Bugün Kaç Adım Attınız? 🐾

İlk başta hevesliydim, merak ediyordum evdeyken ne kadar adım oluyor diye sonra alıştım :A ayrıca acil durumlarda herkes ilk beni aradığı için daima yanımda bulundurmaya çalışıyorum :A günlük koyduğum limitin altına düşmeyi istememekte bir etken tabiki :A

Evden hiç çıkmadığım zamanlar ve evde işlerimin çok olmadığı günlerde en az 1000- 2000 adım atıyorum evde. Test edilip onaylandı :A

Ben pazar günü evden cikmazsam 1000i gecmez. :D ama yanimda telefon tasimiyorum tabi ki. :D
Bu aralar Annem'in durumu sebebiyle pazar günleri camasir yikiyorum, bir gün in cik in cik ölceyim dedim, 2000'i buldu. :D

Neden kendine kota koyuyorsun ? :A

Uzmanlar bile günde 10 bin diye kota koyuyor, normal degil mi. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Ben pazar günü evden cikmazsam 1000i gecmez. :D ama yanimda telefon tasimiyorum tabi ki. :D
Bu aralar Annem'in durumu sebebiyle pazar günleri camasir yikiyorum, bir gün in cik in cik ölceyim dedim, 2000'i buldu. :D

Uzmanlar bile günde 10 bin diye kota koyuyor, normal degil mi. :A
Aa demek sizdede dışarda çamaşır yıkama durumu var. Kolay gelsin zor iş :A
Molam uzunmuş eve geldim yemek yemek için. Bugün 10 bin civarı bekliyorum bundan dolayı :A
Neden kendine kota koyuyorsun ? :A
Mesajın kimeydi anlamadım ama biz orda ortalama yapacağımız adımları yazmışız ama belirli bir miktarın üstünde olmayı istiyoruz. Kota koymak motive edici :A

Aa demek sizdede dışarda çamaşır yıkama durumu var. Kolay gelsin zor iş :A
Molam uzunmuş eve geldim yemek yemek için. Bugün 10 bin civarı bekliyorum bundan dolayı :A

Mesajın kimeydi anlamadım ama biz orda ortalama yapacağımız adımları yazmışız ama belirli bir miktarın üstünde olmayı istiyoruz. Kota koymak motive edici :A
Sanaydı mosi başka kime olacak ? Kavruğuma mı? ☹️

• Güldürdün
Reactions: Dosi
@Yakamoz-Asi , beklenenin bir tık üstü oldu :A
İki kere iş yerine gidince sayaç iyi çalışıyor demek ki :A uyuyana kadar 12 bini bulur :A
IMG_6433.jpeg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam