Bu Konuda Sınırsız Paranız Var, Kendinize Neler Alırdınız?

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
zengin-kadin1.jpg

Hayal gücü ve Google görseller serbest. Sınırsız paranız var, istediğiniz her şeyi alabilirsiniz. İstediğiniz ev, eşya, araba vb. Tek yapmanız gereken Google'dan arzu ettiğiniz şeylerin fotoğraflarını vb. bu konuya atmak. Sanki satın almışsınız gibi... Hiçbir zaman satın alamayacak olsanız bile bir anlığına alabildiğinizi hayal etmek bedava, üstelik kim bilir belki günün birinde...

İlla uçuk kaçık olmak zorunda da değil, hayalini kurduğunuz gerçekçi şeyleri de belirtebilirsiniz...

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Benim gözüm çok yükseklerde değil. Param olursa ilk yapacağım iş 20 dönüm üzerine kendime bir çiftlik evi inşa ettirmek ve şehir hayatından ebediyen kurtulmak. Ondan sonra ise dış dünya ile iletişimimi minimum seviyeye indirmek ve kendi ürünlerimi ( meyve, sebze, yumurta, süt, peynir, yoğurt, bal vb.) üreterek tabiatın keyfini çıkarmak isterdim. Huzurun tabiatta olduğuna inananlardanım.
images (26).jpeg

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Benim gözüm çok yükseklerde değil. Param olursa ilk yapacağım iş 20 dönüm üzerine kendime bir çiftlik evi inşa ettirmek ve şehir hayatından ebediyen kurtulmak. Ondan sonra ise dış dünya ile iletişimimi minimum seviyeye indirmek ve kendi ürünlerimi ( meyve, sebze, yumurta, süt, peynir, yoğurt, bal vb.) üreterek tabiatın keyfini çıkarmak isterdim. Huzurun tabiatta olduğuna inananlardanım. Ekli dosyayı görüntüle 105591

Daha uzun yaşamanın yolu böyle şeylerden geçiyor ama teknolojiden kurtulabilmek de cidden çok zor..

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Daha uzun yaşamanın yolu böyle şeylerden geçiyor ama teknolojiden kurtulabilmek de cidden çok zor..
Evet teknoloji hayatımızın önemli bir parçası haline geldi ama ben çok zorlanacağımı düşünmüyorum. :A Ben küçükken arkadaşlarım köye gitmekten nefret ederlerdi. Bense annem ve babamla kavga ederdim, okul tatile girsin de beni köye yollayın diye. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Öncelikle 26 Bin liraya son model bir Macbook Pro aldım, canavar bir bilgisayar :Z

038Dr5TVEpwIv8rCljx6UcF-13..1588802180.jpg

Ardından 20 Bin liraya Iphone 12 Pro Max'in da siparişini verdim...

47110999.jpg

Ardından 80.000 Liraya Samsung 214 ekran 8k TV...

SAMSUNG-85Q950T-85%22-214-Ekran-Uydu-Al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1-Smart-8K-Ultra-HD-QLED-TV-Paslanmaz-%C3%87elik

Odayı şu ayarda dekore etmek...

en-iyi-ev-sinema-sistemi.jpg

Ve daha alışverişe başlamadım aslında...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Off şu iç mimariye bak karavan değil saray gibi öunteşem 😍 Ben de yakın zamanda bunun yat modelini sipariş vereceğim denizleri daha çok sevdiğim için :A
Her ülkede ev alınacağına bunu al gez dolaş. Yatak odasında bile TV var :A oldukça geniş ve güzel bir karavan. Mutfağıda harika. Git doğanın ortasında temiz hava mis

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Her ülkede ev alınacağına bunu al gez dolaş. Yatak odasında bile TV var :A oldukça geniş ve güzel bir karavan. Mutfağıda harika. Git doğanın ortasında temiz hava mis
Karavan iyi hoş da kara yolunda seyahat pek güvenli gelmiyor bana, kontrolü sağlamak zor iş sürekli :A Artı temizlik işi vb. üşendirir sonuçta sürekli hizmetli çağırmak da mahremiyete ters :A

Ama yakın zamanda garajıma katacağım hem bundan hem de son model bir yat :Z

At çiftliği de düşünüyorum... Zaman zaman çiftlikte temiz ve sakin havada kafa dinlenir...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Öncelikle FED'i satın alırdım.:A

images (6).jpeg

Şöyle güzel bir site alırdım. Sevdiğim kişileri içine doldurur rahat rahat bol parayla yaşardım. Acerkent villaları olabilir buna. Bir sürü ünlü isim var. Eğlenirdik sınırsızca.:Z

images (1).jpeg

Yanıma Ronaldo'yu alırdım.😍

images (2).jpeg

Adam evli tabi bir avukat lazım. Dünyanın en iyi avukatını alalım yanımıza:A

images (3).jpeg

Yemeği Nusret yapsın

images (4).jpeg

Dünyanın en iyi pastalarını bu adam yapıyormuş

images (5).jpeg

Yeter şimdilik.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Ben huzur satın almak isterdim ama maalesef o da parayla satılmıyor;)
Şöyle merkezi bir yerde tüm çarşının ayağımın altında olduğu bir yerde yaşamak isterdim herkes kalabalıktan kaçar ben ise kalabalıkları özledim ya ;)

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Karavan iyi hoş da kara yolunda seyahat pek güvenli gelmiyor bana, kontrolü sağlamak zor iş sürekli :A Artı temizlik işi vb. üşendirir sonuçta sürekli hizmetli çağırmak da mahremiyete ters :A

Ama yakın zamanda garajıma katacağım hem bundan hem de son model bir yat :Z

At çiftliği de düşünüyorum... Zaman zaman çiftlikte temiz ve sakin havada kafa dinlenir...
Para çok olduğundan kirlendikçe yenisi alınır :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Pilot kiralamak pahalıya mal olur. :A Sınırsız paranın sonsuza dek kalmayacağını varsayıyorum. :A
Pilot parası benden, madem Norveç, ortaklaşa kullanalım uçağı :A 2 saat mesafedeyim araba ile:A pilot uçağı 15 dakikada ulaştırır sana lazım oldukça :A

• Harika
Reactions: bazinga

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ford Mustang Shelby GT500 (2021)
Dodge Challenger - SXT RWD (2021)
Dodge Charger - SXT RWD (2021)
Chevrolet Camaro - RWD Coupe 1SS (2021)
Xbox Series X
Iphone 12 Pro Max
Bianchi 26 Jant Bisiklet (şehir için) (2021)
2 tane Daikin Klima
Apple Macbook Pro
Oyun Bilgisayarı (tüm oyunları sorunsuzca oynatabilen)

Fiyatlar:
SADECE ARABALAR.

Türkiye: 9.500.000 Türk Lirası (Hiçbiri TR'de satılmadığı için benzerlerini bulmaya çalışıp iyimser tahminler yaptım. Kuvvetle muhtemel fiyat bunun çok daha üzerinde olacaktır. :) )

ABD: 158.535 Dolar

• Üzücü