Bu yaz hangi diziyi izleyeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    31

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Romantik komedi olarak izlenebilirligi Ada Masalı ile Cam Tavanlar var ikisini atıştırırım. :D Dram olarak Kalp Yarası kaliteli gibi, bakılır.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şimdi gelir süslü laflar ile sizi kandırır yine :A @MEnes

Yok ya kanmıyoruz dediklerine aslında, sadece yav he he deyip geçiyoruz :A
Yukarıdaki mesajlar karşısında şok oldum diyebilirim... Hayır gitmiş videoların belirli kısımlarını alıp algı yapan insanlar gibi 2 3 mesajı alıp benim bir yaz dizisi izlemeyi gerçekten düşündüğümü ve bunu kanıtladığını belirtmiş... :A Vaaay be bu tabloyu görmez olaydım... Ben ben MEnes... Namı diğer SABARES... Oturup Ada Masalı adlı yaz dizisini sadece ve sadece MAVİ göz yüzünden izleyeceğim ha... Bunun gerçek olma ihtimali sizce var mı... Bir sanat erbabı içerik tüketirken bir çok şeye bakar hele konu ben isem çook daha fazlası... Aaah ah Zey hanım sizden bu tarz bir algı hiç beklemezdim... :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yukarıdaki mesajlar karşısında şok oldum diyebilirim... Hayır gitmiş videoların belirli kısımlarını alıp algı yapan insanlar gibi 2 3 mesajı alıp benim bir yaz dizisi izlemeyi gerçekten düşündüğümü ve bunu kanıtladığını belirtmiş... :A Vaaay be bu tabloyu görmez olaydım... Ben ben MEnes... Namı diğer SABARES... Oturup Ada Masalı adlı yaz dizisini sadece ve sadece MAVİ göz yüzünden izleyeceğim ha... Bunun gerçek olma ihtimali sizce var mı... Bir sanat erbabı içerik tüketirken bir çok şeye bakar hele konu ben isem çook daha fazlası... Aaah ah Zey hanım sizden bu tarz bir algı hiç beklemezdim... :A
Ne alaka. Sonuçta @MasacRE o mesaja tıklayınca orijinal mesaja gidiyor. Senin mesajını kesip biçmedim ve sana 'Ayça için şimdi izlersin' diye sorduğum soruya verdiğin cevap ve sonraki yorumlaşmamızı getirdim:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ne alaka. Sonuçta @MasacRE o mesaja tıklayınca orijinal mesaja gidiyor. Senin mesajını kesip biçmedim ve sana 'Ayça için şimdi izlersin' diye sorduğum soruya verdiğin cevap ve sonraki yorumlaşmamızı getirdim:A
Yani sen @MasacRE nin orjinal mesaja gidip oradaki tüm muhabbeti okuduğunu mu söylüyorsun... Bana hiç gerçekçi gelmiyor... :A Ve oradaki tüm mesajları okuyan kişi benim orada net bir şekilde eğlendiğimi ve bir yaz dizisini -hele öyle bir isme sahip bir yaz dizisini- izleyeceğimi asla düşünmez... Bu yüzden buradaki muhabbetler üzerine o mesajları getirmen çok bir şeyi değiştirmiş sayılmaz... :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yani sen @MasacRE nin orjinal mesaja gidip oradaki tüm muhabbeti okuduğunu mu söylüyorsun... Bana hiç gerçekçi gelmiyor... :A Ve oradaki tüm mesajları okuyan kişi benim orada net bir şekilde eğlendiğimi ve bir yaz dizisini -hele öyle bir isme sahip bir yaz dizisini- izleyeceğimi asla düşünmez... Bu yüzden buradaki muhabbetler üzerine o mesajları getirmen çok bir şeyi değiştirmiş sayılmaz... :A
Yahu mesajı bire bir getirdim. Neden sanki farklı bir yazı getirmişim iması yapıyorsun? Bu lafların üstüne @MasacRE baksın :A
eğlenerek demiş olsan bile herkes anlayacağını anladı :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yahu mesajı bire bir getirdim. Neden sanki farklı bir yazı getirmişim iması yapıyorsun? Bu lafların üstüne @MasacRE baksın :A
Yooo ondan öncesini getirmemişsin... 'Şşş sakinim ben, sakinliğimi bozmak istemiyorum' demişim direk ilk mesajda... :A Yani bunu diyen biri ciddi ciddi bu diziyi izlemeyi düşünür mü, yoksa orada tamamen goygoy mu yapar... :A Kim ne anladıysa anlasın, benim bir sanat eserini izleyip izlememe kararımı başkalarının sözleri üzerine almadığımı beni yakınen tanıyan herkes bilir... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Aynen aynen, biz anlayacağımızı anladık :A Yine he he deyip geçelim de Enes yoldaşım da bu arada gizli gizli MAVİ GÖZ için yeni dizisini izlesin :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@MEnes sever bu tarz dizileri.. Şaşırmam.. @MasacRE
Kesin izler hepsini. Beklerim bu adamdan böyle bir hareketi. Şimdiden izleme takvimini ayarlamaya başlamıştır bile...
Ayça Ayşin için Ada Masalı'nı izlersin kesin dediğimde olumlu bakmıştı, ben uzak dur bence falan deyince vazgeçer gibi olmuştu :A

Edit: işte buldum :A

@Maskeli Fedai @Sherlock @12.Adam
Bu gördüğüm mesajlar nedir böyle :eek: Yoldaşımı tanıyamıyorum artık ben... @Maskeli Fedai @Sherlock @MEnes
İzleyeceğim dizi sayısı 12... Ankette yer alan tüm yaz dizilerini canlı canlı izleyeceğim... Böyle bir öngörü inanılmaz bir şey... :eek::eek::eek:
Kan dondurucu bir adam oldu çıktı kendisi, bütün yerli dizileri öğüten bir dizi doktoruna dönüştü yoldaşımız. :A @12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ulan bende zaman mı var da o eylemi gerçekleeştireceğim... 12 dizi izleyecekmişim, öeehhhh yani... :A 1 tane bile izlemem, asla izlemeyeceğim... :A
Zaman olmadığı için mi -sırasız bir biçimde yazıyorum- aşağıdaki YERLİ ve MİLLİ dizileri izledin yani... :A

• Çukur
  • Maraşlı
  • Uyanış: Büyük Selçuklu
  • Diriliş Ertuğrul
  • Kuruluş Osman
  • Ramo
  • Son Yaz
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • Sadakatsiz
  • Camdaki Kız
  • Bir Zamanlar Kıbrıs
Unuttuğum yoktur umuyorum yoldaşlarım, gerçi erken final yapan dizileri falan olmuştur kesin bu adamın. :A @MasacRE @Maskeli Fedai

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Zaman olmadığı için mi -sırasız bir biçimde yazıyorum- aşağıdaki YERLİ ve MİLLİ dizileri izledin yani... :A

• Çukur
  • Maraşlı
  • Diriliş Ertuğrul
  • Kuruluş Osman
  • Ramo
  • Son Yaz
  • Sadakatsiz
  • Camdaki Kız
  • Bir Zamanlar Kıbrıs
Unuttuğum yoktur umuyorum yoldaşlarım, gerçi erken final yapan dizileri falan olmuştur kesin bu adamın. :A @MasacRE @Maskeli Fedai
ULAN bu kadar da yalan olmaz be adam... :A Bari sadece izlediklerimi koy izlemediklerimin bu listede işi ne... :A Bu listeden sadece ve sadece 5 dizi izledim, 10 dizi yazmışsın yalandan utan artık be adam... :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

• Çukur
  • Maraşlı
  • Diriliş Ertuğrul
  • Kuruluş Osman
  • Ramo
  • Son Yaz
  • Sadakatsiz
  • Camdaki Kız
  • Bir Zamanlar Kıbrıs
YAPMAA... Şu listeye bak, oku oku bitmiyor. Bir kez daha kanımız dondu... :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
ULAN bu kadar da yalan olmaz be adam... :A Bari sadece izlediklerimi koy izlemediklerimin bu listede işi ne... :A Bu listeden sadece ve sadece 5 dizi izledim, 10 dizi yazmışsın yalandan utan artık be adam... :A
YAPMAA... Şu listeye bak, oku oku bitmiyor. Bir kez daha kanımız dondu... :A
Hala yalan falan bir şeyler diyor bir de Utku beyciğim, ne oldu bizim yoldaşımıza böyle... :A