Bu Mesleklerden Haberiniz Var mı? Sonra Ben İş Bulamıyorum Demeyin :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Profesyonel uykucu... Tam hayallerimin mesleği. Üstüne bir de rüya kontrolünü sağladık mı... Inception gibi. Müthiş...

Profesyonel kucaklayıcı da hoş dursa da şu dönemde en az rağbet görmesi gereken mesleklerden sanırım. :A @The_Erinch

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
@dreamy ve @MEnes İçin meslek buldum beyler :) Sizce hangisidir?

@bazinga @Bully @Sherlock @Tolstoyevski @MasacRE
Tam benlik, profesyonel uykuculuk. :A

4F042AE1-FAB9-46BB-9A16-56DBF7300D13.jpeg

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Profesyonel uykucu... Tam hayallerimin mesleği. Üstüne bir de rüya kontrolünü sağladık mı... Inception gibi. Müthiş...

Profesyonel kucaklayıcı da hoş dursa da şu dönemde en az rağbet görmesi gereken mesleklerden sanırım. :A @The_Erinch
Sanırım Pandemi en çok Bu mesleği ve İtici mesleğini vurmuştur :D :D :D :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bizde köpek gezdiriciliğinden ziyade köpek kreşi yaygın. Orda çalışanlar gezdirmekte. Çalışan kişiler köpeği kreşe bırakıp iş dönüşü almaktalar.

Türkiye'de programlara seyirci olarak katılanlar yemek artı bir miktar para alıyor diye biliyorum. O da eklenebilirdi buraya. İstanbul'da kalan bir tanıdığım bundan bir kaç sene önce günlük 20 TL veriyorlar artı yemek demişti. Bir kaç kere gittim demişti😊 şimdi korona etkilemiştir o durumu

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Bizde köpek gezdiriciliğinden ziyade köpek kreşi yaygın. Orda çalışanlar gezdirmekte. Çalışan kişiler köpeği kreşe bırakıp iş dönüşü almaktalar.

Türkiye'de programlara seyirci olarak katılanlar yemek artı bir miktar para alıyor diye biliyorum. O da eklenebilirdi buraya. İstanbul'da kalan bir tanıdığım bundan bir kaç sene önce günlük 20 TL veriyorlar artı yemek demişti. Bir kaç kere gittim demişti😊 şimdi korona etkilemiştir o durumu
Aslında evet, Türkiye özelinde Kadrolu ŞakŞakçılar diye bir meslek grubu olabilir.
Programdan programa gezen alkışlama timi :D :D :D :D :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Uyku denince akla tamam şimdi buldum.Hemen onun adı gelir. @MEnes :A
Yoook yok çıkar onu aklından, öyle bir şey yok... :A Kimileri gereklilik, olmazsa olmaz olarak görürken ben uyku ve yemeği hayatımda sadece araç olarak görürüm... :A Benim için yaşamı idame ettirmek için gereken basit araçlardır onlar... :A