Bugün Ne Giysem'in Birinciliği Sürüyor

darksaal

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Diğer kadın programlarını geride bırakan kıyafet programı Bugün Ne Giysem 'Sosyal medyada en çok konuşulan kadın programları' listesinde ilk sıradaki yerini korudu. İşte Medya Takip Merkezi'nin (MTM) hazırladığı o liste...

Bugün Ne Giysem, sosyal medyada yarattığı etki ile Medya Takip Merkezi'nin (MTM) hazırladığı 9-15 Temmuz tarihleri arasını kapsayan 'Sosyal medyada en çok konuşulan kadın programları' listesinde bu hafta da zirvede.

Şebnem Kısaparmak ile Güzel Günler listeye hızlı bir giriş yaparak 2. sıraya yerleşirken onu Yeniden Başlayalım adlı program takip ediyor.

İşte MTM'nin hazırladığı o liste...
kadin%286%29.jpg

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Gala Gecesi Aralik'ta yapilacak. Aslinda Caner Erdem ve programin jurileri Haziran ayinda gala gecesi yapip Eylul ayinda da Erkekler icin yapacakti yarismayi ancak simdilik iptal olmus gibi gorunuyor. Ama basvurular da Erkekler halen yer almakta. Sanirim Eylul'de netlik kazanacak. :)

Dr.Who

Emekli
Reaksiyon puanı
84
Puanı
185
Bitsin bu yarisma cogu kisiyi azarlayip duruyorlar ve insanlari kiriyorlar

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bitsin bu yarisma cogu kisiyi azarlayip duruyorlar ve insanlari kiriyorlar

Ben oyle dusunmuyorum aslinda Hamdi. Cunku juriler moda yonunden elestiriyor yarismacilari ve yarismacilar genelde kendilerine iyi yorum yapilmasini bekledigi icin kotu yorumla karsilasinca duygusallasiyor. Hatta aglamalari cok anlamsiz.

Dr.Who

Emekli
Reaksiyon puanı
84
Puanı
185
moda yonunden demiyorum ama bazen kisilerin kendisiyle ilgili kirici yorum yapiyorlar .

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
moda yonunden demiyorum ama bazen kisilerin kendisiyle ilgili kirici yorum yapiyorlar .

Jurilerin bazi konularda alttan almasi gerekiyor fakat bazen oyle yarismacilar geliyor ki yarismaya laf arsizindan tut, edepsizlige... Her sekilde insan var yani. O yuzden jurilerinde isi zor o konuda. İnsan belirli yerden sonra dayanamiyor. :)

Dr.Who

Emekli
Reaksiyon puanı
84
Puanı
185
bu arada yanlis anlasilmak istemem :D kardesim izliyor ben de izlemek zorunda kaliyorum :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Moda'yi takip ettigimden degil zaten yani moda benim adim zaten. :D Bugune bugun manken olacak kizim ben. :D Ama oyle arada izliyorum bende yani. :F