Yaşam Cafe&Restaurant'lardaki Tuvalet işaretleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan S.G.A.T.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,568
Puanı
1,061
Hayatı zorlaştıran işaretlerdir. İşletmenin kalitesiyle (!) aynı orantıda giderek bilinmez hala gelir.

cafede bira içtiğiniz nasılda belli ? yoksa yemek için kahve için gittiğin yerde niye habire tuvalet arayasın :D
benim yemek yediğim yerde tuvalete gitmişliğim yoktur. tuvaletin işaretleride hiç aklımda yok, ihtiyaç olmayınca işarette aramıyorsun :F

Yanlış tarafı seçmemek için özel bir çaba gerektiren işaretlerdir. Estetik kaygıyı böyle şeylerde çok da fazla ön plana koymamak lazım sanki. :A

cafede bira içtiğiniz nasılda belli ? yoksa yemek için kahve için gittiğin yerde niye habire tuvalet arayasın :D
benim yemek yediğim yerde tuvalete gitmişliğim yoktur. tuvaletin işaretleride hiç aklımda yok, ihtiyaç olmayınca işarette aramıyorsun :F
Uzun süre dışarıda kalınan bir günde tuvalet, cafe & restaurant'a gidiş sebebi bile olabilir. :A

Konuyu dün okudum pek anlamadım, yorumlara bugün baktım yinede pek anladığım söylenemez :A

Bildiğimiz düz tuvalet tabelasının şekli veya yerleştirildiği yerlerden mi bahsediyorsunuz? :A

Konuyu dün okudum pek anlamadım, yorumlara bugün baktım yinede pek anladığım söylenemez :A

Bildiğimiz düz tuvalet tabelasının şekli veya yerleştirildiği yerlerden mi bahsediyorsunuz? :A

Şunun gibi modern erkek-kadın işaretleri. Pek çok yerde kadın - erkek ayırt etmesi zor şeyler kullanmaya başladılar son dönemde. :A

1723231760601.png

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: tekin and Dosi
Şunun gibi modern erkek-kadın işaretleri. Pek çok yerde kadın - erkek ayırt etmesi zor şeyler kullanmaya başladılar son dönemde. :A

Ekli dosyayı görüntüle 128480
Şimdi anladım konuyu :A
İlginçmiş. Şöyle bir Google amcada dolandımda bizde tuhaf tabelalar yok, her zaman kadınlar için belirgin etekli seçildiği için kafa karıştırmıyor :A

Yanlış tarafı seçmemek için özel bir çaba gerektiren işaretlerdir. Estetik kaygıyı böyle şeylerde çok da fazla ön plana koymamak lazım sanki. :A

Uzun süre dışarıda kalınan bir günde tuvalet, cafe & restaurant'a gidiş sebebi bile olabilir. :A
öyle bir durumda cami tuvaletleri kurtarıcımız olur , restorantlara girmem :D
------

Ekli dosyayı görüntüle 128480

anladığım kadarıyla topu üçgenin ucunamı yoksa k.c.namı geçirdiğin önemli burda ? topun nereye takıldığı yer önemli, cinsiyet farklılığı yaratıyor çünkü :T:

Son düzenleme: