Bu Konuda Sınırsız Paranız Var, Kendinize Neler Alırdınız?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Önce kendime bir jet alırdım. Ardından günlük spor müsabakalarına bakar istediğim ülkeye gidip yerinde izlerdim. Bu sırada da gittiğim şehirdeki takımların formasını alıp koleksiyon oluştururdum.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı alırdım. Galatasaray'ı Fenerbahçe'nin pilot kulübü yapardım.
Böyle tartışma çıkaracak ve rakip takım taraflarını kışkırtacak mesajlara ne gerek var “durduk yere” hiç anlamıyorum...

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Böyle tartışma çıkaracak ve rakip takım taraflarını kışkırtacak mesajlara ne gerek var “durduk yere” hiç anlamıyorum...
Daha önce de dedim yine diyorum böyle olmasını ben istemezdim ama sizin taraf başlattıktan sonra ben de durmam :A
Yok ama çok ciddiyim bunu yapardım amacım kışkırtmak değil ki :A Sınırsız param yok mu sonuç olarak iki takımı da satın alacak gücüm varsa alırım yani :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Daha önce de dedim yine diyorum böyle olmasını ben istemezdim ama sizin taraf başlattıktan sonra ben de durmam :A
Yok ama çok ciddiyim bunu yapardım amacım kışkırtmak değil ki :A Sınırsız param yok mu sonuç olarak iki takımı da satın alacak gücüm varsa alırım yani :A
Genelde yapan sadece sensin ama sen bilirsin yine de tek başına devam o halde :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Genelde yapan sadece sensin ama sen bilirsin yine de tek başına devam o halde :A
Merak etme yanına 2-3 kişi gelirse sen de başlarsın şimdi durduk yere barış elçisi gibi konuşma yemezler çünkü :A Zamanında senin yaptıklarını da biliyoruz sonuç olarak.
------

Bu arada bence boşuna tavır aldın @Tolstoyevski
Zaten sınırsız param varsa ve Fenerbahçe'yi de alırsam Galatasaray'ı almama gerek olmaz. Sınırsız paramla zaten Galatasaray'ı almadan ortada rekabet diye bir şey bırakmam ki...

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Merak etme yanına 2-3 kişi gelirse sen de başlarsın şimdi durduk yere barış elçisi gibi konuşma yemezler çünkü :A Zamanında senin yaptıklarını da biliyoruz sonuç olarak.
------

Bu arada bence boşuna tavır aldın @Tolstoyevski
Zaten sınırsız param varsa ve Fenerbahçe'yi de alırsam Galatasaray'ı almama gerek olmaz. Sınırsız paramla zaten Galatasaray'ı almadan ortada rekabet diye bir şey bırakmam ki...
Yine de kabul et durduk yere rakibi aşağılar nitelikte onu pilot takımı etmek vb. ne bileyim gerek yoktu şimdi tam tersi için de geçerli :A

Tüzük gereği o kulüpler tam olarak satın alınamaz bence ama paranın açmadığı kapı yok tabi :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yine de kabul et durduk yere rakibi aşağılar nitelikte onu pilot takımı etmek vb. ne bileyim gerek yoktu şimdi tam tersi için de geçerli :A

Tüzük gereği o kulüpler tam olarak satın alınamaz bence ama paranın açmadığı kapı yok tabi :A
Aşağılamak değil ki bu :A Para maalesef böyle bir şey bugün dünyanın en zengini Galatasaraylı olsa ve kafası esip Galatasaray'ı alsa Fenerbahçe onun pilot takımı gibi bir şey olacak maalesef.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Aşağılamak değil ki bu :A Para maalesef böyle bir şey bugün dünyanın en zengini Galatasaraylı olsa ve kafası esip Galatasaray'ı alsa Fenerbahçe onun pilot takımı gibi bir şey olacak maalesef.
Neyse ben de sınırsız zenginim GS’yi ben alacağım için dünya futbolunu ağlatırız artık futbol filan kalmaz ortada FFP’yi de satın alırız :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yani sınırsız diyorsun konuda her şeyi yapabiliriz :A
1 milyar dolar falan deseydin biraz kendimizi dizginlerdik..
Sınırsız paraya bile her şeyi yapamazsın, mesela ölümü engelleyemezsin... 🚬🚬

• Güldürdün