2017 Call Me by Your Name / Beni Adınla Çağır - Film Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çok düşük ama en iyi puanı vermişsin Ben ilk bir saat için yuksek puan tuttum. Şu p*rno olayına kaçmaları konusunda da katılıyorum
aslında iki puan verecektim sonra konuya komşuya karşı ayıp olur adamlar onca emek verip yapmış bişeyler dedim yükselttim puanı )
yalnız ilk bir saati nasıl beğendin anlamadım ben orda saç baş yoluyordum hiç sevmediğim konu hiç bir bağlantı kuramadağım karakterler öylesine izliyordum tam bir eziyetti

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şu yuzden beğendim. Oyunculukları pek sıkmadı, konuya nasıl giriş yapılacakı merakı vardi. 2'sinin başbaşa dere kenarında dinlenmesinden sonra sıkıcılaşti ve beklediğim senaryoyu bulamadım. O yuzden 6 verdim. Asıl şaşırdığım bu kadar yuksek puanları nasıl aldiği

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
o kısmı bende tam çözemedim hani konuda ağır bir mahalle baskısı eşliğinde eşcinsellik hikayesi vurgulansa puanı bu kadar yüksek tutmalarını anlarımda, oğlan çok rahattı anne baba zaten çok genişti bayağı geniş hatta baba o yolun yolcusuymuş bir zamanlar? herhangi bir sıkıntılarıda yoktu yediler içtiler eğlenip çiftleştiler

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bana kalırsa önceki senelerde yapılan etkinlikte izlediğim HBO yapımı olan bi eşcinsel filmi vardı. O film daha iyiydi. Ama onu düşük puanlamişlardı sanırım

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

4 puan vermiş @Çiğdem- e de tavsiye ediyor izlesin diye @Forumdash
Uğur Böceğine 2 vermiştim buna 1 vermesem o filme ayıp olur en azından edepli filmdi Uğur Böceği

Filmin ilk 1 saati normal gidişatda ama ikinci olan son 1 saati tam rezillik

1 Puan aslında 0 verilir ama emeğe saygı diyelim gerçi nasıl emekse
Öncelikle bu Oliver cinsel kimliği ne kızlarla oluyor erkeklerle oluyor her önüne gelenle fark etmeden şey edip durdular genç yaşlıda fark etmiyor babası yasında adamda şey etti

İlk 1 saat bir amacı vardı filmin ama son 1 saatde sadece mesai başka bir şey yok .

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Demiştim Uyarmiştim oysa Senin 1 vermen güzel oldu. Senin eksiğini benim puandan alsınlar

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yorumunda puanında harika hogatha biz bu tarz konulara aslında sense8 den talimliyiz @Forumdash la birlikte ama o dizide estetiği öldürmemişlerdi harikaydı dizi burdaysa işin cılkı çıkmış gibi ...birde sense8 deki diğer kaderdaşımız @sokak sanati nı davet edelim bu filme bakalım o nasıl bir bakış açısı sergileyecek

Demiştim Uyarmiştim oysa Senin 1 vermen güzel oldu. Senin eksiğini benim puandan alsınlar
bundan sonra fazla puan kasıldığını düşündüğüm filmlere özellikle @Çiğdem- i çağıracağım yerin dibine batırıp asıl ortalamayı bulmamıza yardımcı olur

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Forumdash Her bakımdan iyice bozulmuş cnm onunda terapi merkezine gidip yenilenmesi lazım yoksa hali hal değil

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen Sense8'in bi estetiği vardı ve şeftalinin suyunu çıkarmıyordu Aynen @Çiğdem- i çağir tabi bide eşcinsel kadınları anlatan film yapsalar da izlesek İşte o zaman gör asıl hogatha'yı

@Forumdash Her bakımdan iyice bozulmuş cnm onunda terapi merkezine gidip yenilenmesi lazım yoksa hali hal değil
Kız ben o terapi merkezinin bilinmeyen en ucra odasındayım yıllardır Seni yeni atandiğin için bilmezsin ama senin senin atandiğin günü biliyorum Günlerden 30 aralık 2013dü. Foruma ilk geldiğin senle konuşmuştuk sadfsdsjadgasdjsa Gördüğün gibi

Senin 5 üstü vermen olmamış sapık @destere bile 5 altı vermiş afferim ona
İlk 1 saat iyiydi diyorum ya Sen de çok az vermişsin. Ben senin yerine 2 puan verdim. Yani sen aslında 3 puan verdin @destere ile ben 4 puan verdim Sen bizim jokerimiz gibisin. Eşitliyorsun durumu

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

İzlerim bi ara. Daha listede çok film var

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
lezosferli filmlerden hiç rahatsız olmam Ah-ga-ssi (the handmaiden)diye bir film izletmiştim @Çiğdem- e film harikaydı ama sanırım hogathanın puanı berbattı )

İzlerim bi ara. Daha listede çok film var
bekliyorum yorumu çok bekletme bu film öyle kaçırılacak filmlerden değil oscarı silip süpürecek gibi )

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Haftada 3-4 film izleyebiliyorum. Sıra gelmez buna daha

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yster be kardeşim. Obamaya lanet olsun keşke o dönemde Trump olsaydı. Yeter be her sene her sene bıkmayacaklar mı erkek romantizmden? Hayır anlamıyorum neden sadece erkekler, biraz da kız kıza geçen sinema filmleri çekin? En azından midemiz kalkmazdı. Adamlar şeftaliye bile hayran.

Geçen seneki faciadan sonra yine aynı temalı film ödülünü alırsa rezillik sayılır. Gerçi bu lbti lobisi dünyadaki yahudi lobisinden de faiz lobisinden de daha güçlü, o yüzden gayet mümkün. Ancak artık cidden sıkmaya başladı bu vıcık vıcık öyküler. Neyse, eğer en iyi film ödülünü kazanırsa benim Oscar takip sürecim son bulur, zaten böyle giderse seneye 10 filmin 10'uda aynı temadan olacak.. Sahiden de adaylara baktığımızda Lady Bird'de bu tema var, Suyun Sesi'nde var, bu filmin zaten ana teması. İzlediklerim içinde bir tek 3 Bilbord'da görmedim şimdilik. O yüzden o filmin ödül kazanma şansı onlardan daha düşük olsa bile inadına 3 billboard diyoruz.

Genç kızla öpüşüp seviştiği sahneler filmin tek göze hoş gelen kısımlarıydı.

2.5/10