu şaşaalı dünyanın arka yüzünü güzel yansıtmışlar.
Denizcan Aktaş’ın hayat vereceği karakterin orijinali ilk bölümde yoktu. Anlaşılan bizde o karakter ön plana çıkarılacak. Keşke süreler kısa olsa gereksiz romantizm izlemek zorunda kalmasak.
Genel olarak ilk bölümü beğendim, Tuba Büyüküstün’lü bölümü çok merak ediyorum.

• Beğendim
Reactions: mesmeso and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
1x1

Güzel bir ilk bölümdü. Menajerler arasındaki çekişme, bu şaşaalı dünyanın arka yüzünü güzel yansıtmışlar.
Denizcan Aktaş’ın hayat vereceği karakterin orijinali ilk bölümde yoktu. Anlaşılan bizde o karakter ön plana çıkarılacak. Keşke süreler kısa olsa gereksiz romantizm izlemek zorunda kalmasak.
Genel olarak ilk bölümü beğendim, Tuba Büyüküstün’lü bölümü çok merak ediyorum.
Gereksiz romantizm dediğin çift şimdiden seni çatlamaktan helak etmiş. :A Şu güzellik. :bhr:

20200821_131253.jpg

20200821_131256.jpg