Netflix Call My Agent (Menajerimi Arayın) - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
1x4

Diziyi izlerken sadece bizim versiyonu düşünüyorum. Ben aşırı heyecanlandım ya. Burada süre yüzünden her bölüm bir yıldız oluyorken bizim dizide her bölüm en az iki yıldız olur.

Mathias abim her zamanki şerefsizliği ile hasta etti kendine. Bakalım kızıyla olan mevzusu ne zaman patlak verecek? Ana karakterler haricinde Noemie ve Herve'nin hastasıyım. Herve'nin süresi arttırılmalı.

• Beğendim
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
1x5

Mathias abim sonunda patladı. İnşallah sevgilim falan demez de kızcağız daha da ezilmez. Andrea ve Colette çok güzel bir çift oldu. Gabriel ve Sofia'da inşallah sezon bitmeden çift olur.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
1x5

Mathias abim sonunda patladı. İnşallah sevgilim falan demez de kızcağız daha da ezilmez. Andrea ve Colette çok güzel bir çift oldu. Gabriel ve Sofia'da inşallah sezon bitmeden çift olur.
Adam ilk sezonu yaladı yuttu sen 2. bölümden çıkamadın. :A @Özgür

• Güldürdün
Reactions: mesmeso and Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Yeter boğma etikete. :A Ben bi başlasam 2 günde cidden bitiririm genelde tüm dizileri 2-3 günde kolayca bitiriyorum. :A Ama dediğim gibi içimden hiçbir şey izlemek gelmiyor yine depresyon modundayım. :A
20200719_015458.jpg

• Güldürdün
Reactions: Özgür

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
1x6

Ulan aşk nelere kadirsin be. Tuttuğunu koparan Andrea bile aşkı için yalvarır oldu. Sofia ve Gabriel'in de bir araya gelmeleri mutlu etti beni. Bakalım bizim dizide de bir ilişkileri olacak mı? Buradaki Sofia tanınmış birisi olamadığı için inşallah Gabriel başkası ile aşk yaşamaz. En kötü Andrea ile sevgili yaparlar.

Netflix'ten çıkarken spoiler yemem hiç hoş olmadı. Unutmam lazım o okuduğumu. :D

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
1x6

Ulan aşk nelere kadirsin be. Tuttuğunu koparan Andrea bile aşkı için yalvarır oldu. Sofia ve Gabriel'in de bir araya gelmeleri mutlu etti beni. Bakalım bizim dizide de bir ilişkileri olacak mı? Buradaki Sofia tanınmış birisi olamadığı için inşallah Gabriel başkası ile aşk yaşamaz. En kötü Andrea ile sevgili yaparlar.

Netflix'ten çıkarken spoiler yemem hiç hoş olmadı. Unutmam lazım o okuduğumu. :D
Bence yine ikisi olur çünkü neden olmasın. :A Zaten Andrea ve Herve için çok değişiklik yapacaklar kalanlara dokunulmaz diye düşünüyorum. :A

Ne spoiler'ı. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
2x1

Bak sevgili senarist Mathias benim kırmızı çizgimdir. Şu adamından üstünden yükleri alın artık. Adam tek başına şirketi taşımaya çalışıyor. Arlette dizinin başından beri bir işe yaramıyor. Neden var dizide anlamıyorum. :D Andrea ablam sonunda turnayı vurdu gözünden. Hicham ile aralarında bir romantizm bekliyorum.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
2x1

Bak sevgili senarist Mathias benim kırmızı çizgimdir. Şu adamından üstünden yükleri alın artık. Adam tek başına şirketi taşımaya çalışıyor. Arlette dizinin başından beri bir işe yaramıyor. Neden var dizide anlamıyorum. :D Andrea ablam sonunda turnayı vurdu gözünden. Hicham ile aralarında bir romantizm bekliyorum.
Barış Falay oynayacak diye mi bu kadar sevdin Matthias'ı. :A Yoksa genellikle çok sevilesi bir karakter değil. :A

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
2x2

Bir an Mathias abime bir şey olacak diye çok korktum ama her zamanki gibi sapa sağlam çıktı. Sanırım bu sezon sonuna doğru da Camille'nin kızı olduğu ortaya çıkar. Noemie işi çok sürpriz oldu. En son bu işi Mathias abimden beklerdim. Andrea-Hicham ilişkisi son sürat devam ediyor. Ayrıca Herve bu kadar heyecanlanıyor ama Camille işi kapacak bence.

Barış Falay oynayacak diye mi bu kadar sevdin Matthias'ı. :A Yoksa genellikle çok sevilesi bir karakter değil. :A
Yoook be. Ben genel olarak şerefsiz karakterleri seviyorum. :D

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
2x3

Mathias-Noemie çifti devam etsin. Çok tatlı bir ikili olacaklar. Andrea-Hachim ikilisi sonunda patladı. Andrea pişmanım ayaklarına yatıyor ama bu işin devamı gelir. Dizi beni kendine cidden çok bağladı. Yerli versiyonu bundan daha iyi olacak ama. :D

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
2x4

Sonunda şu sır açığa çıktı da herkes rahatladı. Umarım Andrea Camille'yi fazla hırpalamaz. Mathias ve Noemie çifti çok güzel oldu. Gabriel Türk olabilir mi acaba? Bu kadar kıskançlık beklemezdim ondan. Andrea ablam Colette'sine ne zaman kavuşacak acaba?

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
2x5

Herve Camille'ye gereksiz yükleniyor. Sanki kız istemiş gibi davranılıyor ona. Andrea ve Colette'nin tekrar bir araya gelmesine sevindim. O çocuk doğar inşallah. Gabriel'in hikayesi sıkmaya başladı. Arlette'yi sonunda bir işe yararken gördük. Noemie'nin Camille'ye anne şefkati vermeye çalışması çok güldürdü beni.

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Aserat şu yangınlı dizinin orjinal adı neydi?? Onu yazı ver hele ikisinin de ilk bölümlerini izleyeyim bu akşam::X

• Güldürdün

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
2x6

Ne bölümde be. Full aksiyon gittik. Hicham abim gözü kararttı Andrea için her şeyi yapacak. Noemie ve Herve için çok üzüldüm ya. Garibim Noemie'nin yüzü bir türlü görmedi. Mathias abimin dizideki tek hatası karısına dönmek oldu. Sofia'nın triplerinden aşırı sıkılmıştım. Gabriel abim iyi sıyırdı kendini ondan.

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
3x1

Gabriel abim sana nolmuş öyle ya? Az kendine çeki düzen ver. Değmez bir kız için bu kadar yıkılmaya. Colette ve Andrea çok tatlı bir çift oldu. Mathias abim artık boşa şu karını da güzeller güzeli Noemie'yi daha fazla üzme.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
3x1

Gabriel abim sana nolmuş öyle ya? Az kendine çeki düzen ver. Değmez bir kız için bu kadar yıkılmaya. Colette ve Andrea çok tatlı bir çift oldu. Mathias abim artık boşa şu karını da güzeller güzeli Noemie'yi daha fazla üzme.
Ah aşko ah.. @Özgür

• Güldürdün