eTV Bu Forum Benim - 5. Bölüm | Dosi vs MEnes | Yeni Bölüm

Başarılı bir yarışma olmuş tebrikler @Dosi çok iyi yarışmış yine yılan dilini sokmuş bana yılan karı:A

@MEnes güzel yarışmışsın sen de :A

Ben İtirafları sunmuştum dimi bak aklımdan gitmiş benim zamanımda sükse yapmıştı :A

Emeğine sağlık saftirik @Aserat :A
Harika atacağım bir mesaj sandım :T:

Tam çıkıyordum :F
hemen sonuca baktım.
@MEnes baya güçlü rakipmiş 😱 Boşuna denkiz dememişim.
Şimdi okuyayım
Doğum günü sorusunda da aslında doğru yapacaktım aklımdan Arslan Bey diye sallamak geldi ama olmadı. 8'de 8 yapman da iyiymiş doğrusu beklemiyordum. :A Kendimin de 8'de 7 yapmasını beklemiyordum. Neyse tebrikler Zeeey. :D
Doğum günü konuma yazmayanlar belli olmuş. :A Tebrikler @Dosi @MEnes iyi yarışmışsın sen de. :bhr:

Eline sağlık @Aserat :D Gündüz yapım aşamasındaydı okuyamamıştım. :A:A
Doğru iyi yarışmışım. Teşekküler. :D
Sorular kolaymış. Tebrikler @Dosi. :Z
Sanada geçmiş olsun @MEnes. Geçen haftaki konuda benle konuşurken çok iddialıydı görünüyordun. :A
İddialı görünmüyordum tam tersine iddiasızım ama mantık yürüterek işleri çözerim diyordum. :A Ezber sorusu gelince mantık patladı ve iş bitti. :A
Bu arada bu işler sivamaya benzemez :A @MEnes
La bu aktiflikle 8'de 7 yapmışım daha napayım. Ben nerden bileyim kimin doğum günü ne zaman. :A Doğum günü olayı hiç ilgimi çekmeyen olaydır. Kendi doğum günümü bile kutlamam etmem yani. :A
Zeynep'çim tebrik ederim,iyi bi yarışma olmuş :D @Dosi
@MEnes Sana da tebrikler fazla bilgim yok demene rağmen iyi iş çıkarttın :D

@Aserat senin de emeğine sağlık :)
Biraz öyle oldu. Teşekkürler. :D
teşekkürler :D
@MEnes inki laf. O eski yönetici, tabiki bilecek :A
Çaktırma bir çok detayı hafızamda tutarım. Sorular da kolay olunca işi iyi götürdüm. :A

Başarılı bir yarışma olmuş tebrikler @Dosi çok iyi yarışmış yine yılan dilini sokmuş bana yılan karı:A

Ben İtirafları sunmuştum dimi bak aklımdan gitmiş benim zamanımda sükse yapmıştı :A

Senden güzel yarıştığıma şaşırdın mı? :A

Doğum günü sorusunda da aslında doğru yapacaktım aklımdan Arslan Bey diye sallamak geldi ama olmadı. 8'de 8 yapman da iyiymiş doğrusu beklemiyordum. :A Kendimin de 8'de 7 yapmasını beklemiyordum. Neyse tebrikler Zeeey. :D

İddialı görünmüyordum tam tersine iddiasızım ama mantık yürüterek işleri çözerim diyordum. :A Ezber sorusu gelince mantık patladı ve iş bitti. :A

La bu aktiflikle 8'de 7 yapmışım daha napayım. Ben nerden bileyim kimin doğum günü ne zaman. :A Doğum günü olayı hiç ilgimi çekmeyen olaydır. Kendi doğum günümü bile kutlamam etmem yani. :A

Çaktırma bir çok detayı hafızamda tutarım. Sorular da kolay olunca işi iyi götürdüm. :A
Hepsine tek tek cevap vereydinya. Reytingmi hit mi ne o oluyor :F
okurum birazdan alıntını :A

Teşekkürler. :A

Teşekkürler. :A

Bu arada @Aserat otosansür uygulamışsın benim mesajlarıma. Zombi Ekspresi adlı diziyi gömmemi aradan çıkarmışsın ahhahahaha. :A :A

Forumdan çıktığım yok değil bunun açıklaması. Detayları hafızamda iyi tutmak demek bu. :A Bak mesela son soruda Xantier'in 1 yıl önceki itiraf konusunda yazdığı mesajı hatırlamışım. :A Buna hafıza derler. :A
Boş şeyleri hafızana yerleştir dur :A Benim nereli olduğumu daha geçen hafta öğrendin :A

Demek benden beklemiyordun :A ama ben bekliyordum kendimden, yani uzak değildi ihtimal :A
Doğum günü ve son soruda senden yanlış bekledim :A
Ben iki jokeri sona saklayarak iyi yaptım. Eğer doğum gününde kullanip sonda 50% kısmında yatutarsa ve Xantier olsaydı bocalardım ama çift jokerle her şekilde skor yazacaktı bana :Z

Bu arada @Aserat otosansür uygulamışsın benim mesajlarıma. Zombi Ekspresi adlı diziyi gömmemi aradan çıkarmışsın ahhahahaha. :A :A
Konuyla alakası olmayan mesajları çoğu zaman çıkarıyorum hatta diğer yarışmacılara da sorabilirsin. :A Ama yarışmasına konuk olduğun birinin dizisini de gömemezsin. :A